Nikah Salonu ve Evlendirme Dairesi Fiyatları

Yemekli Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
120 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Düğün Videosu

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
Min
250
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
250
Max

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Orman Içinde
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Karşılama Için hostes
Menüde değişiklik seçeneğI
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü Hakkında

İstanbul Beykoz ilçesinde 2020 Eylül ayından beri hizmet veren bir mekan olan Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü mekanı özel günleriniz için kapılarını sizlere açıyor. Nikah salonu olarak da tercih edilebilen bir mekan olması ile çiftler arasında oldukça popüler olarak karşınıza çıkıyor. 300 konuk kapasiteli bir kır bahçesine yeşilliğin ortasında ev sahipliği yapıyor. Mekanın nikah salonu olarak fiyatları 120 TL’den başlıyor ve sizlere sunuluyor.

Mekanın Özellikleri

Yeşillikler içinde, orman manzaralı Nefes Bahçe bahar ve yaz dönemindeki etkinliklerinize büyük bir özveri ile eşlik ediyor. Açık ve kapalı alanı ile sizlere hizmet veriyor. Bahçe ve çim zemini ile doğayla iç içe bir ortam yaratan mekan sizlere ferah bir nikah salonu olarak hizmetlerini sunuyor. Kademeli yerleşim düzeni sayesinde kır düğünü alanındaki tüm misafirlerin masalarından kürsü ve dans pisti rahatlıkla görülebiliyor. Gelinler için süslenmiş bir yürüyüş yolu ve ayrıyeten bir gelin odası bulunan mekanın çocuklar için de iyi vakit geçirmeleri için bir çocuk eğlence alanı yer alıyor.

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü Nikah Fiyatları

Nikah gününüze kaliteli ve profesyonelce bir şekilde ev sahipliği yapan mekanın fiyatları hafta içi ve hafta sonu değişiklik göstermekle birlikte yemekli ve kokteylli tarzlarda etkinliğinizi düzenleyebilme imkanınız bulunuyor. Mekanın yemekli hafta içi fiyatları kişi başı 120 TL, hafta sonu kişi başı 150 TL olarak sizlere sunuluyor. Eğer kokteyl tarzını seçerseniz ise hafta içi kişi başı fiyatları 120 TL, hafta sonu kişi başı fiyatları 150 TL’den başlıyor. Mekanın nikah salonu fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayıp size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

Nikah gününüz başta olmak üzere her türlü etkinliğinizin sizler için öneminin farkındalığı ile çalışan bir mekan olan Nefes Bahçe Kır Düğünü, bu günlerinize özel hizmetleri ve imkanları sizlere sunuyor. Sağladığı imkanlar arasında masa süsleme ve dekorasyon, DJ ve müzik grubu temini, karşılana için hostes, menüde değişiklik, sahne, ışık ve ses hizmetleri yer alıyor. 23:00’a kadar süren servis ve müzik yayını ile harika bir gece sizler bekliyor.

Nerededir?

İstanbul Beykoz ilçesinin Mahmutşevketpaşa ve Alibahadır köyleri arasında kalan Ayazma mevkiinde yer alan Nefes Bahçe Kır Düğünü mekanı Kuzey Marmara otoyoluna Riva çıkışına 5 dakika, TEM otoyolu Kavacık çıkışına 15 dakikalık bir mesafededir. 60 araçlık otoparkı sayesinde kişisel aracınız rahatça ulaşım sağlanabilir.

Sorular

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları verilebiliyor.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00'a dek sürüyor.

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü organizasyon fiyatları ne kadar?

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü organizasyon fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 120 TL, hafta içi yemekli kişi başı 120 TL, Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü organizasyon fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 150 TL,

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Ferah bir alan, çok şık ve lezzetli ikramları

 2. Puan

  Temiz, hijyen ve sıcak bir ortam kaliteli ve lezzetli yiyecekler. Bol oksijen ve güleryüz.

Yorum yaz