Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
110 ₺
Hafta İçi
130 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
55 ₺
Hafta İçi
65 ₺
Hafta Sonu

100 Kişilik davetler için başlangıç fiyatıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
150
Min
200
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
150
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
150
Max
Otopark
30
Araç

Mekan Özellikleri

 • Supla
 • Şamdan
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Teras
 • Yüksek tavan
 • Kapalı salon

İmkanlar

After party organizasyonu
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Karşılama Için hostes
Volkan şovu
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Klima
Mekan dışı organizasyon getirme

Nefes Kına Evi Hakkında

Nefes Kına Evi Ankara içinde organizasyon yetenekleri ile öne çıkıyor. Etimesgut ilçesinde yer alan kına gecesi mekanı fiyatlar açısından da dikkat çekiyor. Nefes Kına’da kişi başı organizasyon fiyatları 55 TL’den başlıyor.

Mekan ve Kapasite Özellikleri

Kına evi açık ve kapalı davet salonuyla hizmet veriyor. Açık alanda 50 kişilik organizasyonlar düzenlenebilirken kapalı alanda 100 - 150 kişilik davetler verilebiliyor. Mekanın güzel yanlarından birisi de 100 kişilik otopark alanı.

Engelli girişine izin veren yapısıyla Nefes Kına Evi tüm misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlıyor. Kına gecenizi geniş, ferah bir ortamda yapmayı planlıyorsanız kolonsuz salonu ve yüksek tavanı ile bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Kolay ulaşılabilir bir noktada bulunan Nefes Kına ikramlı eğlenceler için masa süslemeleri ve şamdan/supla seçenekleri ile gelin adaylarının gönlünü fethediyor. Ayrıca çiçek süslemeleri de kına gecelerini güzelleştiriyor. Kına evi altın rengi detayları ile gösterişli bir görünüme sahip.

İmkanları

Düğünden önceki son aşamalardan olan kına gecesi için Etimesgut Nefes Kına Salonu birbirinden güzel organizasyonlar düzenliyor. Organizasyon imkanları arasında mekanın süslenmesi, dekorasyon, karşılama hostesi ve sahne sistemleri yer alıyor. Aynı zamanda DJ veya müzik grubunun temin edilmesi de Nefes Kına’nın sorumluluğunda.

Hayallerindeki kına gecesi organizasyonunu etkinlik danışmanına iletmen yeterli. Nefes Kına Evi uzman etkinlik sorumluları ile bütün detayları düşünüyor. Fotoğraf ve video çekimi de mekan bünyesinde sunuluyor.

Kına geceleri için kokteyl tarzında sunumlar yapılabiliyor. Sunum menülerinde değişiklik yapılmasını da isteyebilirsiniz. İkramların servisi ise Nefes Kına Organizasyon elemanları tarafından gerçekleştiriliyor.

Mekanda baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet gibi çok çeşitli davetler de verilebiliyor. Tüm organizasyon seçeneklerini öğrenmek için DüğünBuketi.com ücretsiz danışma hattı ile iletişime geçebilirsiniz.

Nefes Kına Evi Kına Gecesi Fiyatları

Nefes Kına Evi fiyatları hafta sonu kınaları için kişi başı 55 TL’den başlıyor. Özel fiyatları görmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Nerededir ve Nasıl Gidilir?

Nefes Organizasyon, Ankara Etimesgut konumunda kapılarını açıyor. Buraya şahsi araçlarla veya toplu taşıma ile gelinebiliyor. Toplu taşıma kullanmak isterseniz 512, 534 veya 530-5 otobüslerine binebilirsiniz. Salonun açık adresi ise şu şekilde:

Ahi Mesut Mahallesi, 1904 Caddesi, 11C / 26 Etimesgut / Ankara.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Sünnet Düğünü.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Kendi Fotoğrafçımız Bulunmaktadır Harici Dışarıdan Kabul Edilir

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Bayan Dj veya Orkestra Seçenekleri

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23:00

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Kına konsepti yapılıyor.

Nefes Kına Evi kına gecesi fiyatları ne kadar?

Nefes Kına Evi kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 55 TL, hafta içi yemekli kişi başı 110 TL, Nefes Kına Evi kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 65 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 130 TL,

Nefes Kına Evi Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Nefes Kına Evi açık alan kapasitesi 100 - 150 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 200 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Kendi fotoğrafçıları harika kareler yakalamış. En özel anlarımızı bu kadar güzel yakalamaları ve hizmet konusunda mekanın destekleri unutulmaz bir güne imza atmamızı sağladı. Teşekkürler!

 2. Puan

  dj kına gecesini nasıl yönetmesi gerektiğini çok iyi biliyor, fotoğrafçısı oldukça profesyonel bir mekan kına için kesinlikle tercih edilmesi gerekiyor

 3. Puan

  Kız kardeşimin nişanı için bizleri ağırladılar. İlgi ve alakaları için çok teşekkür ederiz. Her şey dört dörtlüktü :))

 4. Puan

  Gösterişli ve gayet nezih bir mekan herkese tavsiye ediyorum

 5. Puan

  Nişan organizasyonumuz oldu ve harika geçti gerek sanatçılar gerekse diğer çalışma arkadaşları o kadar ilgilendiler ki çok memnun kaldık tekrar teşekkür ediyorum.

Yorum yaz