İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model

Nurbanu Modaevi Hakkında

İstanbul Kadıköy konumunda en trend gelinlik modellerini bulabileceğiniz yer elbette Nurbanu Modaevi oluyor. Moda evi, hayallerinizdeki gelinliği özenle hazırlayarak vücut tipinize ve düğün organizasyonunuza en uygun hale getiriyor. Özel dikim ve hazır gelinlik hizmeti sunan firmanın fiyatları ise  1000 TL’den başlıyor.

Gelinlik Modelleri

Moda evi  en güncel ve en tarz modelleri gelin adayları ile buluşturmayı hedefliyor. Özel dikim  ve hazır gelinlik modelleri hayalinizdeki düğüne uygun şekilde tasarlanıyor. A kesim, prenses kesim, tüllü, helen model, balık model gibi çok sayıda gelinlik, gelin adaylarının isteğine göre hazırlanıyor. Dileyenler, bu modellere sim, inci, dantel detayları ekletebiliyor. Farklı tarzları seven gelin adayları için gotik tarzda modeller dışında siyah, kırmızı renkte gelinlikler üretilebiliyor.

Nurbanu Modaevi Gelinlik Fiyatları

Nurbanu Modaevi gelinlik modelleri fiyatları 1000 Tl ile 3000 TL arasında değişiyor. Bu fiyatların değişmesinde ürünün modeli, kumaşı, ayrıntıları gibi faktörler büyük rol oynuyor. Tercihinizi moda evinin şık tasarımlarından yana kullanmak isterseniz  " Fiyat Teklifi Al" butonu ile DüğünBuketi destek ekibine ulaşabilirsiniz. Size özel kampanyalar ve fiyat tekliflerinden faydalanabilirsiniz.

Hizmetleri

Özel dikim gelinlik tasarlayan Nurbanu Modaevi, tasarım öncesi düğün detaylarınızı öğreniyor. Ön görüşme sonrasında vücut tipinize ve size en uygun model belirleniyor. Yoğun koşuşturma arasında  zaman kaybetmeyin diye, moda evi gelinliğinizi 3 prova ve 4 hafta gibi kısa bir sürede teslim ediyor.

Gelinliğin en önemli tamamlayacıları  olan gelin aksesuarları da moda evinde bulunuyor. Kısa, uzun, dantelli duvaklar gelinliğe uygun olarak hazırlanıyor. Gelin kesesi, kuşak ve diğer detaylar yine firma tarafından temin ediliyor. Çiçekli gelin tacı, incili gelin tacı gibi aksesuarlar da moda evinde bulunan ürünler arasında yer alıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Kadıköy ilçesinde bulunan Nurbanu Modaevi kaliteli dikimleri ile pek çok gelin tarafından tercih ediliyor.  Kolay ulaşılır konumdaki moda evine gitmek için Avcılar, Beylikdüzü ve Zincirlikuyu’dan Söğütçeşme yönüne giden metrobüsler tercih edilebilebiliyor. Ayrıca 16, 19F ve 4 numaralı otobüs hatları, Marmaray, M4 ve D-36 da yine bu güzergahtan geçiyor. Ulaşımda özel araç kullanacaklar için moda evinin açık adresi şöyle:

"Söğütlüçeşme Cad. No:123, Kadıköy, İstanbul."

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ilinde hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişanlık ve abiye hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten üç hafta önce iletişime geçmek yeterli oluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Firma, hafta sonu da hizmet veriyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Hazır dikim gelinlik modelleri, ücretsiz tamir ve tadilat hizmeti bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel dikim gelinlik hizmeti ile gelin aksesuarları yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kişiye özel gelinlik ve gelinlik aksesuarı tasarımı vardır.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 haftada teslim ediliyor.

Nurbanu Modaevi organizasyon fiyatları ne kadar?

Nurbanu Modaevi organizasyon fiyatları Nurbanu Modaevi organizasyon fiyatları Nurbanu Modaevi organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Nurbanu Modaevi Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nurbanu Modaevi

Yorum yaz