Otantik Bir Mekan: Neyzen Restaurant

Ankara’nın güzide mekanlarından biri olan Neyzen Restaurant ’ta vereceğiniz nikah sonrası yemek, size ve misafirlerinize keyifli anlar yaşatacaktır. Mekanın tümündeki ahşap dekorasyon, eski zamanlarda kullanılan objeler ve mükemmel ışıklandırma ile Neyzen Restaurant’ta yapacağınız restaurantta düğün, hafızanızda asla unutamayacağınız kareler bırakacak. DüğünBuketi.com ailesi olarak, Anadolu motiflerinin bulunduğu bu hoş mekanda harika organizasyonlar gerçekleştirmeniz için her zaman yanınızdayız!

Neyzen Restaurant ’ta Yapılabilecek Etkinlikler

Nikah sonrası yemek organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz Neyzen Restaurant’ta farklı organizasyonlar da gerçekleştirebiliyorsunuz. Mistik bir havası bulunan Neyzen Restaurant, nezih ve küçük çaptaki davetler için oldukça elverişli bir mekandır. Sizi ve misafirlerinizi mutlu edecek her şeyin en ince ayrıntısıyla düşünüldüğü Neyzen Restaurant’ta kına gecesi düzenlemeniz de mümkün. Davul show, dilek feneri, kına ekibi, kına müziği, kına tepsisi, semazen ve oryantal gösterisi ile kına geceniz benzersiz olacak. Ayrıca bekarlığa veda partisi düzenlemeniz de mümkün. Neyzen Restaurant bu tip organizasyonlar için ilginç fikirlere sahip.

Mekanın Dekorasyonu

Neyzen Restaurant, yılların birikimi ve tecrübesi ile hem iç mekanda hem de dış mekanda hizmet vermektedir. Meyhane konsepti ile çalışan Neyzen Restaurant, sizi ve misafirlerinizi nikah sonrası yemek organizasyonu esnasında tarihin derinliklerine götürüyor. Klasik Selçuklu mimarisinin birebir uygulandığı Neyzen Restaurant’ta ağaç işçiliği öne çıkıyor. Kahverengi ahşap ürünleri ile dekore edilen mekanda masa ve sandalyeler de ahşap. Bu haliyle Neyzen Restaurant’ta düzenleyeceğiniz bir restaurantta düğün organizasyonunda kendinizi bir handa hissetmeniz mümkün. Gözleri yormayan aydınlatma, ortama masalsı bir atmosfer katıyor.

Dış mekan da iç mekan kadar cezbedici. Renk renk çiçeklerle dizayn edilen bahçe, geleneksel çizgileri korumakla birlikte modern dokunuşları da barındırıyor. Ahşap ve taş işçiliği ile inşa edilen bahçedeki aydınlatmalar, ağaçların dallarında bulunuyor. Bu görsel bir şölen. nikah sonrası yemek organizasyonunuzun görkemini artırıyor. Dış alandaki masa ve sandalyeler günümüzün trendlerini taşıyor. Bu bakımdan geleneksel atmosferi yaşarken bugünden kopmuyorsunuz. Sağlı sollu ağaç ve çiçeklerle bezeli bahçede baharın enfes havasını içinize çekerek restaurantta düğün konseptine uygun bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz.

Lezzetli Yemekler, Güler Yüzlü Hizmet

Ankara Çankaya’da, merkezi bir konumda bulunan Neyzen Restaurant’ın üç çeşit menüsü bulunmaktadır. Her menüdeki içecek farklı olsa da sunulan meze, ara sıcak, ana yemek, meyve ve tatlılar sabittir. Yerli lezzetlerin sunulduğu Neyzen Restaurant’ın şefleri, alanında deneyimli kişilerdir. Her menü grubunda Anadolu’nun eşsiz mezeleri bulunmaktadır. Enfes mezelerin yanı sıra ana yemek olarak saç kavurma servis edilmektedir. Ana yemekle birlikte yaprak ciğer, sebzeli börek ara sıcak olarak sunulmaktadır. Bütün bu yemeklerin ardından karışık mevsim meyveleri ve tatlılar servis edilmektedir.

Sunulan Hizmetler

Neyzen Restaurant 100-200 kişilik minimal gruplara hizmet vermektedir. Nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edeceğiniz Neyzen Restaurant’ta bir organizasyon sorumlusu bulunmaktadır. Organizasyon sorumlusu, davetin başından sonuna kadar sizinle iletişim halinde bulunmaktadır. Herhangi bir sorun olduğunda ya da bir şeye ihtiyacınız olduğunda organizasyon sorumlusu ile iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon sorumlusu, güler yüzle hizmet veren personeli de yönlendirmektedir.

Neyzen Restaurant ’ta müzik hizmeti de verilmektedir. Nikah sonrası yemek ya da restaurantta yemek organizasyonunuzun şenlikli bir havada geçmesi için sanatçılar, konsepte uygun şarkılar söylemektedir. Türk müziğinin eşsiz parçaları ruhunuzu şenlendirecektir.

Özel araçları ile Neyzen Restaurant’a gelecek olan misafirleriniz için otopark hizmeti de bulunmaktadır. Misafirleriniz güven ve emniyet duygusuyla araçlarını otoparka bırakabilirler.

Neyzen Restaurant ’a Nasıl Gidilir?

Neyzen Restaurant,

  • Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Atatürk Blv 211/6-7, 06680 Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Mekana toplu taşıma araçları ve özel araçlarınız ile kolayca ulaşmanız mümkün.
  • Bilkent ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetleme Kurulu Başkanlığından 530-3
  • İvedik’ten 227
  • Ahlatlıbel’den 145-1
  • Ovacık ve Keçiörenden 286 numaralı toplu taşıma araçları Neyzen Restaurant’a gitmektedir. Ayrıca aşağıdaki metro hatları ile de mekana gidebilirsiniz.
  • Bilkent ve Maliye Bakanlığı Vergi Denetleme Kurulu Başkanlığından M2
  • Ovacık ve Keçiören’den M1 ve M4

Nikah sonrası yemek organizasyonu için tercih edeceğiniz Neyzen Restaurant, size ve misafirlerinize unutulmaz dakikalar yaşatacaktır. Düğün Buketi, uygun fiyat avantajları ile Neyzen Restaurant’ı hizmetinize sunuyor. “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayarak ücretsiz fiyat teklifi alabilir, sizin için uygun olan tarihleri öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Bu mekanın dekoru tasarımı çok güzel.yani inanılmaz bir yer.nikah sonrasi yemek için burayı seçtik.Çankayın en otantik mekanı.harika eğlenceli bir yemek oldu.mekanı kapattık o akşam ve bizim için müthiş bir program hazirladılar.menüler çok lezzetliydi.Ciğerde kavurmaya kadar hersey vardı.memnun kaldık ve herkse tavsiye ediyoruz.

Yorum yaz