Nisan’s Hotel

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan Nisan’s Hotel kına mekanları alanında önce gelen mekanlardan biridir. Fiyatı ve yorumlarıyla beğeni toplamış olan mekan, Ataköy Marina’ya 10 dakika mesafededir. Düğün öncesinde sevdiklerinizle doyasıya eğlenebileceğiniz mekana 100 – 200 kişi arasında davetli davet edebilirsiniz. Birçok özelliği beraberinde getirdiği kına paketi ile mutlu olur ve aynı zamanda sevdiklerinizle eğlenceli bir gece geçirmiş olursunuz. Düğün öncesinde düğün stresini üzerinizden atmak için eğlenebileceğiniz güzel bir çıkış yolu olan kına gecenizi kusursuz yaşayın. İstanbul’un merkezinde yer alan Nisan’s Hotel’de muhteşem bir kına gecesi yaşayın.

Nisan’s Hotel’de Sunulan Fırsatlar Nelerdir?

Nisan’s Hotel’in sunduğu eşsiz fırsatlardan yararlanarak geçireceğiniz güzel bir kına gecesi yaşayabilirsiniz. Otel, 100 - 200 kişi arasında kapasiteye sahip olan bir mekandır. Bu sayede sevdiklerinizi rahatça çağırabilir ve onlarla birlikte doyasıya eğlenebilirsiniz. Güler yüzlü ve samimi personelleri ile birlikte hizmette sınır tanımayan bir mekan haline gelmiştir. Sizlerin mekandan ayrılırken duyduğunuz mutluluk ve güler yüzünüz onları daha çok mutlu ediyor. Nisan’s Hotel sadece bir kına mekanı değildir. Aynı zamanda mezuniyetkurumsal etkinlikler ve sünnet düğünü düzenlenmektedir. Bununla birlikte nişandüğünbayi toplantıları gibi çeşitli organizasyonlar da gerçekleştirilmektedir. Böylece birçok mekana ev sahipliği yapan Nisan’s Hotel çalışanlarının tecrübesi ile gelen misafirleri şaşırtmaya devam etmektedir. Samimi ve eğlenceli bir kına gecesi için mekanda belirlenen fiyat haftanın her gününde eşittir. Yapacağınız organizasyon haftanın hangi günü olursa olsun, kişi başı fiyatı 10 - 30 lira arasındadır. Fiyat ve mekanın durumu hakkında daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz; DügünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’nden yardım alabilirsiniz.

Nisan’s Hotel Hakkında Bilinmesi Gereken Önemli Noktalar Nelerdir?

Birçok organizasyona ev sahipliği yapmasıyla belli bir tecrübede olan Nisan’s Hotel’de güzel bir akşam geçirmeniz artık çok kolay. Bu güzel akşamınızı sıkıntısız geçirmeniz için size bir organizasyon sorumlusu atanacaktır. Böylece atanan organizasyon sorumlusu sayesinde gece içinde bir aksaklık yaşanmadan sevdiklerinizle doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca ışık, ses ve sahne hizmetleri ile ön plana çıkan mekanda, dilediğiniz şarkıyı çaldırabilme şansınız bulunmaktadır. Nisan’s Hotel kolonlu bir salon olsa da, istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz masa düzeni sayesinde güzel bir akşam geçirme fırsatınız olmaktadır. Aynı zamanda mekan bir otel olduğu için gece sonunda misafirlerinizin konaklama şansı da bulunmaktadır. Bu sayede uzaktaki sevdiklerinizi de gönül rahatlığıyla çağırıp kalacak yerlerini düşünmenize gerek kalmaz. Çağırdığınız misafirler gece sonunda dinlenirken, siz de rahatça uyuyabilirsiniz.

Peki geçireceğiniz bu güzel gecenin kına paketi içerisinde neler var? Düzenleyeceğiniz bu güzel gecenin hizmet içeriğini; bindallıkaftandavul showHint kınasısemazenzenne ve oryantal bulunuyor. Ayrıca iki kişilik karşılama ekibi ile birlikte kına mumumüziğisüslemesitakımıtepsisi ve töreni de bulunmaktadır. Ayrıca mekan içerisindeki hizmetlerde; cibinlik, süslü bir karşılama masası, rengarenk şov kemerikonfetiler, kına taçları ve tefleri bulunmaktadır. Ayrıca gecenizin güzel geçmesi için kadın bir DJ bulunmasıyla birlikte, Shakira kemerleri ve masalarda lüks çerez dağıtımı yapılmaktadır.

Nisan’s Hotel’e Ulaşım Nasıldır?

İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunan Nisan’s Hotel’e ulaşım çok kolay. İstanbul’un çeşitli ulaşım araçlarıyla mekana rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bakırköy İstanbul tren istasyonuna 5 dakika yürüme mesafesinde bir mekandır. Aynı zamanda Ataköy Marina’ya 10 dakika mesafedeki Nisan’s Hotel, Sinan Erdem Spor Salonu’na 9 dakika mesafededir. Mekan ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olmak için; DügünBuketi.com Organizasyon ve Danışmanlık Servisi’ni arayabilirsiniz. Veya size özel teklifler için; yukarıda bulunan ‘’Teklif Al’’ butonundan yararlanabilirsiniz.

Sırala

  1. Avatar
    Koray & Simge
    Puan

    Oldukça kolay bulduğumuz bir mekan oldu. Doyasıya eğlendiğimiz ve güzel fırsatlar yaratılan bir geceyi geride bırakmış olduk. Düğün öncesinde güzel bir gece yaşattığınız için Nisan’s Hotel ve DugunBuketi.com ekiplerine çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum yaz