Oben Düğün Salonları

Hayallerimin gerçekleşmesi imkânsız demeyin Oben Düğün Salon’larında imkânsız diye bir şey yok! Profesyonel ekibimiz ve uzman organizasyon sorumlumuz ile imkânsız sözcüğünü işe başladığımız günden beri sözlüğümüzden çıkardık. Bizim kılavuzumuzda çok çalışmak, azim ve kararlılık var. Sizlerin mutlu aşkına en güzel şekilde ev sahipliği edebilmek en büyük hedefimiz. Bu hedef için çeşitli toplantılar yapıyor ve geniş bir bilgi havuzu oluşturuyoruz. Bu havuzdan istekleriniz doğrultusunda araştırıp seçtiğimiz detayları beğeninize sunuyor ve hayallerinize yaklaşmaya çalışıyoruz.

İdeal bir düğünde olması gerekenden çok daha fazlasını yaşatmak ve emsalsiz bir düğün yaşamanın tadını çıkaracağınız en özel gecenizi yıllar sonra bile tebessümle hatırlayacaksınız. Dostlarınızdan duyduğunuz düğün gecesi aksilikleri bir an olsun aklınıza takılmayacak çünkü öyle bir şey yaşamamış olacaksınız!

Oben Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Şehrin iki yakasında da bulunan 700 ve 800 kişilik düğün salonlarımız ile kentin düğün ekolü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerin beğenisini bu denli kazanmak için çok çalıştığımız gibi olduğumuz noktayı korumak için de ekstra çaba sarf ediyoruz.

Öncelikle klasik salon düğünleri klasmanından çok uzak bir çizgide organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Sizler ile bir randevu saati kararlaştırıp salonumuza davet edecek ve organizasyon sorumlumuz ile istekleriniz hakkında bir sohbet gerçekleştireceğiz. Organizasyon havuzumuzdan örnek tasarımları sizlere sunacağız. Oben Düğün Salon’larında kalıplara tıkılıp kalmamanız adına her zaman sizin yeniliklerinize de açık olacak elimizdeki organizasyonları uygulamak için asla sizlere diretmeyeceğiz.

Her şey kararlaştırıldıktan sonra düğün gününe kadar salon dekoru ve masa dizaynı tamamlanacak. Masaların üzerlerinde şamdanlar ve yaldızlı masa örtüleri yerini alırken duvarlarda da işli ve ayna detaylı bir tasarım işlenecek. Kolon bulunmayan pistimizin etrafı da tamamen hareket alanınıza uygun ve tüm danslarınız için elverişli bir dans alanı olacak. Pistimizin hemen arkasında bulunan sahnede orkestramız sizlere canlı performanslarını sergileyecek dilerseniz yöresel oyunlar ve halaylarda bu gece damga vuran eğlenceler arasında olacak. Eğlencenin bir an bile olsun hız kesmeyeceği bu geceyi kameramız tüm akşam kayda alacak ve düğün sırasında çekilen kareler de davet sonunda sizlere teslim edilecek. Ayrıca tüm salonumuz güvenliğiniz için 7/24 kamera sistemi ile korunacak.

7 katlı düğün pastası salona geldiğinde ise sis gösterisi ve konfetiler bu görkemli anı daha da ölümsüz kılacak. Dostlarınız arasında bir kez daha aşk dolu huzur dolu evet cevabını Oben Düğün Salonları konforu içerisinde tekrarlayacaksınız!

Oben Düğün Salonları Nerededir? Oben Düğün Salonlarına Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Fatih semtinde bulunan salonumuza ulaşmak için özel aracınız ile Abdülezelpaşa veya Fevzi Paşa caddelerini izleyerek salonumuza ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşmak için ise merkezde olmamız sebebi ile birçok alternatifiniz olacaktır. Kadıköy –Eminönü vapuru ile karşıya geçip oradan 28 numaralı otobüslere binerek ulaşabileceğiniz gibi Gaziosmanpaşa tarafından 37E veya 37B numaralı otobüslerle de salonumuza rahatça ulaşabileceksiniz.

Sırala

 1. Avatar
  Gonca
  Puan

  İsmi en başta hoşumuza gitti oben 🙂 sonra da içeri giridk mekana bayıldık ve tuttuk çokta memnun kaldık.

 2. Avatar
  İdil
  Puan

  ışıklandırma sistemelri mükemmel. Neredeyse 1000 renk vardır. Büyülü bir düğündü sanki. Müzik ışık uyumu düğünün temposu tam isteidğimiz gibiydi. Gelenlerde en az bizim kadar coşkulu bir şekilde eğlendi. Herşey için teşekkürler oben ekibi.

 3. Avatar
  Sinem
  Puan

  düğün öncesi mekkan sahibinden 5 istedik o bize resmen 10 verdi gibi bir şey oldu. Dediklerimizin üstüne ilave olarak o kadar düzel eklemeler yaptılar ki çok hoşumuza gitti. Yılların tecrübesi idi tabii ki bunlar. Sağolsunlar bize çok güzel bir gece yaşattılar. sizlerinde aynı duyguyu yaşamanızı isterim doğrusu.

 4. Avatar
  Serap & Furkan
  Puan

  çok güzel bir konsept ile düğünümüzü gerçekleştirdik. İhtiyaçalrımızı itina ile ve müthiş bir hızla gerçekleştirdiler. Renk cümbüşü içinde müzikler ile güzel bir düğün yaşattılar bize. Ekipte çok eğlenceli ve güler yüzlü idi. Olumlu insanların enerjiside ister istemez hizmetteki kaliteye yansıyor. sağolun.

 5. Avatar
  Esin
  Puan

  bölgemizde genelde mekanalr eski binaların altında yapıldığı için büyük ferah ve aynı zamanda modern bir mekan bulmak çok zor. Ama oben düğün salonu hem mimarisi hem sağlamlığı hemde modern iç tasarımı ile bizi adeta büyüledi ve tuttuk bu mekanı. eğlenceli bir düğün oldu. performansları göz kamaştırıcı idi.

 6. Avatar
  gonca
  Puan

  mekan öncelikle çok ferah. Sıkıntıya gelemeyen iç içe afakanalr basan bir aile yapınız var ise tam size göre. Yani bunların hiçbirini bu mekanda yaşamazsınız. İsmi en başta hoşumuza gitti oben 🙂 sonra da içeri giridk mekana bayıldık ve tuttuk çokta memnun kaldık.

Yorum yaz