İstanbul Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Kaftan / bindallı kiralama
Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Gelinlik kiralama
Hazır kalıp model
Kına kıyafeti kiralama
Kişiye özel dikim
Tamir ve tadilat

Nihan Haute Couture

İstanbul Fatih ilçesinde yer alan Nihan Haute Couture, en trend gelinlik modelleri ile hizmet veriyor. 1000 TL’den başlayan fiyatları birbirinden şık gelinlik modellerine uygun fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyor. Hazır model ve özel dikim gelinliklerin yanı sıra abiye ve nişanlık modelleri ile gelin adaylarını buluşturuyor. Sizin için özel olan her anda yanınızda oluyor. 1000 TL'den başlayan gelinlik fiyatları için ‘Ücretsiz Teklif Al’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

En özel gününüzün önemli detayı olan gelinlik modelleri Nihan Gelinlik tarafından titiz bir çalışma ve özveri ile hazırlanıyor. Tesettür gelinlik modelleri, prenses model gelinlikler, A kesim, balık model, tüllü, dantelli, vintage, bohem ve aradığınız her tarz gelinlik modeli ile gelin adaylarını buluşturuyor. Kişiye özel dikilen gelinlik modelleri vücut ölçüsü, omuz genişliği, bacak boyu ve diğer detaylar dikkate alınarak en uygun olacak modelleri hazırlıyor. Özel dikimlerde en fazla 3 prova yeterli oluyor.

Nihan Haute Couture Gelinlik Fiyatları

Nihan Gelinlik fiyatları 1000 TL ile 3000 TL arasında değişiyor. Tamamen gelinlerin tercihleri doğrultusunda dikim işlemi gerçekleştiriliyor. Kumaş türüne, güpür, inci, dantel, boncuk gibi eklemelere gelin adayları ile birlikte karar veriliyor. Seçilen aksesuarlar ve gelinlerin talepleri doğrulusunda fiyatlar değişebiliyor. Gelin adayları kısa sürede hayallerindeki gelinlik ile buluşuyor.

Satın almak istemeyen gelinler için gelinlik kiralama hizmeti de sunuluyor. DüğünBuketi.com danışmanlarıyla görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gelin Aksesuarları ve Abiyeler

Nihan Gelinlik, söz, nişan, kına ve diğer mutlu anlarınız için de dikim işlemi gerçekleştiriyor. Nişanlık ve abiye modelleri özel günlerinizde sizler için hazırlanırken düğününüzde aileniz için de hazırlanabiliyor. Gelinliğin olmazsa olmazları gelin aksesuarları yine modaevi tarafından sunuluyor. Kısa ve uzun gelin duvağı, gelin tacı modelleri, gelin buketi, gelin kesesi ve diğer aksesuarlar modaevi tarafından gelinliğe uygun şekilde sağlanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Fatih ilçesinde bulunan gelinlikçi oldukça işlek olan Fevzipaşa Caddesinde konumlanıyor. 28, 32, 336E, 35D, 36KE, 38B ve 86V numaralı otobüsler ile ulaşım sağlanabiliyor. Metro kullanmak isteyenler M1A ve M1B metro hattını tercih edebiliyor. Diğer ulaşım imkanı ise Marmaray ile sağlanıyor.

Nihan Haute Couture açık adresi: Fevzipaşa Cad. No:102 Fatih / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Abiye modelleri, kına elbisesi, kaftan, nişanlık modelleri de bulabilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Gelinlik kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelinlik modelleri ve gelinliğe uygun gelin akseauarları başlangıç paketinin içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dikim provası, tamir ve tadilat işlemleri her şey dahil pakette bulunuyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

En fazla 3 prova ile gelinlik hazırlanıyor.

Nihan Haute Couture organizasyon fiyatları ne kadar?

Nihan Haute Couture organizasyon fiyatları Nihan Haute Couture organizasyon fiyatları Nihan Haute Couture organizasyon fiyatları ise 1000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Nihan Haute Couture Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nihan Haute Couture

Yorum yaz