İzmir Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
2000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim provası
Hazır kalıp model
Tamir ve tadilat

Nerissa Moda Hakkında

İzmir Konak konumunda bulunan Nerissa Moda hazır kalıp gelinlik modelleri ile dikkat çekiyor. Gelinlikçi kategorisinde geniş model yelpazesiyle öne çıkan firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Nerissa Moda'nın hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi ücretsiz danışma servisimizi arayabilirsiniz.

Gelinlik Modelleri

Geleneksel ve modern olanı harmanlayarak sunan firma her zevke ve arzuya hitap ediyor. Düğün konseptinize göre seçenek sunan firma gelinlikleri kumaşa, işlemeye ve modele göre değişiyor.

A kesim gelinlik modellerini daha çok kır düğünü ve sokak düğünleri için öneren firma sade ve yaka detaylı olanları öne çıkarıyor.

Prenses gelinlik modellerinde yarım kollu prenses model veya askılı prenses modeli öne çıkaran firma vücut şeklinize uyum sağlayan örnekler sunuyor.

Tesettür gelinlik modelleri de ilgi çeken firmada Fransız dantelli, Osmanlı ve kaburga model gelinlikler göz kamaştırıyor. Her detayında ayrı zarafet olan gelinliklerin aksesuarları son derece asimetrik şekilde işlenmiş olarak hizmete sunuluyor.

Nerissa Moda Gelinlik Fiyatları

Birbirinden farklı binlerce modeli bünyesinde barındıran firma her zevke hitap ediyor. Paket sistemiyle belirlenen fiyatlar modele ve modelin işçiliğine göre değişebiliyor.

Başlangıç paket fiyatları 1000 TL olan firmada her şey dahil paket fiyatları ise 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Model ve kullanılan malzemeye göre şekillenen fiyatlar hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Olanakları

Firma randevu sistemiyle çalışıyor. Tanışma randevusu ayarlayan firma ilk andan itibaren yanınızda olarak her ihtiyacınızı not alıyor.

Son derece profesyonel bir hizmet sunan firma hazır modeller arasından seçim yapmanızı istiyor.

Tarzınıza uygun modeli belirledikten sonra 1 ila 3 prova ile kusursuz görünümü yakalayan firma vücut tipinize göre tadilat işlemlerini başlatıyor.

Hoş sohbet ve pozitif enerjiyle yaklaşan Nerissa Moda ekibiyle zamanınızı kaliteli geçirebiliyorsunuz.

Firma ayrıca duvak hizmetiyle de yardımcınız oluyor. 1 hafta önceden iletişime geçtiğiniz firma 1 haftalık çalışma sürecinden sonra gelinliğinize istenilen görünümü kazandırıyor.

Nerissa Moda Nerededir?

Nerissa Moda İzmir Konak lokasyonunda bulunmaktadır. Firmaya ulaşım oldukça kolay olduğu için tercih edilme olasılığı giderek artmaktadır. İzban veya özel araçla ulaşım sağlanan firmanın açık adresi ise şöyle;

Akdeniz, 59. Fevzi Paşa Bulvarı No:57 35240 Konak / İzmir.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İzmir şehrinde hizmet vermektedir.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 - 2 hafta önce iletişime geçmeniz yeterlidir.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Detaylı bilgi için ''Ücretsiz Teklif Al'' formunu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Hazır model gelinlik seçenekleri ve aksesuar hizmetini içerir.

Ürünün teslim süresi nedir?

1 hafta içerisinde teslim edilir.

Nerissa Moda organizasyon fiyatları ne kadar?

Nerissa Moda organizasyon fiyatları Nerissa Moda organizasyon fiyatları Nerissa Moda organizasyon fiyatları ise 1000 - 2000 TL arasında değişmektedir.

Nerissa Moda Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nerissa Moda

Yorum yaz