Ankara Düğün Salonları Fiyatları

Yemekli Fiyat
80 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu
Yemeksiz Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
70 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
75
Min
550
Max
Açık Davet Alanı
75
Min
800
Max
Kır Bahçesi Alanı
75
Min
800
Max
Otopark
500
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Bando tedariğI
Catering
Dans grubu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Etkinlikten önce prova
Fotoğraf köşesi
Video ve fotoğraf çekimi
İçecek barı
Karşılama Için hostes
Isıtma sistemleri
Volkan şovu
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Etkinlik sorumlusu
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Yöresel dans ekibi
Yemek servisi
After party alanı

Next Garden Balo ve Nikah Salonları Hakkında

Next Garden Balo ve Nikah Salonları, Ankara Yenimahalle konumunda sizi bekliyor. Davet alanı hizmeti veren mekanın fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor. Yemekli ve kokteyl menü seçenekleri ile bu fiyatlar 90 TL bandına kadar değişebiliyor. Açık ve kapalı davet alanları ile konforlu bir etkinlik düzenleyebilirsiniz.

Mekanın Özellikleri ve Kapasitesi

Next Garden Salonları, açık ve kapalı davet alanları ile ortalama 500 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Özel aracıyla gelen konuklarınız için ise otopark hizmeti veriliyor. Merkezi konumu ile ulaşım kolaylığı da bulunuyor. Yüksek tavan ve teras seçenekleri ile ferah bir davet alanı mevcut. Engelliye uygun giriş, klima ve ısıtma sistemleri de imkanlar arasında yer alıyor. Şehrin manzarası davetinize eşlik ediyor.

Sunulan Hizmetler

Next Garden Balo ve Nikah Salonları geniş hizmet yelpazesi ile çiftlere kolaylık sağlıyor. Konuklarınıza ikram edeceğiniz lezzetler için damak tadınıza uygun seçimler yapabiliyorsunuz. Yemekli ve kokteyl menü seçimlerinde kırmızı ve beyaz et ağırlıklı ana yemekler bulunuyor. Garnitür, salata, ızgara seçenekleri ile menüler zenginleştiriliyor. Bunlara ek olarak tatlı ve tuzlu kuru pastalar, sandviç ve pizza aperatifleri de buluyor. Düğün pastası seçiminiz ile de ikramlar tamamlanıyor, özenle servis ediliyor.

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısı video ve fotoğraf çekimleri ile davetinizi ölümsüzleştiriyor. Kurumsal davetleriniz, açılış ve bayii toplantıların yanı sıra düğün, nişan, kına gecesi içinde bu mekanı tercih edebilirsiniz. Organizasyonunuza uygun etkinlik paketleri ile hizmet şekilleniyor. Tercih edeceğiniz müzik tarzına uygun repertuvar oluşturuluyor. 23.00’a kadar süren servis ve müzik hizmeti davetle son buluyor.

Next Garden Balo ve Nikah Salonları Davet Alanı Fiyatları

Mekanın etkinlik fiyatları yemekli, kokteyl ve yemeksiz seçimlerinize göre değişiyor. Yemekli davet fiyatları kişi başı 80 TL’den başlıyor. Yemeksiz ve kokteyl menü seçenekleri ise kişi başı 60 – 80 TL bandında değişiyor.

DüğünBuketi.com danışmanları ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Size özel fiyat seçeneklerini değerlendirerek uygun fiyata davet verebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mekan Ankara, Yenimahalle adresinde sizi bekliyor. Otobüs, metro ve Yenimahalle dolmuşları ile ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Özel aracıyla gitmek isteyen konuklarınız için ise açık adres şu şekilde; Varlık Mahallesi Halil Sezar Erkut Cad No:7/3 Yenimahalle Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Orkestra, tommaster, nedime.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Anlaşmalı fotoğrafçı.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Seçmeli.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Tatlı tuzlu kuru pasta, mini pizza mini sandviç, havuç salatalık, kuridit düğün pastası, tavuk but ızgara, pilav, sebze garnitür.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

20:00 -23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Taht ve nişan konsepti.

Next Garden Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Next Garden Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 70 TL, hafta içi yemekli kişi başı 80 TL, Next Garden Balo ve Nikah Salonları düğün fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 80 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 80 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Next Garden Balo ve Nikah Salonları Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Next Garden Balo ve Nikah Salonları açık alan kapasitesi 75 - 800 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 75 - 550 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Çok ilgili ve profesyonel bir ekibi var. Düğün günü yaşadığınız o stresi öyle güzel nötrlüyorlar ki.. insan gercekten iyi ki next gardeni tercih etmişim diyor.

 2. Puan

  Bu güzel günümüzde tüm imkanlarını zorlayarak bize en güzel hizmeti sağlayan Gülsüm hanım ve personellerini çok teşekkür ederiz. hem fiyat hem kalite hemde ankaranın göbeğinde her şey çok güzel her şey çok profesyoneldi.

Yorum yaz