İstanbul Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
30 ₺
Hafta İçi
50 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
2000
Min
3000
Max
Kır Bahçesi Alanı
2000
Min
3000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
2000
Min
3000
Max
Otopark
1000
Araç

Mekan Özellikleri

 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Oba My Club Hakkında

Eşsiz bir deniz manzarasına sahip olan, geniş kapasitesi sayesinde kalabalık davetlerinizi rahatlıkla düzenleyebildiğiniz Oba My Club İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde yer alıyor. Mekan sunduğu birbirinden güzel pek çok farklı hizmetlere sahiptir. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerine mümkün olan en uygun fiyatlardan sunmaktadır. Hayalinizdeki daveti gerçekleştirmeniz için birebir! Mekanın yemekli davet fiyatları kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor.

Salon Özellikleri

Kendine has, oldukça güzel bir deniz manzarasına sahip olan Oba My Club, bir adet açık ve bir adet kapalı davet alanı bulunuyor. Çim zemin özelliği bulunan ve havuz başı olarak da hizmet veren açık davet alanı 2000-3000 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Açık davet alanı kır düğünü gibi organizasyonlar için oldukça ideal. Yüksek tavanlı ve kolonsuz olan kapalı davet alanıysa 750-1000 kişi arasında bir kapasiteye sahip. Mekanın ayrıca after party alanı bulunmaktadır.

Salonun tasarımında genel olarak beyaz rengi hakim. Sade ve şık bir dekorasyona sahip olan mekan, deniz manzarasıyla da birleşince davetleriniz için eşine az rastlanır bir atmosfer yaratıyor. Yuvarlak masaların kullanıldığı mekanda farklı renkte masa örtüleri ve sandalye kuşakları, çiçek ve ışıklandırma seçenekleri bulunuyor. Oba My Club ile eşsiz kır düğünleri, nişanlar ve nikah gibi davetler için seçebileceğiniz en gözde mekanlardan birisidir.

Oba My Club Davet Fiyatları

Geniş kapasitesi, eşsiz manzarası ve sunduğu hizmetlerle karşılaştırılınca oldukça uygun fiyatlara sahip olan Oba My Club, bu özelliği sayesinde müşterilerinin beğenisi topluyor. Mekanın hafta içi yemekli davet fiyatları kişi başı 30 TL’den başlarken, hafta sonu fiyatı 50 TL’ye kadar çıkabiliyor. Kokteyllerse fiyatlar 30-50 TL arasında. Davetleriniz için daha detaylı bilgi almak isterseniz "Ücretsiz Teklif Al" bölümünü doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Sahip olduğu deniz manzarası ve dekorasyonuyla davetleriniz için benzersiz bir atmosfer sunan Oba My Club, davetlerinizin eksiksiz geçmesi içinde pek çok hizmet sunuyor. İlk göze çarpan hizmetlerden biri, salonun davetlerinizin eğlenceli geçmesini sağlayacak olan DJ ve orkestra gibi şeyleri sizler için temin etmesi. Dilediğiniz müzikleri çalarak günün eğlenceli geçmesini sağlayacak bu orkestraya ek olarak salon fotoğrafçı ve video çekim ekibine de sahiptir. Böylece davetinizin eğlenceli tüm anları kayıt altına alınıyor.

Davetler için en önemli konulardan biri olan planlama kısmını, mekan sizler için halledebiliyor! Mekanın tecrübeli organizasyon sorumluları organizasyonunuzu en ufak ayrıntısına kadar planlıyor. Böylece kusursuz ve eksiksiz davetler düzenleyebiliyorsunuz! Üstelik isterseniz dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabilirsiniz. Mekanın menüleriyse oldukça zengin. Farklı organizasyonlar için farklı farklı menüler sunan salon, menülerde tadım ve değişiklik imkanı da sunuyor. Böylece dilediğiniz menüyü, profesyonel bir catering hizmetiyle misafirlerinize sunabiliyorsunuz.

Oba My Club Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde bulunan mekan, merkezi konumu sayesinde ulaşım oldukça kolay. Mekana ulaşım için Ünlüsoy Caddesi üzerinden Sinanoba Mahallesi, Şelale Sokak’a gitmeniz gerekiyor. Toplu taşımayla gitmek isterseniz de 488 numaralı otobüs hattını kullanabilirsiniz. Kendi araçlarınızla gelmek isterseniz mekan 1000 araçlık otopark kapasitesine sahiptir.

Sinanoba Mah. Ünlüsoy Cad. Şelale Sok. No:1 Büyükçekmece / Mimaroba / İstanbul.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması temin edilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, nişan, kına, nikah, sünnet düğünü, mezuniyet töreni, baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar ve galalar, davetler ve resepsiyonlar

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menüde tadım, değişiklik ve otopark hizmeti verilmektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketi düğün pastası, masa ve sandalye süslemeyi içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketi DJ ve orkestra temini, organizasyon sorumlusu, catering ve fotoğraf ve video çekimini içeriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Oba My Club aracılığıyla en özel anlarınız kayıt altında tutuluyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Bir adet açık, bir adette kapalı davet alanı bulunuyor. Açık davet alanı çim zemin ve havuz başı özelliklerine sahip, bu alanın kapasitesi 3000 kişiye kadar çıkabiliyor. Kapalı alansa kolonsuz ve yüksek tavanlı, 1000 kişiye kadar ağırlayabiliyor.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Mekan DJ ve orkestra temin edebiliyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Kokteyl menü, kırmızı ve beyaz et menü, kosher menü, çocuk menü, diyabet menü, vegan menü, vejetaryen menü bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis 22:00'a, müzikse 23:00'a kadar sürüyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Beyaz renklerinin ağırlıklı olduğu salonda yuvarlak masalar tercih edilmiş. İsteğinize bağlı olarak farklı renkte masa örtüsü, sandalye kuşağı, çiçek ve ışıklandırma gibi seçenekler bulunuyor.

Oba My Club organizasyon fiyatları ne kadar?

Oba My Club organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 30 TL, hafta içi yemekli kişi başı 30 TL, Oba My Club organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL,

Oba My Club Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Oba My Club açık alan kapasitesi 2000 - 3000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 750 - 1000 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 2000 - 3000 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Pasta ve meşrubatlı 300 kişiden fazla bir davetli sayısı açık alanda ortalama 10.000 lira hazır bir bütçemiz var fakat tarih çok erken
  20 ağustos 2022 önümüzdeki hafta cumartesi günü lütfen dönüş yapabilir misiniz

  1. Merhabalar İlayda Hanım,

   Detaylı bilgi almak için sayfada yer alan telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

   Mutluluklar dileriz.

Yorum yaz