İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Saç provası
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Oğuz Yalçın Saç Tasarım

Oğuz Yalçın Saç Tasarım, hayatınızın en özel günlerinden birinde kendinizi emanet ettiğiniz bilincinde olarak hizmetlerini sürdürüyor. İstanbul’un Üsküdar ilçesinde en elit gelin saçı ve makyajı hizmeti veren kuaförler arasında ise ilk sıralarda geliyor. Etkinlikten 4 hafta öncesi sizinle görüşüyor, isteklerinizi dinliyor ve ona göre hayallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyor. 800 TL'den başlayan gelin saçı ve gelin makyajı fiyatları sizi cazip fırsatlarla karşılıyor.

Hizmetleri

Gelinlikten sonra gelini ön plana çıkarak, bütünlük sağlayan saçı ve makyajı oluyor. Bu sebeple Oğuz Yalçın ve ekibi size karşı oldukça ilgili oluyor. Stüdyoda hem kaliteli malzeme donanımı hem de işinde tecrübeli bir ekip bulunuyor. Gösterdiğiniz bir fotoğrafı dahi saçınızda uygulayabiliyor.

Tüm gelin saçı ve makyajı modelleri sizinle birlikte her detayın üzerinde durarak kararlaştırılıyor. Gelinlik modeline, düğün mekanına, konsepte ve sizin saç cilt yapınıza kadar her şey titizlikle düşünülüyor. Düğün günü evde veya hazırlıklar için bulunacağınız bir otelde dahi olsanız saç ve makyaj ekibi bulunduğunuz yere geliyor.

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Modelleri

Salondaki tüm ekip her saç modelini yapabilecek düzeyde bir tecrübeye sahip. O sebeple yalnızca istemeniz yeterli. Balık model gelinlik giyecekler için en yakışacak örgülü gelin başı oluyor. İster salık ister dağınık topuz şekillerine örgü tasarımları eklenerek muazzam, doğal görünüm kazanabilirsiniz.

Oğuz Yalçın Kuaför, makyaj konusunda da başarısını ispatlıyor. Çoğunlukla doğal gelin makyajı tercih ediliyor olsa da gösterişi sevenler için abartılı göz makyajı da yapılıyor. Buğulu bir göz makyajı kırmızı rujla desteklendiğinde çekici bir görünüm kazanıyorsunuz. Hem tarzınıza yakışır hem de güzelliğinizi ön plana çıkaracak tasarımlar için Oğuz Yalçın doğru tercih.

Oğuz Yalçın Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Üsküdar konumunda ün yapmış bir kuaför olarak Oğuz Yalçın kaliteli hizmetlerini bütçenizi çok zorlamayacak şekilde veriyor. Gelin saçı ve makyajı fiyatları belirlenirken herkesi düşünerek farklı paket seçenekleri sunuyor. Başlangıç paketleri 800 TL olurken, daha kapsamlı her şey dahil paketler ise 1000 TL olarak seyrediyor. Üstelik etkinlikten önce ücretsiz prova imkanınız da bulunuyor. DüğünBuketi.com ayrıcalıkları ve fiyatlarla ilgili daha kapsamlı bilgi almak için ‘Fiyat Teklifi Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Oğuz Yalçın Saç Tasarım, İstanbul’un Üsküdar ilçesinde en işlek lokasyona sahip Çengelköy’de yer alıyor. Stüdyoya ulaşım kendi aracınızla veya toplu taşıma kullanarak sağlanabiliyor. Çengelköy mahallesi, Prof. Dr. Beynun Akyavaş caddesi 19/A, 34680 Üsküdar / İstanbul sizin için yol gösterici olabilir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan saçı, kına saçı, kaynak, röfle, manikür, pedikür.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 - 4 hafta önce iletişime geçmeniz iyi olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Saç provası, gelinin yakınlarına hizmet ve evde, mekanda hizmet.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı başlangıç paketinde bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde porselen makyaj, takma kirpik uygulaması mevcut.

Oğuz Yalçın Saç Tasarım organizasyon fiyatları ne kadar?

Oğuz Yalçın Saç Tasarım organizasyon fiyatları Oğuz Yalçın Saç Tasarım organizasyon fiyatları Oğuz Yalçın Saç Tasarım organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Oğuz Yalçın Saç Tasarım Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Oğuz Yalçın Saç Tasarım

Yorum yaz