Nişan Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
500 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Ek süsleme ve dekorasyon

Nişantaşı Organizasyon Hakkında

İzmir'in Buca ilçesinde hizmet veren Nişantaşı Organizasyon, nişan organizasyonu için sağladığı olanaklarla karşınıza çıkıyor. Firma, nişan ve söz kapsamında istediğiniz hizmete göre seçebileceğiniz nişan paketleri uyguluyor. Düğüne doğru giden yolunuzu açacak olan nişan için firmanın belirlediğini organizasyon fiyatları ise 500 TL’den başlıyor.

Firma Özellikleri

Nişan günü heyecanınıza ortak olan firma, dekorasyon ve mekan süsleme hizmetiyle ayrıca ilgileniyor. Nişan konseptine uygun bir dekorasyon düşünen firma, sizin isteklerinizden hareketle de mekanı dekore ediyor. Ayrıca Nişantaşı Organizasyon, mevsim koşullarına bağlı olarak açık kır alanını, terası ya da kapalı mekanı nişan konseptine uygun süslüyor.

Firma, nişan organizasyonunda şık bir dekorasyon tasarımı yaratarak nişan gününüze hoş kareler ekliyor. Organizasyonun tüm detaylarını birlikte planlamak isterseniz de firmayla önceden iletişime geçerek özel gününüzü tasarlayabilirsiniz.

Nişantaşı Organizasyon Nişan Fiyatları

Firma, birbirinden farklı organizasyonlar için farklı konsept uygulamalarını ele alıyor. Nişan organizasyonunda konsepte uygun davranan firma, yararlanabileceğiniz farklı paketler sunuyor. Başlangıç paket için geçerli kıldığı nişan organizasyonu fiyatları 500 TL’den başlıyor. Her şey dahil nişan paketi fiyatı ise 1.000 TL olarak belirleniyor.

Firmanın hizmet paketleriyle ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak istiyorsanız "Ücretsiz Teklifi Al" formunu doldurarak güncel bilgileri alabilirsiniz.

Sunulan Olanaklar

Nişan organizasyonu dışında pek çok organizasyona da açık olan Nişantaşı Organizasyon, organizasyonun özelliğine göre hizmetler sunuyor. Nişan günü için nişan pastası, hediyelikler, nişan masası ve nişan tepsisi gibi gerekli unsurları karşılayan mekan, her çifte özel nişan görünümü de yaratıyor.

İstediğinizin renk ve dekorasyon tasarımını belirterek fotoğraflarınızı süsleyecek arka planda sizin de imzanız oluyor. Ayrıca kır alanında ya da kapalı nişan mekanında, anılarınızı belgeleyecek bir fotoğraf-video ekibi de firmanın hizmetleri arasında bulunuyor.

Dilerseniz nişanınızı yapacağınız mekanı siz ya da firmanın bizzat kendisi belirliyor. Her neresi olursa olsun Nişantaşı Organizasyon, görkemli ve özel bir süsleme alanı yaratarak nişanınızı unutulmaz bir görsel şöleni çeviriyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nişantaşı Organizasyon, İzmir’in Buca ilçesinde yer alıyor. Firmanın bulunduğu caddeye ulaşmak için 105, 233 ve 515 numaralı ESHOT hatlarından birini ya da Aliağa - Cumaovası yönüne giden IZBAN'ı tercih edebilirsiniz. Firmanın detaylı ulaşım adresi için belirlenen numaradan firmayla irtibata geçerek bilgi isteyebilirsiniz.

Adres: Akdoğan Caddesi no 53 Buca / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önce görüşülmeli.

Nişantaşı Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Nişantaşı Organizasyon organizasyon fiyatları Nişantaşı Organizasyon organizasyon fiyatları Nişantaşı Organizasyon organizasyon fiyatları ise 500 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Nişantaşı Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nişantaşı Organizasyon

Yorum yaz