Kocaeli Otelde Düğün Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
200
Min
300
Max
Açık Davet Alanı
500
Min
750
Max
Kır Bahçesi Alanı
500
Min
750
Max
Havuz Başı Davet Alanı
500
Min
750
Max
Otopark
150
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Gelin - damat odası
 • Konaklama
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Deniz manzaralı
 • Doğa manzaralı
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Menü tadımı
Otopark
Servis elemanı
Vale
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

North Star Otel Hakkında

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan North Star Otel, hem doğa hem deniz manzarasıyla otelde düğün organizasyonunuz için uygun ortamlar sunuyor ve sizleri bekliyor. Havuz başında veya kapalı salonlarında her detayıyla sizin zevkinizi yansıtacak hayal gibi bir düğünün tadını çıkarmaya hazır olun! Mekan, kişi başı 50-100 TL aralığındaki fiyatları dahilinde yemek ve kokteyl temalı menü seçeneklerini sunuyor.

Mekanın Özellikleri

Otelde düğün organizasyonunuz için davetli sayısında endişe etmenize gerek yok! Mekanın açık havuz başı alanı 750 kişiye hizmet verebiliyor. Mekanın kapalı salonu ise 300 kişiye hizmet verebiliyor ve açılıp kapanabilen tavanı ile konfor sağlıyor. North Star Otel, hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmekle kalmıyor aynı zamanda şehir dışından gelen davetlilerinizin konforunu düşünerek konaklama hizmeti de sunuyor. Bunlara ek olarak 150 araca hizmet verebilen otopark alanı ve vale hizmeti sunuluyor.

North Star Otel Düğün Fiyatları

Mekan bir düğün organizasyonu için en önemli konulardan biri olan menü konusunda da oldukça hassas davranıyor. Bünyesinde hem yemek hem kokteyl temalı menüler bulunduruyor. Davetliler için yemekli menü fiyatları kişi başı 100-150 TL aralığında yer alırken kokteyl menü fiyatları ise kişi başı 50-100 TL’den aralığında bulunuyor.

Otel hakkında ayrıntılı bilgi almak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir veya “DüğünBuketi.com” danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

North Star Otel için oldukça önemli olan konulardan biri de sizlerin ve davetlilerin gece boyunca eğlenmeniz. Bunu sağlamak için sahne, ses sistemi ve after party için alan imkanı sağlanıyor. Düğün organizasyonunuz için anlaştığınız organizasyon firması ve oldukça deneyimli otel ekibi her ayrıntıyı sizler için düşünüyor. Deniz ve doğa manzarasıyla öne çıkan mekan, sizlere muhteşem bir düğün oluşturmak için özenle hazırlık yapıyor.

Yemek servisi sağlayan mekan, sizler ve konuklarınızın için enfes menüler oluşturuyor. Damak tadınıza uygun lezzetlerin bir araya geldiği menülere ek olarak çocuklara özel ve vejetaryen menüler de hazırlanabiliyor. Dilerseniz menüde değişiklik talep etme veya menü tadımı yapma olanağınız bulunuyor.

Nasıl Gidilir?

Kocaeli ilinin Gebze ilçesinde bulunan mekana, şehir içinden 501 ve 502 numaralı otobüslere ve İstanbul’dan Marmaray hattı ile de ulaşım sağlayabilirsiniz. Kocaeli dışından gelecek davetliler ise taksi veya özel araçlarıyla otel ulaşabilme imkanları bulunuyor. North Star Otel adresi ise şu şekilde;

Bayramoğlu, Fatih Sultan Mehmet Cd. 41700 Darıca/Kocaeli.

Sorular

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Mekanın100-150 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor.

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması ile anlaşma imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, sünnet düğünü, kına, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, parti, piknik, hizmetleri veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Menü tadımı, değişikliği ve davetliler için konaklama seçenekleri sunuluyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mekan hazırlanması, yemek servisi, servis elemanı başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Konaklama, menü değişikliği, after party alanı sağlama ve vale hizmetleri yer alıyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Açık havuz başı ve kapalı salon seçenekleri vardır.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Yemekli ve kokteyl temalı menü seçenekleri sunuluyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını 23.00'da sona eriyor.

North Star Otel düğün fiyatları ne kadar?

North Star Otel düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 50 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, North Star Otel düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 100 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

North Star Otel Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

North Star Otel açık alan kapasitesi 500 - 750 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 200 - 300 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 500 - 750 kişiliktir,

Yorum yaz