İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Kalıcı makyaj uygulaması
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç bakımı
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Nurgül Kolukırık Makeup Hakkında

İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy konumunda bulunan Nurgül Kolukırık Makeup kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Gelin saçı ve makyajı kategorisinde birbirinden göz alıcı modelleri beğeniye sunan kuaför farklı bakış açısıyla memnuniyet uyandırıyor. Nurgül Kolukırık gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulabilirsiniz.

Hizmetleri

Nurgül Kolukırık Makeup ve ekibi randevu sistemiyle çalışıyor. Ekip isteklerinize çözüm odaklı yaklaşarak sonuçta gülümsemenizi sağlıyor. Manikür, pedikür, takma kirpik, saç ve cilt bakımı, saç boyama ve kesimi gibi hizmetlerin bulunduğu firmada zevkinize uygun tasarımlara ulaşabiliyorsunuz. Tecrübeyle harmanlanan profesyonel hizmetten memnun kaldığınız firmayla 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

En güzel gelin başı ve makyajı modelleri ile öne çıkan kuaför salonu disiplinli çalışmasıyla kusursuz modellere imza atıyor. Firma topuz model gelin saçından örgülü gelin saçına, açık gelin saçından tesettür gelin başı modeline kadar birçok örneği sizlere sunuyor. Gelinlik, düğün teması, ten rengi ve saç şekline göre önerilerde bulunan firma yüz ve cilt tipinizi analiz ederek işlemlere başlıyor.

A kesim gelinliklere balıksırtı, şerit model gibi örgülü gelin saçı örneklerini öneren ekip onaya sunduğu saç modellerine kavuşmanızı sağlıyor. Kaburga gelinlik modelinde dağınık gelin saçı, kısa veya uzun gelin saçı, kıvırcık veya küt gelin saçı modelleri ön plana çıkıyor. Taş, taç, zincir veya tüy detayıyla süslenen saçlar zarif görünmenizi sağlıyor.

Porselen gelin makyajı seçeneğinde cilt tipinize uygun malzemeleri kullanan ekip kusursuz bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Porselen cilt makyajı ile renkleri konuşturan ekip bakışlarınıza anlam katıyor. Doğal, sade makyaj ile son derece çekici gözükmeniz sağlanıyor.

Nurgül Kolukırık Makeup Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Trend olanı yakından takip eden firma yüz tipinize en uygun renkleri ve malzemeleri kullanarak mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlıyor. Titiz çalışma politikasıyla firmanın gelin saçı ve makyajı fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Paket sistemle çalışan firmanın hizmet içerikleri ve fiyat bilgisi hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nurgül Kolukırık Makeup İstanbul Bakırköy lokasyonunda hizmet sunuyor. E-5 Üzeri Yeşilova Mahallesi, Şair Çıkmazı Sokak, Küçükçekmece No:1 İstanbul açık adresinden faydalanabilirsiniz. Florya Metrobüs durağında indiğinizde sağ taraf  Çilek Mobilya üzerinde konumlanıyor.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Bakırköy'de hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Saç bakımı, kesimi ve boyama gibi hizmetler bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı gibi hizmetleri içeriyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı, gelin makyajı, manikür, pedikür ve takma kirpik gibi hizmetleri sunuluyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

İsteğe bağlı taş, taç, zincir veya tüy detayıyla saçlar süslenebiliyor.

Nurgül Kolukırık Makeup organizasyon fiyatları ne kadar?

Nurgül Kolukırık Makeup organizasyon fiyatları Nurgül Kolukırık Makeup organizasyon fiyatları Nurgül Kolukırık Makeup organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Nurgül Kolukırık Makeup Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nurgül Kolukırık Makeup

Yorum yaz