Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
3000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Müzik grubu
Orkestra

Nurzat & Esra Orkestrası Hakkında

Muğla’nın Bodrum ilçesinde yer alan Nurzat & Esra Orkestrası, evlilliğe adım attığınız bu özel gününüzde sevdiklerinizle doyasıya eğlenirken yanınızda yer alıyor. Heyecanla hazırlıklarını sürdürdüğünüz organizasyonunuzu renklendirecek düğün orkestrası, bütçenize uygun fiyatları sizlere sunuyor. Organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana göre sahne ve ışık kurulumu sağlanıyor ve gece boyu keyifli bir müzik şöleni sizleri bekliyor. Orkestra ekibi 3000 TL’den başlayan fiyatları sizlere hizmet veriyor.

Özellikleri

Nurzat & Esra Orkestrası hem düğün hem diğer özel günlerinizde destekçiniz olarak yanınızda yer alıyor. Orkestra ekibi, özel gününüz için talepleriniz doğrultusunda isterseniz DJ ve sanatçı gibi gününüzün keyifli geçmesi için birçok farklı alternatifler sunuyor.

Orkestra ekibi ve çalıştığınız organizasyon ekibi ortaklaşa bir hazırlık süreci sürdürüyor.  Orkestra ekibi çok farklı davet mekanların konseptine uyum sağlayarak, başarıyla hizmet veriyor.

Sunulan Hizmetler

Nurzat & Esra Orkestra 5 kişiden oluşan ekibiyle, sizlerin taleplerini değerlendirerek, Bodrum’da gerçekleştirdiğiniz özel günlerinizde sahne alıyor. Organizasyon tarihiniz belli olduktan sonra ekip ile iletişime geçerek; mekan, konsept detayları hakkında konuşabiliyorsunuz. Düğün orkestra ekibinden neler beklediğinizi belirterek bir düğün akışı planlıyorsunuz. Deneyimli ekibin önerilerini değerlendirmenizin yanında fikir alış verişinde bulunarak, gece boyu sürecek olan müzik akışı üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Organizasyonun gerçekleşeceği mekan belli olduktan sonra, orkestra ekibi ile mekanı ziyaret edip, birkaç provayı mekanda gerçekleştirebilirsiniz. Fraklı müzik tarzlarını içeren repertuar seçenekleri gecenizi eğlenceli kılıyor. Sahne, ses ve ışık hizmetlerinde de oldukça profesyonel bir ekip temin ediliyor. Her şey kusursuz ilerliyor.

Nurzat & Esra Orkestra Düğün Orkestra Fiyatları

Firma, ihtiyaçlarınıza göre başlangıç ve her şey dahil paketlerini seçiminize sunuyor. Alacağınız hizmet için fiyat belirlerken seçmiş olduğunuz paketi ve varsa ekstra taleplerinizi değerlendirerek bir fiyat belirliyor. Orkestra firmasının başlangıç paketleri 3000 TL ve her şey dahil paketleri 5000 TL’den başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor.

Sevdiklerinizle mutluluğunuzu paylaşacağınız bu özel gününüzü çok daha keyifli hale getirecek Düğün orkestrası ve Dj hizmeti hakkında detaylı bilgi almak için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Bodrum ilçesinde bulunan Nurzat &Esra Orkestra ile ön görüşmenizi kendi yerlerinde gerçekleştirmek isterseniz, Merkez Adliye Cami’nin arkasından kalan konumlarına yürüyerek veya özel aracınızla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda sizinle çalışacak olan orkestra ekibi, organizasyonun gerçekleşeceği mekana sizinle birlikte geliyor.

Adres: Bodrum / Muğla.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Muğla'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Özel günlerinizde hizmet veriyorlar.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Müzik akışı sizin tercihinize göre şekilleniyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Sizin ihtiyaç ve zevkinize göre müzik akış listesinin planlanması başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün öncesi prova ve müzik akışında değişiklik imkanı da başlangıç paketine ek olarak sunuluyor.

Nurzat & Esra Orkestrası düğün fiyatları ne kadar?

Nurzat & Esra Orkestrası düğün fiyatları Nurzat & Esra Orkestrası düğün fiyatları Nurzat & Esra Orkestrası organizasyon fiyatları ise 3000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Nurzat & Esra Orkestrası Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nurzat & Esra Orkestrası

Yorum yaz