Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Nüans Ajans Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Hakkında

İstanbul ilinin Kadıköy ilçesinde ikamet eden Nüans Ajans eski adıyla Nüans Profesyonel Fotoğraf Merkezi, özel günlerinizi ölümsüzleştiren karelerle sizlerle buluşuyor. Dış çekimlerinizi gerçekleştirirken uygun fiyat seçenekleriyle de çiftlerin tercih ettiği fotoğraf merkezlerinden birisidir. Düğününüz sırasında sayısız fotoğraf çekimiyle de sizleri mutlu edecektir. 1000 TL den başlayan fiyatları ile hizmette sınır tanımayan bir işletme olan bu dış çekim ve düğün fotoğrafçısı profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Çekim Türleri

Her türlü çekim hizmeti vermekle birlikte konsept çekimlerle fotoğraf ve videolarınızı süslüyor. Sadece düğün fotoğrafçılığı hizmeti vermekle kalmayıp her türlü organizasyonunuz için de iletişime geçebilirsiniz. Kına geceleri, düğünler, sünnet düğünleri, belgesel çekimleri, kutlamalar, partiler, törenler, galalar, balolar gibi organizasyonlarınızda dış çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Nüans Profesyonel Fotoğraf Merkezi ile her şey mümkün. Bakmaya doymayacağınız düğün belgeselleri, düğün klipleri, düğün videoları, düğün fotoğrafları, düğün hikayeleri ile sanki o günü yaşıyormuş gibi suratınızdaki gülümsemeyi durduramayabilirsiniz.

Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Çiftlerin çok sık tercih ettiği düğün fotoğrafçılarından birisi olan Nüans Profesyonel Fotoğraf Merkezi, oldukça uygun fiyatlar ve kampanyalarla bütçenizi de düşünüyor. Standart paketin başlangıç fiyatı 1000 TL iken, her şey dahil paketin başlangıç fiyatı 1500 TL’dir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattını arayabilir ya da “Ücretsiz Teklif Alın” butonuna tıklayabilirsiniz.

Olanakları

Profesyonel bir ekiple çalışan Nüans Ajans, çiftlerle anlaştığı taktirde uygun görülen yerde dış mekan çekiminizi gerçekleştirirken oldukça titiz çalışmaktadır. Orijinal fotoğraflarınızı da çekim bittikten sonra 4 hafta kadar sürede sizlere teslim ederek kaliteli işlere imzasını atıyor.

Anadolu yakasında şubeleri bulunmaktadır ve düğün fotoğrafçılığı alanında uzman konumundadırlar. Şehir dışı ve yurt dışı çekimlerinizde de sizi yalnız bırakmayarak her türlü desteği vermektedirler. Çekim gününden 3 hafta önce iletişime geçerek organizasyonunuzu ayarlayabilirsiniz.

Nüans Ajans Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ulaşımı oldukça kolay olan ve Anadolu yakasının çeşitli yerlerinde ofisi bulunan Nüans Ajans’ın İstanbul ili Kadıköy ilçesindeki ofisi için otobüs, minibüs, dolmuş, tren, Marmaray, vapur ve özel aracınız ile ulaşabilirsiniz. 14B, 14ES, 16D, 19F, 34AS, 4, 9K numaralı otobüslerle ya da M4,M5 metro hattıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Açık adres ise şu şekilde: Osmanağa mah. Söğütlüçeşme cad. Altıyol Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye ve yurt dışı her şehirde hizmet imkanı mevcut.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Dört hafta önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orijinal kopya teslim, dış mekan çekimi, yurtdışında çekim hizmetleri vermektedir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, ekip temini, fotoğrafların orijinal teslimi gibi özellikler başlangıç paketinde mevcut.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Sizin ve çekim ekibinin kararlaştırdığı bir mekanda çekiminiz gerçekleştiriliyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta içinde arzu edilen ürünler teslim edilecektir.

Nüans Ajans düğün fiyatları ne kadar?

Nüans Ajans düğün fiyatları Nüans Ajans düğün fiyatları Nüans Ajans organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Nüans Ajans Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nüans Ajans

Yorum yaz