Nişanlık ve Abiye Modelleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
4000 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Beden küçültme
Özel dikim abiye
Ücretsiz prova

Nil Evgar Moda Evi Hakkında

Nil Evgar Moda Evi, çok çeşitli abiye modelleriyle özgün tasarımlarını Ankara ilinin Çankaya ilçesinde sizlere sunuyor. Tarzınızı abiyelere yansıtmak istiyorsanız birbirinden farklı ve çarpıcı modeller Nil Evgar’da bulunuyor. 4.000 TL’den başlayan fiyatları ile abiye ve nişanlıklar sizi bekliyor.

Model Çeşitleri

Nil Evgar Butik, tarzınıza uygun nişan ve abiye modelleri bulabileceğiniz popüler mağazalar arasında yer alıyor. Dantelli modellerle romantik bir görünüm yakalarken, taşlı modeller sizi olabildiğince görkemli gösteriyor. Moda evi, klasik tarzdan modern tarza kadar pek çok nişan ve abiye modelini sizlere sunuyor. Uzun veya kısa, tüm elbiseler burada bulunuyor.

Modayı hızlıca yakalayacağınız parçayı seçmeniz için sizlere kolaylık sağlanıyor. Kabarık elbise modelleri trendlerde yerini alırken balık modellerden tercihinize en uygun tasarımları sergiliyor. Nil Evgar Ankara'da isteklerinizi dinliyor, tecrübeli ekibiyle vücut tipinize en uygun modeli ve sizi öne çıkaracak renkleri belirliyor.

Size özgün, hayalinizin de ötesindeki elbiseyi yaratmaya başlıyor. Birçok provayla en özel günlerinizi sorunsuz geçirmenizi sağlıyor. Bütün bunların yanında zaman konusunda endişeye yer vermiyor size özel tasarlanmış elbiselerinizi zamanından önce teslim ediliyor.

Nil Evgar Moda Evi Abiye ve Nişanlık Fiyatları

Firma, hayal ettiğiniz abiye, nişanlık, gelinlik ve diğer elbiseleri kaliteli kumaşlardan dikiyor. Çeşitli hazır modelleri zevkinize sunuyor. 4.000 TL'den başlayan nişan ve abiye fiyatları 5.000 TL'ye kadar değişebiliyor.

Detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com temsilcilerimizden danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ücretsiz teklif formunu da doldurabilirsiniz.

Sunulan Hizmet

Nil Evgar Moda Evi güler yüzlü ekibiyle sizleri dinliyor. Tecrübesi ve yaratıcılığıyla güzelliğinizi öne çıkaracak, en özel günlerinizin bir hatırası olacak elbiseleri sizlere sunuyor. Vücut tipinize uygun modeller, işlemelerle göz alıcı hale geliyor. Özel tasarımları gecenin yıldızı olmanızı sağlıyor.

Abiye nişan elbisesi hizmetlerinin yanı sıra size özel gelinlikler de dikiliyor. Özel tasarımları ile en gözde gelin siz oluyorsunuz. Duvak ve saç tokası modelleri de sizlere özel hazırlıyor ve gelinliğiniz aksesuarlarıyla da tamamlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Nil Evgar Butik çeşitli vasıtalarla ulaşabileceğiniz bir güzergahta bulunuyor. 114-7 ve 304 numaralı otobüsler, M1-M2-M3 metro hattı ile ulaşabilirsiniz. Özel aracınız veya taksi ile gelmek isterseniz açık adres aşağıda yer almaktadır.

Adres: Kazım Özal Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, 5/5, 06700 Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Hizmet verilen şehir Ankara'dır.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Ücretsiz prova ürün teslim edilene kadar yapılmaya devam ediliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kişiye özel tasarım ve ölçü alımı yapılıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Beden küçültme, prova ve tadilat işlemleri yapılıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

Teslim süresi 4 haftadır.

Nil Evgar Moda Evi nişan ve söz fiyatları ne kadar?

Nil Evgar Moda Evi nişan ve söz fiyatları Nil Evgar Moda Evi nişan ve söz fiyatları Nil Evgar Moda Evi organizasyon fiyatları ise 4000 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Nil Evgar Moda Evi Kaç kişilik nişan ve söz kapasitesine sahiptir?

Nil Evgar Moda Evi

Yorum yaz