Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Başlangıç Paketi
150 ₺
Her Şey Dahil Paket
300 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
300
Max

Mekan Özellikleri

  • Yapay çIçek süsleme
  • Kolonsuz salon
  • Yüksek tavan

İmkanlar

Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
Otopark
Klima
Mekan dışı fotoğrafçı getirme

Ödemiş Evlendirme Dairesi Hakkında

Ödemiş Evlendirme Dairesi, evlilik yolunda olan çiftlere İzmir ilinin Ödemiş ilçesinde hizmet veriyor. Geniş alan kapasitesi, modern havası ile bu bölgede yaşayan çiftlere güzel bir nikah merasimi olanağı sunuyor. Üstelik şık olmasının yanı sıra 150 TL’ den başlayan nikah salonu kiralama ücretleri de oldukça cazip fırsatlarla sizleri karşılıyor. Hem kiralama fiyatları hem de nikah dairesi ile ilgili öğrenmek istediklerinize ‘Ücretsiz Teklif Al’ kısmından ulaşabilirsiniz.

Salonun Özellikleri

Ödemiş Nikah Salonu 300 kişilik kapasitesi ile nikah merasimini düğün gibi gerçekleştirmenizi sağlıyor. İç mekan oldukça geniş ve ferah dizayn edilirken ayrıca fotoğraf çekimi için de özel dekore edilmiş bir alan bulunuyor. Burada nikah öncesi veya sonrası çekim gerçekleştirebilirsiniz.

Nikah günü almak ve gününüzü planlamak için mekanın danışmanları size her konuda yardımcı oluyor. Randevu işlemleri ve nikah başvurusu için hazırlamanız gereken evrakları nikah danışmanlarıyla görüşerek öğrenebilirsiniz.

Nikah Başvuru İşlemlerinde Gerekli Evraklar

Ödemiş Evlendirme Dairesi, nikah başvurusu yapacak olan çiftler için önemli bazı hususlar sunuyor. Müracaat edecek çiftlerin birinin ikametgahı burada olmalıdır. İlçe dışında yaşayanların ise bağlı oldukları yerden ‘Nikah İzin Belgesi’ temin etmesi gerekiyor. Daha sonra nikah başvurusu için gerekli belgeler;

  • Nüfus cüzdanı fotokopisi ve aslı
  • Kan tahlili ve akciğer filmi (Sağlık Ocağında 09:00-11:30 saatleri arasında yaptırabilirsiniz.)
  • Sağlık Raporu
  • Çiftlerin evlendirme memuru tarafından aldıkları evlenme ehliyet belgeleri

Ödemiş Evlendirme Dairesi Nikah Salonu Kiralama Fiyatları

Ödemiş Evlendirme Dairesi, fiyatlarda gün, saat ve yer tercihlerinize göre değişikliğe gidiyor. Hafta içi salon nikahı Hafta sonu salon içi etkinliklerinde kiralama fiyatı 150 TL, hafta sonu ise 300 TL olarak ücretlendiriliyor.

Salon dışında açık alanda nikah gerçekleştirmek isteyen çiftler için ise bu fiyatlara 150 TL ekleniyor. Tüm çiftlerden tahsis edilen aile cüzdanı fiyatları ise 80 TL oluyor.

DüğünBuketi.com çiftlerine özel kampanyalardan faydalanmak için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Evlendirme Dairesi Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir şehrinin Ödemiş ilçesinde bulunan nikah salonuna ulaşım birçok açıdan sağlanabiliyor. İzban kullanarak rahat bir yolculuk yapabileceğiniz gibi ilçeye geldikten sonra Eshot da kullanabilirsiniz.

Kendi aracıyla gelecekler için Ödemiş Nikah Salonu açık adresi; Atatürk, Atatürk Cad. 20/1, 35750 İzmir. Üstelik aracınızı park etmeniz için nikah salonunun otoparkı mevcut.

Sorular

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hafta içi salon kiralama fiyatı başlangıç paketini oluşturuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi hafta sonu salon kiralama ücreti oluşturuyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı olduğunuz bir düğün fotoğrafçısı ile çalışabilirsiniz.

Ödemiş Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ne kadar?

Ödemiş Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ödemiş Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları Ödemiş Evlendirme Dairesi organizasyon fiyatları ise 150 - 300 TL arasında değişmektedir.

Ödemiş Evlendirme Dairesi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Ödemiş Evlendirme Dairesi kapalı alan kapasitesi 150 - 300 kişiliktir,

Yorum yaz