Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Stüdyo fotoğraf çekimi

Nur Fotoğrafçılık Hakkında

İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunan Nur Fotoğrafçılık, bu özel gününüzde sizlerin yanında olmaktan çok mutlu.  1964’ten bu yana hizmet veren ve Nur Foto olarak da bilinen Nur Fotoğrafçılık, müşteri memnuniyetini önemseyen ve kaliteli hizmet için çabalayan bir ajans. Yıllanmış tecrübesiyle evlenmek isteyen çiftlerin dış çekim ve düğün fotoğrafçısı olmaya hazırlanıyor. Minimum 1.000TL’den başlayan fiyatları ile bu fotoğrafçı tam size göre.

Çekim Türleri

Nur Fotoğrafçılık bütün ayrıntıları düşünerek özel gününüzde kusursuz bir hizmet sunuyor. Sizlerin bu en özel gününüzde sizleri kaliteli ve samimi fotoğrafçılıkla buluşturuyor. Ekibiyle beraber düğün başlangıcından düğün sonuna kadar olan anlarınızın fotoğrafını ve videosunu çekiyor. Stüdyo çekimi ile beraber sizin mutlu anlarınızı ölümsüzleştirmeyi başarıyor.

Kurulduğu yıllardan bu yana birçok çiftin düğün fotoğraf ve dış mekan çekimine imza atan bu fotoğrafçı, farkına bile varmadığınız anlarda en doğal hallerinizi kayda alıyor. Kalitenin adresi olan Nur Foto ile çalışmaktan bir başka zevk alacağınıza emin olabilirsiniz.

Tüm enerjinizi dış mekan ve düğün fotoğrafı çekiminde boşaltacağınız anlar yaşıyorsunuz. Bu nedenle tecrübe eden çiftler buradan yüksek memnuniyetle ayrılıyor. Çünkü bu firma, yaratıcılığı, işine verdiği önem ve müşteri memnuniyetini her zaman en önde tutuyor.

Nur Fotoğrafçılık Fiyatları

Bu firma, çekim hizmetlerinin yanında, her bütçeye uygun sunduğu teklifler ile sizleri düşünüyor. Başlangıç fiyatları ortalama olarak 1.000 TL olan bu firmada, kapsamlı hizmetlerden oluşan her şey dahil paket fiyatları ise yalnızca 1.500 TL. Size özel teklifleri değerlendirmek için teklif formunu doldurmanız yeterli.

Olanakları

Bu fotoğrafçı, dış çekim ve düğün fotoğrafçılığında eskiye dayanan geçmişiyle reddedemeyeceğiniz olanaklar sunmaya devam ediyor. Siz de Nur Fotoğrafçılık'a gelerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Konsept ve katalog çekimlerini size sunarak en sıra dışı anlar yaşamanızı sağlıyor. Üstelik çekimler ortalama olarak 3 - 4 hafta içinde sizlere teslim ediliyor.

Nur Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunan Nur Fotoğrafçılık konumu ile de en çok tercih edilenlerden. Bu firmaya, otobüs ile kolay ulaşım sağlayabileceğiniz gibi tramvay ve metrodan aktarma yaparak ulaşabilirsiniz. Şahsi aracıyla gelmek isteyen çiftler ise E-5 yan yolu üzerinden üzerinden gelebilirler.

Açık adresini ise şöyle belirtelim: Topkapı, Turgut Özal Millet Cd No: 155/A, 34104 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul geneline hizmet verilmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, save the date ve trashday çekimleri, ve diğer özel günlere dair çekimler burada gerçekleştirilebilmekte.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Ortalama olarak 2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterli olacaktır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Farklı konsept çekimleri ve düğün esnasında dahi çekim yapılabiliyor olması belki de en büyük avantajlardan.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Geniş bir ekiple çalışan bu firma, düğün sonrasında görsellerin montajlanmamış halini de sizlere iletmekte.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi ve sosyal medyada paylaşabileceğiniz özel içerikler bu paket ile teslim edilmekte.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Arzu edilen konsepte uygun çekimler gerçekleştirilmekte. Sarı tonlarda veya daha canlı renklerde farklı seçimler yapılabilir.

Ürünün teslim süresi nedir?

Neredeyse 3 hafta içinde sizlere özel hazırlanan albüm içerikleri teslim edilecektir.

Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları ne kadar?

Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları Nur Fotoğrafçılık düğün fiyatları Nur Fotoğrafçılık organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Nur Fotoğrafçılık Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nur Fotoğrafçılık

Yorum yaz