Düğün Dans Kursu Fiyatları

Başlangıç Paketi
200 ₺
Her Şey Dahil Paket
400 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Grup dans dersi
Kişiye özel program
Koreografi çalışması
Müzik seçimi
Özel ders
Özel şov

Nuran Sultan Hakkında

Düğününüz için henüz dansınıza karar vermediyseniz ve en özel gecenizde unutulmaz ve uyum içinde olmak istiyorsanız Nuran Sultan’a uğrayabilirsiniz. Düğün dansı kursları veren Nuran Sultan sıcak ortamı, alanında uzman eğitmenleri ile rahat bir hazırlık süreci oluşturuyor. Alacağınız düğün dans kursu fiyatları 200 TL’den başlıyor. İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan merkezi konumuyla da oldukça rahat ulaşım imkanı sağlıyor.

Mekanın Özellikleri

Nuran Sultan dans kursu uzman eğitmenleri ile düğün dansı kursları arasında en cazip seçeneklerden birisi oluyor. Özel ve grup eğitimi alabileceğiniz kursta birçok dans eğitimi çeşitleri mevcut bulunuyor. Ferah, klimalı dans salonu, soyunma odası ve oturma alanı bulunan kurum hem eğitim alıp hem de sosyalleşebileceğiniz bir eğitim dönemi sunuyor.

Nuran Sultan Düğün Dansı Kursları Fiyatları

Bulunduğu konumu, ortamı ve uzman eğitmenleri ile tercih edilen kurs, fiyat uygunluğuyla da tercih sebebi oluyor. Düğün dansı kursu fiyatları, grup ders yahut özel ders fiyatlarına göre değişiklik gösteriyor. Başlangıç fiyatı 200 TL’den başlıyor. Her şey dahil kurs fiyatları ise 400 TL’den başlıyor.

Düğün gecenizi eğlenceli ve unutulmaz kılmak isterseniz, almak istediğiniz dans eğitimine uygun teklif almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formumuzu doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Uzman eğitmenleriyle düğün dans kursları hizmeti veren dans kursu düğün gecesine hazırlanan çiftler için eğlenceli bir ders imkanı sunuyor. Çiftlere özel koreografi ve müzik seçimi sağlıyor. Ayrıca mekanda eğitmen ile prova hizmeti veriyor. Eğitim sırasında çay ve su sınırsız ikram ediliyor. Firma çatısı altında fasıl ekibi kiralama, dansöz kiralama, rap dans, köçek ve zenne kiralama, ekip kiralama gibi hizmet türleri bulunuyor. Kurs çiftler için unutulmaz bir dans koreografisi hazırlıyor.

Nerede? Nasıl Gidilir?

Nuran Sultan İstanbul Sarıyer konumunda bulunuyor. Dans kursuna birçok farklı lokasyondan kolay ulaşım sağlanabiliyor. Meydana ve Metro istasyonuna bu denli yakın olması vapur, taksi, minibüs, otobüs gibi farklı seçenekler sunuyor. Şehrin telaşı içinde ulaşımın kolay olması, kurumun çatısı altında güzel saatler geçirmek için Nuran Sultan‘ı seçmeye yarayan güzel sebepler arasında yer alıyor.

Adres: Şehit Alaadin El Yürek Sokak 7 numara Sarıyer/Bahçeköy.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul ve Ankara

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

fasıl ekibi kiralama, dansöz kiralama, rap dans, köçek ve zenne kiralama, ekip kiralama gibi hizmet türleri mevcut.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay öncesinden iletişime geçilmeli

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

kişiye özel program,koreografi,müzik seçimi,özel ders ,özel şov, çay ve su ikramı.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Özel veya Grup dersleri verilebiliyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Özel şov, müzik seçimi, koreografi çalışması, özel program uygulanıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Seçilen dansa göre kıyafet ve müzik konsepti oluşturuluyor.

Nuran Sultan düğün fiyatları ne kadar?

Nuran Sultan düğün fiyatları Nuran Sultan düğün fiyatları Nuran Sultan organizasyon fiyatları ise 200 - 400 TL arasında değişmektedir.

Nuran Sultan Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nuran Sultan

Yorum yaz