Nis Düğün Salonu

Kâğıthane’de farklı bir düğün salonu arıyorsanız Nis Düğün Salonu sizi eminiz ki memnun edecektir! Anlarınıza ev sahipliği yapmasının yanı sıra anlarınızı şekillendirmesiyle sizi mest edebilecek olan Nis Düğün Salonu’nu görmeye davetlisiniz! Siz de Nis Düğün Salonu ’na gelerek hayallerini kurduğunuz o anları gerçek kılabilir, sevdiklerinizle güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Güzel anıları biriktirmeniz için sizlerin çevresinde dört döndüğümüz Nis Düğün Salonu’nu tercih ettiğiniz içinse “iyi ki” dersiniz!

Modern Tasarımı ve Kaliteli Hizmetimizle Kâğıthane’de Sizleri En İyi Şekilde Ağırlıyoruz

Sıcak, samimi ve hoş bir ortam yaratmak için çok çalıştığımız Nis Düğün Salonu modern tasarımla inşa edilmiştir. Dekorasyonda sadeliğe önem verdiğimiz Nis Düğün Salonu’nda kapalı alan endişeniz ise olmamalı. Isıtma ve soğutma sistemlerinin daima çalıştığı Nis Düğün Salonu’nda sizleri en güzel dakikalar bekliyor olacak!

Festivalden toplantılara özel günlerden kurumsal etkinliklere kadar birçok çeşitli etkinliği sizler için planlayan ve yöneten Nis Düğün Salonu ’nu görmeye davet ediyoruz!

Nis Düğün Salonu’nda Kaç Kişilik Davetler Verilebilir? Nis Düğün Salonu’nun Hizmet Kapasitesi Nedir?

7’den 70 e herkese açık olan Nis Düğün Salonu’nda sünnet düğününden Baby Shower partilerine kadar birçok etkinlik gerçekleşmektedir. Her yıl binlerce mutlu çocuğu ve evlenmek isteyen genci ağırlayan Nis Düğün Salonu ’nda yapacağınız etkinliklerde kapasite sorunu yaşamamanız için çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına kapasitemizi aşmamaya özen gösteriyor ve etkinliklerinize özel çözümler üretiyoruz. 400 kişiyi aynı anda ağırlayabildiğimiz mekânımızda sizlere eş zamanlı olarak yemek servisi yapabilmekteyiz. Bir araya gelen tüm sevdiklerinizde de doyasıya eğlenmeniz için After Parti hizmetini de sunan Nis Düğün Salonu ekibi sizi büyük bir heyecanla bekliyor!

Kına organizasyonlarında kırmızının ve düğün organizasyonlarında gold renginin mekânla uyumuna eminiz ki bayılacaksınız! Hiçbir konuda sınırlandırılmadığınız bir mekân tasarımı arıyorsanız sizler için varız!

Nis Düğün Salonu’nda Hangi Etkinlikler Yapılabilir?

 • Doğum günü Organizasyonu
 • Sünnet Organizasyonu
 • Baby Shower Partisi
 • Nikâh Yemeği
 • Kurumsal Yemekler
 • Kokteyl Davetleri
 • Kına Organizasyonu
 • Hanım Günleri
 • Sıra Gecesi
 • Özel Davet Organizasyonu
 • Bekârlığa Veda
 • Evliliğe İlk Adım Yemekleri
 • Yılbaşı Davetleri ve Yemekleri
 • Ramazan Etkinlikleri
 • Nişan
 • Kır Düğünü gibi çeşitli etkinlikler Nis Düğün Salonu ’nda yapılan etkinliklerden bazılarıdır. Sizlerin hayallerini mümkün kıldığımız Nis Düğün Salonu’nda yapılan tüm etkinlikleri galeriden görebilir, bizi tercih edenlerin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Nis Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Gürsel Mahallesi’nde 28 Nisan Caddesi Evim İş Merkezi üzerinde yer alan Nis Düğün Salonu ’na gelmek için Kâğıthane’ye gelmeniz yeterli olacaktır. Şahsi araçlarla gelecekler otopark hizmetinden yararlanırken toplu taşımayla gelecekler ise yakın bir durakta inip kısa bir yürüyüşün ardından mekâna gelebilirler.  34, - 34A, - 41AT, - 522, - 54E otobüsleri ise Nis Düğün Salonu’na direkt olarak gelen otobüs hatlarından birkaçıdır.

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  akrabamızın düğün salonu vardı. Orada yapmayı planlıyorduk fakat nis i gördükten sonra vazgçtik ve düğünümüzü nis de yaptık. İyiki de öyle yapmışız tam içimize sinen bir düğün oldu.

 2. Puan

  ablamın düğününde ulaşım konuusnda çok sıkıntı çekmiştik. Bu sefer kendi düğünümde öncelikle buna çok dikkat ettim. Nis düğün salonu ulaşım konusunda inanılmaz kolay. Yaklaşk 300-400 kişi geldiğini düşünürsek bu önemli bir detay çünkü bulamayan akrabaların telefonlarına maruz kalmak böyle bir günde kötü tecrübe olurdu. hizmette ve ikramlarda muhhiştii ayrıca. sağolsunlar. tavsiye ederim.

 3. Puan

  Işıklar çok dikkatimi çekmişti. Tabii hizmettte mükemmel. Rüya gibi bir düğündü. Renk seçimi ve uyumu harikaydı. Teşekür derim.

 4. Puan

  bölgemizde fiyat/performans adına ilk 3 de yer alacak bir salon nis düğün salonu. Hizmet ilgi ve alaka hep üst düzeyde. Yeni evleniceklere tavsiye ediyoruz.

 5. Puan

  Ulaşm yönünden çok iyi bir salon. Direkt e-5 den çıkıp salona varabiliyorsunuz. Hiçbir misafirim ulaşımı konusunda zorlanmadı bu sebep ile. Ferah güzel bir salon. Tavsiye ederiz.

Yorum yaz