Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Orijinal fotoğrafların teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip tedariğI
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyo fotoğraf çekimi
Şehir dışı hizmet
Trashday
Yurt dışı hizmeti

Nilay İşlek Hakkında

Uzun yıllar boyunca fotoğrafçılık ve eğitmenlik yapan Nilay İşlek, İzmir ilinin Konak ilçesinde bulunan fotoğraf stüdyosunda size en iyi hizmeti verebilmek için hazır bir şekilde bekliyor. Artlens Görsel Kültür ve Fotoğraf Atölyesi’ni açarak ve çeşitli eğitimler vererek fotoğraf sanatını öğrenmek isteyenlere bilgi birikimini aktarıyor. Dış çekim ve düğün fotoğrafçılığı hizmeti de veren fotoğrafçı, bütçenize uygun fiyatları ile çekim hizmeti alabileceğiniz en başarılı isimlerin başında geliyor.

Çekim Türleri

İsterseniz stüdyo çekimi isterseniz de dış çekim hizmeti alabileceğiniz Nilay İşlek, size farklı ve bakmaya doyamayacağınız fotoğraf kareleri sunuyor. Düğün heyecanıyla çoğu zaman nasıl poz vereceğinizi bilemeyebilirsiniz. Tam da bu noktada ekibiyle birlikte sizi yönlendiriyor ve karelerin en harika şekilde elde edilmesini sağlıyor.

Save the date çekimiyle yakınlarınıza sosyal medya üzerinden keyifli bir şekilde düğün tarihinizi duyurabilirsiniz. Genelde düğün sonrasında yapılan trashday çekimleriyle de en doğal ve özel anlarınız albümün sayfalarına canlılık katıyor.

Nilay İşlek Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

İzmiri’ de fotoğraf sanatıyla ünlenen Artlens Görsel Kültür ve Fotoğraf Atölyesi, çiftlerin en çok tercih ettiği firmalardan oluyor. Bütçenize uygun fiyatlarla siz de bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Başlangıç paket fiyatları 2.000 TL’den başlayan fotoğrafçının her şey dahil paket fiyatı 2.500 TL’dir. Ücretsiz teklif formunu doldurarak bu fiyatlar haricinde size özel teklifleri öğrenebilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Kaliteli karelere imzasını atan profesyonel ekibiyle birlikte çekimleriniz gerçekleşirken, sizin için rahat bir ortam oluşturuluyor ve en doğal fotoğraf kareleriniz bu şekilde çekiliyor. Nilay İşlek fotoğraf stüdyosu ekibiyle konuşarak ortak bir mekan belirleniyor.

Hayallerinizdeki yeri hayallerinizden de güzel fotoğraf ve videolarla sunan ekip, çekimler bittikten sonra en kısa sürede fotoğrafların orijinal halleriyle birlikte teslim işlemini gerçekleştiriyor.

Nasıl Gidilir?

Nilay İşlek aslında Londra’da yaşıyor. İzmir ilinin Konak ilçesinde de stüdyosu bulunuyor. Randevu sistemi sayesinde size birebir hizmet veren fotoğrafçıyla ortak bir çalışma gerçekleştirebilirsiniz.

Oldukça kolay ulaşım sağlayabileceğiniz Nilay İşlek fotoğraf stüdyosu ve Artlens Görsel Kültür ve Fotoğraf Atölyesi’ne otobüs, tren, hafif raylı, vapur ve kişisel aracınız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Alsancak - Karşıyaka vapuru, 253, 921 numaralı otobüsler, Menemen - Cumaovası treni ve Konak Tramvayı ile Alsancak/Alsancak Gar duraklarında inerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

Açık adres: Cumhuriyet Blv No 54, 35210 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İzmir ve Londra başta olmak üzere yurt içi ve yurt dışı her şehre hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, mekan ve doğa fotoğrafçılığı gibi çalışmaları bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 1 ay önceden iletişime geçmelisiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Şehir dışı hizmet, yurt dışı hizmeti, save the date çekimi gibi hizmetleri var.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, nişan çekimi ve stüdyo fotoğraf çekimi hizmetleri vardır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün hikayesi, trashday ve düğün belgeseli hizmetleri bu pakette yer alıyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Ortak karara göre konsept çekim çalışması yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4-5 hafta aralığında fotoğraf teslimi yapılıyor.

Nilay İşlek düğün fiyatları ne kadar?

Nilay İşlek düğün fiyatları Nilay İşlek düğün fiyatları Nilay İşlek organizasyon fiyatları ise 2000 - 2500 TL arasında değişmektedir.

Nilay İşlek Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Nilay İşlek

Yorum yaz