İstanbul Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
50
Araç

Süslemeler & Ekstralar

 • Gelin tagı
 • Gelin yolu

Mekan Özellikleri

 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı

Oben Düğün Salonları Hakkında

Profesyonel ekibi ve uzman organizasyon sorumlusu ile imkansız sözcüğünü işe başladığı günden beri sözlüğünden çıkaran Oben Düğün Salonları hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. İstanbul ilinin Fatih ilçesinde bulunan salonun fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri

Çok çalışmak, azim ve kararlılık ilkeleriyle hareket eden Oben Düğün Salonları, sizlerin mutlu aşkına en güzel şekilde ev sahipliği edebilmeyi hedef alıyor. Bu hedef için çeşitli toplantılar yapıyor ve geniş bir bilgi havuzu oluşturuyor. Bu havuzdan istekleriniz doğrultusunda araştırıp seçtiği detayları beğeninize sunuyor ve hayallerinize yaklaşmaya çalışıyor. Şehrin iki yakasında da bulunan 700 ve 800 kişilik salonları ile kentin düğün ekolü olmaktan gurur duyuyor. Sizlerin beğenisini bu denli kazanmak için çok çalıştığı gibi olduğu noktayı korumak için de ekstra çaba sarf ediyor.

Her şey kararlaştırıldıktan sonra düğün gününe kadar salon dekoru ve masa dizaynı tamamlanıyor. Masaların üzerlerinde şamdanlar ve yaldızlı masa örtüleri yerini alırken duvarlarda da işli ve ayna detaylı bir tasarım işleniyor. Kolon bulunmayan pistinin etrafı da tamamen hareket alanınıza uygun ve tüm danslarınız için elverişli bir dans alanı oluyor. İdeal bir düğünde olması gerekenden çok daha fazlasını yaşatmak ve emsalsiz bir düğün yaşamanın tadını çıkaracağınız en özel gecenizi yıllar sonra bile tebessümle hatırlayacaksınız.

Oben Düğün Salonları Fiyatları

Salonda yemekli konseptte düzenlediğiniz organizasyonlar için 50 - 80 TL arasında fiyat veriliyor. Yemeksiz davet vermek isterseniz de fiyatları 5000 TL'den başlıyor. Detaylı bilgi için 'Ücretsiz Teklif Al' formunu doldurabilirsiniz.

İmkanları

Oben Düğün Salonları, öncelikle klasik salon düğünleri klasmanından çok uzak bir çizgide organizasyonlarınızı gerçekleştiriyor. Sizler ile bir randevu saati kararlaştırıp salonuna davet ediyor ve organizasyon sorumlusu ile istekleriniz hakkında bir sohbet gerçekleştiriyor. Organizasyon havuzundan örnek tasarımları sizlere sunuyor. Oben Düğün Salon’larında kalıplara tıkılıp kalmamanız adına her zaman sizin yeniliklerinize de açık olacak elindeki organizasyonları uygulamak için asla sizlere diretmiyor.

Pistin hemen arkasında bulunan sahnede orkestrası sizlere canlı performanslarını sergiliyor dilerseniz yöresel oyunlar ve halaylar da bu gece damga vuran eğlenceler arasına giriyor. Eğlencenin bir an bile olsun hız kesmeyeceği bu geceyi kameramanı tüm akşam kayda alıyor ve düğün sırasında çekilen kareler de davet sonunda sizlere teslim ediliyor. Ayrıca tüm salon güvenliğiniz için 7/24 kamera sistemi ile korunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan Oben Düğün Salonları ulaşımı için özel aracınız ile Abdülezelpaşa veya Fevzi Paşa caddelerini izleyebilirsiniz.Toplu taşıma ile ulaşmak için ise merkezde olması sebebiyle birçok alternatifiniz oluyor. Kadıköy - Eminönü vapuru ile karşıya geçip oradan 28 numaralı otobüslere binerek ulaşabileceğiniz gibi Gaziosmanpaşa tarafından 37E veya 37B numaralı otobüslerle de salona rahatça ulaşabilirsiniz. Açık adresi ise;

Dervişali Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, Fatih / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Tüm hizmetler mekan bünyesinde karşılanıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Sünnet düğünü, nişan, söz, kına gecesi, mezuniyet töreni gibi etkinlikler için uygun.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Otopark alanını değerlendirebilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan giydirme, servis elemanı ve müzik yayını bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Catering, menü değişiklikleri, organizasyon sorumlusu ve fotoğraf çekimi yer alıyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı çekim yapıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Yalnızca kapalı salonu var.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekanın orkestrası mevcut.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kırmızı, beyaz et menüleri ile çocuk menüsü hazırlanıyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 23:00'da son buluyor.

Oben Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Oben Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Oben Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Oben Düğün Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Oben Düğün Salonları kapalı alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  İsmi en başta hoşumuza gitti oben 🙂 sonra da içeri giridk mekana bayıldık ve tuttuk çokta memnun kaldık.

 2. Puan

  ışıklandırma sistemelri mükemmel. Neredeyse 1000 renk vardır. Büyülü bir düğündü sanki. Müzik ışık uyumu düğünün temposu tam isteidğimiz gibiydi. Gelenlerde en az bizim kadar coşkulu bir şekilde eğlendi. Herşey için teşekkürler oben ekibi.

 3. Puan

  düğün öncesi mekkan sahibinden 5 istedik o bize resmen 10 verdi gibi bir şey oldu. Dediklerimizin üstüne ilave olarak o kadar düzel eklemeler yaptılar ki çok hoşumuza gitti. Yılların tecrübesi idi tabii ki bunlar. Sağolsunlar bize çok güzel bir gece yaşattılar. sizlerinde aynı duyguyu yaşamanızı isterim doğrusu.

 4. Puan

  çok güzel bir konsept ile düğünümüzü gerçekleştirdik. İhtiyaçalrımızı itina ile ve müthiş bir hızla gerçekleştirdiler. Renk cümbüşü içinde müzikler ile güzel bir düğün yaşattılar bize. Ekipte çok eğlenceli ve güler yüzlü idi. Olumlu insanların enerjiside ister istemez hizmetteki kaliteye yansıyor. sağolun.

 5. Puan

  bölgemizde genelde mekanalr eski binaların altında yapıldığı için büyük ferah ve aynı zamanda modern bir mekan bulmak çok zor. Ama oben düğün salonu hem mimarisi hem sağlamlığı hemde modern iç tasarımı ile bizi adeta büyüledi ve tuttuk bu mekanı. eğlenceli bir düğün oldu. performansları göz kamaştırıcı idi.

 6. Puan

  mekan öncelikle çok ferah. Sıkıntıya gelemeyen iç içe afakanalr basan bir aile yapınız var ise tam size göre. Yani bunların hiçbirini bu mekanda yaşamazsınız. İsmi en başta hoşumuza gitti oben 🙂 sonra da içeri giridk mekana bayıldık ve tuttuk çokta memnun kaldık.

Yorum yaz