Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1500 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Trashday

Nilüfer Gürak Photography Hakkında

Nilüfer Gürak Photography, İzmir Çiğli ilçesindeki stüdyosunda sizi bekliyor. Geniş bir ekip ile birlikte çalışan ve düğün günleri için özenle hareket eden fotoğrafçı, dış çekim hizmetiyle hayranlık uyandırıyor. Doğum ve yeni doğan fotoğrafçılığı da yapan firma, dış çekim fiyatları için açılışı 1.500 TL'den yapıyor. DüğünBuketi avantajları ve özel kampanyalarından yararlanarak daha uygun teklifler alabilirsiniz.

Çekim Türleri

Nilüfer Gürak, konsept çekim için yaptığı mekan seçimleri ve ekipman teminiyle büyük başarılar yakalıyor. Fotoğraf çekimlerinde profesyonelliği ön planda tutan ekip ile eşsiz bir çalışma deneyimi yaşıyorsunuz.

Şık ve zarif albüm tasarımı yapan düğün fotoğrafçısı, istediğinize göre tasarıma yön veriyor. Dış çekim yapılacak mekanlara ve konsept seçeneklerine de ortak karar veriliyor. Böylece etkileyici ve paha biçilmez kareler elde ediliyor.

Nilüfer Gürak Photography Dış Çekim Fiyatları

Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleriyle çiftlerin karşısına çıkan firma, bütçeye uygun tekliflerde bulunuyor. 1.500 - 2.000 TL arasında değişen fiyatları ile yüz güldürüyor. İzmir ve çevre illerde belirlenen konsept seçimlerine göre fiyatlarda değişiklik olabiliyor.

Güncel fiyat aralıklarından, firma hakkındaki detaylardan haberdar olmak ve bilgi almak için DüğünBuketi destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

Özellikleri

Nilüfer Gürak Photography ekibi, düğün ve nişan zamanlarında yanınızda oluyor. Bunun haricinde hamilelik sürecinde, doğum zamanında ve bebeğinizin yaş dönümlerinde de çekim hizmeti talep edebiliyorsunuz. Doğum ve yeni doğan fotoğrafçılığı alanında muhteşem çalışmalara imza atan firmaya hayran kalıyorsunuz.

Mevsime ve mekana uygun aksesuarlar ile birlikte konsept çekim yapan fotoğrafçı, şehir dışı hizmet seçeneğiyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Nerede olursanız olun ekibiyle birlikte yanınıza gelen düğün fotoğrafçısı, özel günlerinizin destekçisi oluyor.

Nasıl Gidilir?

İzmir Çiğli konumunda bulunan Nilüfer Gürak Photography, farklı vesaitler ile ulaşım sağlanabilen ve sevilen bir noktada yer alıyor. ESHOT şehir içi otobüsleri, dolmuşlar ve taksilerle hızlı bir şekilde gidilebiliyor. Şehrin her bir noktasından kısa sürede ulaşılabilen bir yerde konumlanıyor. Taksiyle ya da şahsi araçla gelecek olanlar içi açık adres şu şekildedir:

Ataşehir Mah. 8001/3 Sokak. No:7/1 K:5 D:44 Kaşarcı Sitesi, 35630 Çiğli / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve diğer illerde çekim yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün hikayesi, konsept çekim, nişan çekimi, save the date ve trashday çekimleri yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Randevunuzu 4 hafta önceden almalısınız.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Stüdyo çekimi, şehir dışında çekim ve orijinal kopya teslimi yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim ve fotoğrafların orijinal teslimi yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Video ve fotoğraf çekimi, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept çekim gibi hizmetleri bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ekip ve çiftler tarafından belirlenmektedir.

Ürünün teslim süresi nedir?

2 hafta sonra çiftlere teslim edilmiş oluyor.

Nilüfer Gürak Photography düğün fiyatları ne kadar?

Nilüfer Gürak Photography düğün fiyatları Nilüfer Gürak Photography düğün fiyatları Nilüfer Gürak Photography organizasyon fiyatları ise 1500 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Nilüfer Gürak Photography Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nilüfer Gürak Photography

Yorum yaz