İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

Odeon Organizasyon Hakkında

En özel günlerin vazgeçilmezi elbette müzik oluyor. Odeon Organizasyon da en değerli gecenizde düğün orkestrası ve DJ hizmetini sizlere sunuyor. Alanında başarılı ekibi ile hizmet veren firma, İstanbul Kartal ilçesinde yer almasının yanında diğer illerde de hizmet veriyor. Firmanın 1000 TL’den başlayan fiyatları ve hizmet detayları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Olanakları

En özel gününüzü daha da renkli hale getirmek istiyorsanız doğru adres Odeon Organizasyon oluyor. Tüm çeşitli davet ve organizasyonlarda düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor. Değerli gecenizde sevgili misafirlerinizle birlikte eğlencenin doruklarına ulaşmanızı sağlıyor. Açık havada da performans sergileyen firma, sahip olduğu ekipmanlarla organizasyonunuza renk katıyor.

İstanbul’un Kartal ilçesinde konumlanan Organizasyon, davetiniz nerede gerçekleşecekse oraya kadar geliyor. Şehir dışında da hizmet veren firma, bu konuda da avantaj yakalıyor. Sizleri oldukça önemseyen firma, müzik zevkinize göre sevdiğiniz şarkıları çalıyor ve söylüyor. Bu nedenle de kendi isteğiniz doğrultusunda şarkı listesi oluşturabilme imkanını sizlere tanıyor. Bununla da kalmayan firma, davetinizden önce planlama toplantısı gerçekleştiriyor. Böylelikle eksiksiz ve kusursuz bir gece yaşamınızı hedefliyor.

Odeon Organizasyon Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Odeon Organizasyon, en değerli davetinizde sizlere unutulmaz anlar yaşatmayı hedefliyor. Organizasyonunuzdan en az iki hafta öncesine kadar firma ile iletişime geçmeniz öneriliyor. Düğün orkestrası ve DJ için firmanın başlangıç fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması ise etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Deneyimli kadrosu ile sizlere eksiksiz hizmet sunmayı başarıyor.

Ek Hizmetleri

Odeon Organizasyon, eşsiz dakikalar geçirmeniz için en kaliteli biçimde özenle hizmet veriyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında uzman olan firma, profesyonel müzisyenlerle sahneye çıkıyor. Oluşturduğunuz çalma listesindeki parçalar en kaliteli enstrümanlarla çalınıyor. Böylece sizleri hem derinden etkiliyor hem de eğlenmenize katkı sağlıyor. Bunun yanında da sizlere davetiniz için birçok seçenek sunuluyor. Davetinizde dilerseniz davul/perküsyon şov ya da DJ, fasıl grubu ve orkestra yer alabiliyor. Birçok alanda tecrübeli olduğu gibi çeşitli tarzlardan da seçkileri sizlere sunuyor. Müzik zevkinize göre davetinizde istekleriniz yer alıyor. Ayrıca firma 12 farklı dilden oluşan, çeşitli repertuar dillerinde de müziğini sergiliyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Odeon Organizasyon, İstanbul Kartal’da yer alsa da sadece İstanbul şehri ile kendini sınırlandırmıyor. Türkiye’nin her bir yerinde düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor.

Adres: Orhantepe Mah. Orhangazi Cad. Açelya Sok. No:12 Dragos Kartal / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Kartal konumlu firma, Türkiye'deki tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, kendi müzik listenizi oluşturma ve ekipman seçenekleri yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önce iletişime geçmeniz öneriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Ekipman ve kişiye özel çalma listesi seçeneği yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

DJ, fasıl grupları, ve orkestra, düğün öncesi planlama toplantısı hizmetleri bulunuyor.

Odeon Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Odeon Organizasyon düğün fiyatları Odeon Organizasyon düğün fiyatları Odeon Organizasyon organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Odeon Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Odeon Organizasyon

Yorum yaz