Bursa Kır Düğünü Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Açık Davet Alanı
1000
Min
2000
Max
Kır Bahçesi Alanı
1000
Min
2000
Max
Otopark
750
Araç

Mekan Özellikleri

 • Açılıp kapanabilen çatı
 • Bahçe
 • Cam tavan
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Konaklama
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Şehir merkezinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
After party alanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Nilüfer Davet Hakkında

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde yer alan Nilüfer Davet, düğün çiftlerine yemyeşil bir alanda kır düğünü yapma imkanı sunuyor. Düğünlerini şehrin merkezine yakın bir koru içinde yapmayı planlayan çiftler için hafta içinde minimum yemekli fiyat 150 - 200 TL arasında değişiyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Kır düğünü mekanında açık, yarı açık ve kapalı davet alanları bulunuyor. Düğün için dizayn edilmiş Hevsel Kır Bahçe Salon 1000 - 1200 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip. Düğününün yarı açık alanda olmasını tercih edenler için düzenlenen Nilüfer Davet Babil Bahçe Salon ise 550 kişiyi ağırlıyor. Butik düğünü tercih eden çiftler için 250 kişiyi ağırlayan Artemis Minör Salonu bulunuyor.

Mekanın yemekli kapasitesi 750 - 1000, kokteyl kapasitesi 1000 - 2000 kişiye hizmet veriyor. Kır düğününe uygun şekilde beyaz renk ağırlıklı dekorasyonuyla düğün çiftlerinin beğenisini kazanıyor. Şamdan, bitki ve zarif süslemelerle dekorasyona şık dokunuşlar yapılıyor. Kır düğünü konseptinde yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler kullanılıyor. Akşam saatlerinde yapılan müthiş ışıklandırma iledüğününüz bir peri masalına dönüşüyor.

Sunulan İmkanlar

Nilüfer Davet, düğün çiftlerine dilerlerse kendi organizasyon firmalarıyla çalışma imkanı sunuyor. Ayrıca fotoğraf ve video çekimi için profesyonel fotoğrafçı ve catering olanakları ile hizmet veriyor. Kır düğünü mekanında konaklamak isteyen misafirleri için 1000 kişilik konaklama kapasitesi bulunuyor. Düğünden sonra eğlenmeye devam eden çiftler için de gerekli sahne, ses ve ışık sisteminin kurulduğu After Parti alanı da mekanda hizmet veriyor.

Dışarıdan catering firması ile çalışılabilen ortamda mekanın yemek servisi bulunuyor. Düğün öncesinde çiftlere menü tadımı ve menüde değişiklik imkanı da sunuluyor.

Nilüfer Davet Kır Düğünü Fiyatları

Nilüfer Davet kır düğünü fiyatları hafta içi kokteyl davetlerde kişi başı 100 TL’den, hafta sonu 150 TL’den; hafta içi yemekli davetlerde kişi başı 150 TL’den, hafta sonu ise 200 TL’den başlıyor.

Size özel teklif ve fırsatları değerlendirmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Nilüfer Davet, Beşevler Orhaneli yolu üzerinde bulunan Eker Meydanı’nın ilerisinde sağ tarafta bulunuyor. Merkezi bir konumda bulunan özel araçla ulaşım sağlanabiliyor. Konuklar mekanın 500 - 750 araba kapasitesine sahip otoparkını ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Adres: Çamlıca Mahallesi, Orhaneli Yolu, Lefkoşe Caddesi, No:84 Nilüfer/Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Nilüfer Davet'te dışarıdan getirilen catering, fotoğrafçı ve organizasyon hizmetleri kabul ediliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nilüfer Davet'te açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti ve sünnet düğünü düzenlenebiliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Nilüfer Davet'te After Party alanı bulunuyor, ayrıca çocuklara özel menü imkanı bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Nilüfer Davet'in başlangıç paketinde catering, sahne-ses-ışık sistemleri, masa dekorasyonu imkanları bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Nilüfer Davet'in her şey dahil paketinde After Party alanı, menü tadımı, menü değişikliği, dışarıdan catering firması, fotoğrafçı ve organizasyon getirebilme olanakları bulunuyor. Bunun yanında mekan kendi organizasyon firması, fotoğrafçısı ve catering firması ile çiftlere hizmet veriyor.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Çiftler kendi fotoğrafçılarını getirebiliyor, bunun yanında mekan da çiftlere fotoğrafçı imkanı sunuyor.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Nilüfer Davet'te açık, yarı açık ve kapalı alan imkanları bulunuyor. Yarı açık davet alanında cam tavan ve açılır-kapanan tavan bulunuyor.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Nilüfer Davet'te fiyatları hafta içi ve hafta sonunda farklılık gösteren kokteyl ve yemekli menü seçenekleri bulunuyor. Ayrıca çocuklara özel menü imkanı da bulunuyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Müzik yayını ve servis 24.00'te sona eriyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Nilüfer Davet'te kır düğünü mekanı beyaz tonları ağırlıkta olmak üzere şamdan, bitki ve zarif süslemelerle dekore ediliyor.

Nilüfer Davet düğün fiyatları ne kadar?

Nilüfer Davet düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Nilüfer Davet düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Nilüfer Davet Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nilüfer Davet açık alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 1000 - 2000 kişiliktir,

Yorum yaz