İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Epilasyon
Gelin başı
Gelinin yakınlarına hizmet
Kalıcı makyaj uygulaması
Kalıcı oje uygulaması
Manikür - pedikür
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Nihal Candan Beauty Center

Genç ve kaliteli kadrosu, sizlere sunulan profesyonel hizmet ve kullanılan üst düzey malzeme içeriği ile herkesi kendine hayran bırakan Nihal Candan Beauty Center, konumu ile de sıra dışı bir kolaylık sunuyor. İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunan bu güzellik merkezinde gelin başı ve gelin makysjı fiyatları 1.000 TL’den başlamakta. Nihal Candan Beauty Center gelin başı ve makyaj uygulamaları hakkında detaylı fiyat bilgisi ve bu güzellik salonunun kapsamlı özellikleri, yazımızın devamında.

Hizmetleri

Yılların getirdiği tecrübe ile uzman kadronun buluştuğu bu güzellik salonunda, en güzel gelin başı ve gelin makyajı hizmetleri verilmekte. Gelin saçı konusunda, fön ve topuz olanaklarının yanında dağınık gelin saçı veya kısa gelin saçına dair uygulamalar da mevcut. En güzel örgülü gelin başı modelleri de aynı şekilde burada. Saçınız ve gelinlik arasında bir köprü vazifesi gören, gelin saçını tamamlayıcı unsurlardan, aksesuarlar da burada tasarlanmakta.

Gelin makyajı uygulamaları ise dünya markaları kullanılarak gerçekleşmekte. Makyaj seti dahi bulabileceğiniz Nihal Candan Güzellik Salonu, en orijinal makyaj kategorilerini sıra dışı bir şekilde ortaya koyuyor. Kalıcı makyaj, doğal makyaj veya göz rengine - cilt tonuna uyan gelin makyajı olanakları da burada mevcut.

Nihal Candan Beauty Center Gelin Saçı ve Makyaj Fiyatları

Gelinlerimize iki farklı paket olanağı sunan Nihal Candan Beauty Center, başlangıç fiyatlarını 1.000 TL’den başlatmakta. Alacağınız hizmetin kapsamına ve arzu ettiğiniz cilt bakım olanaklarına bağlı olarak 2.000 TL’ye hizmet alabilirsiniz. En güncel fiyat bilgisini edinmek için, Ücretsiz Danışma Servisimizden yararlanabilir veya butona tıklayarak ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Paket içeriklerinin, tamamen sizin isteğinize bağlı değiştirilebileceğini belirtelim. Genel olarak standart gelin saçı ve makyaj paket içeriğinde, profesyonel bir saç ve makyaj tasarımı bulunuyor. Daha kapsamlı bir paket isteyenler için manikür, pedikür, saç aksesuarları veya taç tasarımı gibi hizmetlerin de mevcut olduğu bir opsiyon mevcut.

İlave Olanaklar

Buradan hizmet almanın çok geniş avantajları bulunuyor. Nihal Candan Beauty Center’de hem size hem de yakınlarınıza hizmet sunulmakta. Bunun haricinde, düğün gününüzde sıra bekleme derdi ile uğraşmadan önceden alacağınız randevu ile en güzel hizmetlere erişebilirsiniz. Bir aksilik yaşamamak adına, düğünün 3 hafta öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Nihal Candan Güzellik Merkezi Nerede?

İstanbul’un Şişli ilçesinde konumlanan bu güzellik salonu, Nişantaşı konumunda bulunuyor. 93T, 72T, 30M, 30A numaralı toplu ulaşım vasıtaları ile buraya ulaşım mümkün. Burası M2 Osmanbey Metro Hattı’na ve Pangaltı Otobüs Durakları’na da oldukça yakın bir konumda. Lafı çok da uzatmadan Nihal Candan Beauty adres bilgisini belirtelim: Meşrutiyet, Rumeli Cd. Birlik Apt No:42 D:8, 34363 Şişli/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Başta İstanbul olmak üzere, arzu ederseniz farklı yerlere de hizmet götürülmekte.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Epilasyon, ağda, kirpik ve kaş tasarımı, kalıcı tırnak uygulamaları burada yapılıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Evde veya düğün mekanında hizmet sunulmakta.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Profesyonel bir saç ve makyaj hizmetinin yanında, cilt bakımı hizmetlerine de bu paket ile erişebilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Başlangıç hizmetlerine ek olarak, burada sunulan içerik çeşitleri daha kapsamlı. Örneğin mekan dışında hizmet alabileceğiniz gibi prova imkanı da burada mevcut.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Konsept ve temayı siz belirleyebilirsiniz, veya cilt analizi sonrasında öngörülen konsepti deneyimleyebilirsiniz.

Ürünün teslim süresi nedir?

Birkaç saat içinde işlemleriniz hallolacaktır.

Nihal Candan Beauty Center organizasyon fiyatları ne kadar?

Nihal Candan Beauty Center organizasyon fiyatları Nihal Candan Beauty Center organizasyon fiyatları Nihal Candan Beauty Center organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Nihal Candan Beauty Center Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nihal Candan Beauty Center

Yorum yaz