İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat
Özel nişanlık tasarımı

Nuray Akın Haute Couture Hakkında

Nuray Akın Haute Couture, gelin adayları için her çeşit gelinlik modelini sunuyor. İstanbul şehrinin Fatih ilçesinde yer alan işletme her tarza uygun olan modelleriyle dikkat çekiyor. Moda evinde prenses model gelinlikler en fazla tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Hayalini kurduğunuz modeli bulduktan sonra renk seçimi yapabilme şansınız bulunuyor. Abiye ve nişanlık elbise seçeneklerinin bulunduğu gelinlikçi 3.000 TL’den başlayan fiyatları ile dikkat çekiyor.

Sunduğu Olanaklar

Hazır kalıp modelleri ile Nuray Akın Gelinlik, ön plana çıkıyor. Dar kalıp gelinlik modellerine eklenen dantel detayları ile kusursuz bir gelinlik seçeneğini sizlere sunuyor. Moda evi, evlilik arifesinde olan kişilerin her detayını düşündüğü gelinliğe ulaşabilmesi için güler yüzlü personelleri ile çalışıyor.

İşletme gelinliğin en zarif parçası olan duvak aksesuarını  da sizlere sunuyor. Gelin adayları markanın sağladığı olanaklar sayesinde mağazadan mutlu şekilde ayrılıyor.

Tasarımları ve Hazır Modelleri

Nuray Akın Haute Couture, pek çok gelinlik modeliyle dikkat çekiyor. Gelin adaylarının vücut tipi ve özelliklerine göre kusursuz görünmesine yardımcı olacak modelleri sunuyor. Markanın gelin adaylarına sunduğu modeller arasında dantelli, taşlı ve dar kalıp modelleri ön plana çıkıyor.

Mağazayı ziyaret eden gelin adayları hayalindeki modele ulaşmış olarak ayrılıyor. Gelinlik modellerinin yanı sıra nişan ve kına elbisesi seçeneklerini sunuyor. Hazır kalıp modellerinde renk değişimi yapabilme imkanı bulunuyor.

Nuray Akın Haute Couture Gelinlik Fiyatları

Moda evi, gelinlik modelleri için belirlediği fiyatları ile beğeni topluyor. Başlangıç paketi fiyatları 1.000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paketinde ise fiyatlar 3.000 TL oluyor.

Moda evinden alınan hizmetlere göre ücretlendirme fark ediyor. Bütçe dostu fiyatları nedeniyle gelin adayları firmadan mutlu olarak ayrılıyor. Firma hakkında daha detaylı bilgi almak için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayabilirsiniz.

Ulaşım Bilgisi

Nuray Akın Gelinlik, İstanbul şehrinin Fatih ilçesinde konumlanıyor. Gelin adaylarının en özel günlerinde kusursuz görünmesine yardımcı olan markaya ulaşım kısa bir süre içinde sağlanabiliyor. Moda evinin merkezi bir konumda yer alması nedeniyle toplu taşıma ile ulaşım sağlanabiliyor. 28, 32, 336E, 35D, 36KE, 86V numaralı otobüsler ve Marmaray ile firmaya gidiliyor.

Adres: Atik Ali Mah. Fevzi Paşa Cad. Müezzin Bilal Sok., Gözde Apt. No: 23A/1, 34087, Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul şehrine hizmet sunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve kına elbisesi gibi ürün türleri bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önceden iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Özel dikim ve duvak ile ek avantaj sunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Başlangıç paketinde firma hazır kalıp modelleri ve prova hizmeti sunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paketinde özel dikim seçeneği ve daraltma seçeneklerini sunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Dantelli, taşlı ve dar kalıp modelleri ön plana çıkıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

3 hafta teslim süresi belirleniyor.

Nuray Akın Haute Couture organizasyon fiyatları ne kadar?

Nuray Akın Haute Couture organizasyon fiyatları Nuray Akın Haute Couture organizasyon fiyatları Nuray Akın Haute Couture organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Nuray Akın Haute Couture Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nuray Akın Haute Couture

Yorum yaz