Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
120 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Sanal Tur

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
500
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
1000
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
249
Max
Otopark
250
Araç

New Mahall Kır Düğünü, Ankara Keçiören'de kına gecesi organizasyonlarının aranan adresi olmaya devam ediyor. Deneyimli organizasyon ekibi ile eksiksiz bir kına daveti planlıyor. Kişi başı fiyatları ise çiftlerimize özel sadece 100 TL'den başlıyor.

Mekan Özellikleri

New Mahall Kır Düğünü, açık ve kapalı davet alanları ile hizmet veriyor. Mekanın kapalı alanı, yüksek tavanlı ve kolonsuz yapısı ile 500 kişilik davetler için uygun bir ortam sunuyor. Ayna ve platin detaylarının öne çıktığı masa süslemelerinde supla ve şamdanlar kullanılıyor. Bu renkle uyumlu olarak lacivert tonlarda peçeteler mavi çiçek detayları ile mekanın şıklığı tamamlanıyor. Kına organizasyonlarına özel olarak bu alan kırmızı tonlarında giydirilebiliyor. Elbette kına tahtı temini de mekanın sağladığı diğer ayrıcalıklar arasında yer alıyor.

Açık alanda kına organizasyonu düzenlemek isteyen çiftler için ise 1000 kişilik kır bahçesi alanı bulunuyor. Çim zemin üzerine yuvarlak masalar ve şık sandalyelerle oturma düzeni hazırlanıyor. Bu alan da yine kapalı kısımda olduğu gibi kına gecelerine özel süslenebiliyor. Geniş dans pisti, misafir masalarının tam ortasında yer alıyor. Dans pisti zemini beton kaplama olduğu için misafirlerinizle gönlünüzce dans edebilirsiniz. Gelin damat masasının da dans pistinin hemen önünde 2 3 basamak yukarıda konumlandığını da ekleyelim.

New Mahall Kır Düğünü Kına Gecesi Fiyatları

New Mahall Kır Düğünü, kına gecesi davetlerinde oldukça uygun fiyat seçenekleri ile öne çıkıyor. Kokteyl kına fiyatları kişi başı sadece 100 TL'den başlıyor. Yemekli kına gecesi düzenlemek isteyen çiftler için ise kişi başı 120 TL'den başlayan fiyatlar sunuyor. Mekan, DüğünBuketi.com çiftlerine özel birbirinden cazip kına paketleri sunuyor. Size özel paketleri öğrenmek ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurmayı unutmayın.

Olanakları

New Mahall Kır Düğünü kına davetleri için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri sunuyor. Kına tahtı temini, nedime ekibi, kına tepsisi, kına tagı ve orkestra gibi hizmetlerden paketlere dahil olarak yararlanabilirsiniz. Özel konsept süslemeler ve davul show gibi hizmetlerle gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Kokteyl menü seçeneklerini önceden inceleyip tadım yapabilirsiniz. Size özel organizasyon sorumlusu hizmeti ile planlama yapabilirsiniz.

Mekan bünyesindeki kına gecesi davetlerinizde fotoğraf ve video çekim hizmeti alabilirsiniz. Mekanın otoparkından yararlanabilirsiniz.

Nerededir?

New Mahall Düğün Salonu, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde hizmet veriyor. Yakacık Mahallesi'nde bulunan mekana özel araç ve halk otobüsleri ile ulaşabilirsiniz. Açık adresi şöyle;

Yakacık Mahallesi, 3847. Caddesi, No:7/4 Yenimahalle / Ankara.

Yorum yaz