Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
6000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

İmkanlar

Video ve fotoğraf çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date

Neşeli Günümüz Hakkında

Neşeli Günümüz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde düğün fotoğraflarınızı çekmek için kapılarını sizlere açıyor. Pek çok farklı çekim seçeneği alternatifi hizmetinize sunuluyor. Türkiye’nin her yerinde düğün çekiminiz gerçekleştiriliyor ve dilediğiniz tarzda çekimi tercih edebiliyorsunuz. Dış çekim ve düğün fotoğrafı fiyatları 1000 TL’den başlıyor ve değişiklik gösteriyor.

Özellikleri

Neşeli Günümüz, son model fotoğraf makineleri ve ekipmanlar kullanarak, en güzel mekanda fotoğraflarınızı çekiyor. Dış çekim konseptler dilediğiniz şekilde farklılık gösteriyor. Ekip, çekimlerden önce sizlerle bir araya gelerek en güzel konsepti belirlemenize yardımcı oluyor. Ayrıca yaptıkları işleri daha iyi görebilmek ve kararlarınızı daha kesin verebilmeniz için önceden yaptıkları çekimleri de gösteriyor ve bilgilendirme yapıyor.

Düğün çekimleriniz isterseniz stüdyoda, isterseniz de dış mekanlarda yapılabiliyor. Bilgisayarlarda düzenlemeler yapıldıktan sonra albümünüz ve videonuz size teslim ediliyor.

Sunulan İmkanlar

Neşeli Günümüz, Ankara’da konumlanıyor olmasına rağmen Türkiye’nin her yerinde düğün çekimlerinizi gerçekleştiriyor. İstediğiniz mekanda ve konseptlerde çekimler gerçekleştiriliyor. Önemli olan sizin hayalinizdeki gibi olması, bu yüzden oldukça özgür davranabiliyorsunuz. Memnuniyetiniz için en moda çekim açıları, pozlar ve görsel destekler sağlanıyor ve hem eğlenirken hem de unutulmayacak anılarınız ölümsüzleştiriliyor. İşinde uzman ve istekli bir ekiple çalışmanın verdiği rahatlık da çiftler için bir avantaj oluyor. Ekip sizi poz ve açı konusunda yönlendiriyor ve sizler için en güzel kareleri yakalıyor.

Bünyelerinde farklı çekim çeşitleri bulunuyor. Düğün klibi, düğün belgeseli, konsept çekim, trashday, stüdyo/plato çekimi, katalog çekimi, save the date çekimi, söz/nişan/kına çekimi alternatif türler arasında sayılabiliyor.

Neşeli Günümüz Düğün Çekimi Fiyatları

Düğün çekimlerinizin fiyatları seçtiğiniz konsepte ve çekim türüne göre farklılık gösterse de, standart olarak 1000 TL’den başlıyor.

Güncel fiyatları öğrenmek ve size özel teklifleri değerlendirmek için ücretsiz teklif formunu doldurabilirsiniz.

Neşeli Günümüz Nerededir?

Neşeli Günümüz, Ankara’nın Çankaya ilçesinde, çok merkezi bir konumda yer alıyor. Toplu taşımayla da araçla da oldukça rahat ulaşılabiliyor. Firmaya 339-7 veya 353-5 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Açık Adres: Talatpaşa Bulvarı, Demirlibahçe Mah. Doğan Bahçe Sok. No: 1/1, Dikimevi, Çankaya / Ankara.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Çekim apılan mekanlar: Dış çekim için özel hazırlanmış ( Plato Çekim alanları İncek), Yeşil Vadi, Karagöl, Altınköşk, Eymirgölü, Mühye Köyü, Başka Fotoğraf Platosu, Tuz Gölü, Kapodokya, Bolu (Abant), Amasra (inkum), Antalya'da yapılır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Şehir dışında çekim, orjinal kopya teslim, dış mekan çekimi, ekip hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta ve 1 ay arasıdır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Neşeli Günümüz düğün fiyatları ne kadar?

Neşeli Günümüz düğün fiyatları Neşeli Günümüz düğün fiyatları Neşeli Günümüz organizasyon fiyatları ise 1000 - 6000 TL arasında değişmektedir.

Neşeli Günümüz Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Neşeli Günümüz

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    HARİKA. Gerçekten çok memnun kaldım. İlk görüşmemizde hayalimizi ve isteklerimizi büyük bir sabırla dinlediler. Düğün günü boyunca tüm ekip bizimle birlikteydi. Her açıdan fotoğraflarımızı ve videolarımızı çektiler. Düğün hikayemiz, trashday çekimlerimiz inanılmazdı. Ailemiz ve yakın çevremiz bile fotoğraf ve videolara hayranlıkla bakıyorlar. çok teşekkür ederim tüm ekibe. EN NEŞELİ GÜNÜMÜZDE YANIMIZDA OLDULAR?

Yorum yaz