Necip Fazıl Düğün Salonları

Siz değerli çiftlerin aşklarına gösterdiği o özveriyi, düğün yapaccağınız salonunuzda da görmek istemez misiniz? Necip Fazıl Düğün Salonları salon düğünlerine yepyeni bir anlayış getiriyor! Bu sektördeki ilk günlerinden itibaren aynı özen ve strateji ile çalışan salon, şimdi de sizlerin düğünlerine mükemmel dokunuşlar yapmak için kapılarını açıyor! Bugüne kadar edindikleri tecrübeler ve bunun getirdiği profesyonel güzellikleri siz değerli misafirlerinin beğenisine sunuyor.

Necip Fazıl Düğün Salonları, yeniliklere açık olması dolayısı ile çiftlerden tam puan alıyor. Sadece kendi organizasyon anlayışları ile değil, siz kıymetli misafirlerinden gelen fikirler doğrultusunda da kusursuz etkinlikler gerçekleştiriyorlar. Mottoları ise: "Yeniliklere açık olmak zirvede kalmanın en önemli kurallarından biridir!" Senelerdir süregelen basmakalıp salonlardan sıkılan bütün çiftlere, hayatlarının en güzel günlerinde farklılığı ve kaliteyi yaşatıyor. Nasıl başlar ise öyle devam eder atasözünden yola çıkarak; çiftler hayatlarına mükemmel bir düğün ile başlasın ve sonsuza kadar öyle devam etsin diye düşünüyorlar.

Necip Fazıl Düğün Salonları Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Salon kapasitesi 500 ile 750 kişi arasında değişmektedir. Sizler için çeşitli etkinlikler ve sürprizler düzenlenecek olan salonda adeta zamanı durdurmak isteyecek ve peri masallarından rol çalacaksınız. Düğününüzden sonra izlediğiniz dizi ve filmlerdeki düğün sahnelerine iç geçirmek yerine daha güzelini yaşamış olmanın tadını çıkaracaksınız. İddialarını tamamen sizin güzel yorumlarınıza borçlular. Siz âşık oldukça onlar da daha güzel organizasyonlar yürütüyor olacaklar!

Salona dönecek olursak; iç mimarisinin havadar ve ferah bir ilke benimsemeleri salonda kolon bulunmamasını ve yüksek tavanlı bir yapıya sahip olmasını sağlamıştır. Kolon bulunmamasının en büyük avantajı ise düğün sırasında konuklarınız ile dans ederken hareket sıkıntısı çekmeyecek ve gelinin kar beyaz eteklerini kirletmemiş olacaksınız. Salonun her alanında bulunan havalandırmalar ve yaz/kış kullanılan klimalar da bu havadar hava için fayda sağlamaktadır. Düğün dansı edildikten sonra başlayacak takı merasimi için dilerseniz özel takı satenleri tahsis edilecek. Vakit kaybetmeyelim eğlencenin dibine vuralım diyenler için de özel hazırlanan takı sandığı salonda yerini alacak.

Eğlence demişken tüm gece canlı orkestra da muhteşem performansları ile sizlerle olacak. İstediğiniz şarkılar, türküler çalınırken gecenin sonu gelsin istemeyeceksiniz. Siz eğlenirken efor sarf edip yorulan konuklarınız için ve tabi ki diğer tüm konuklarınız için de masalarda meşrubat ve tatlı/tuzlu atıştırmalık ikramlar servis edilecektir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın en iyi düğün salonları arasında gösterilen mekân Necip Fazıl Düğün Salonları’na Ankara’dan her türlü dolmuş ve otobüs araçlarıyla gelebilirsiniz. Aşti’den 442-3 ve 320 ile, Çankaya’dan 320, 324 ile, Kızılay’dan 365 ile mekanımıza ortalama 30-50 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Necip Fazıl Düğün Salonlarına ayrıca şahsi arabanız ile de gelebilir, sizin için özel olarak hazırlanan otoparka gönül rahatlığıyla koyabilirsiniz. Salon Necip Fazıl Kültür Merkezi bünyasinde, Şafak Mahallesi Gölbaşı'nda bulunmaktadır.Necip Fazıl Düğün Salonlarının navigasyon adresine ulaşmak için sayfadaki haritalara tıklamanız kâfi! Nerde olursanız olun, haritamız üzerinden doğru bir güzergâh ile kısa sürede mekânımıza teşrif edersiniz! Adresimiz: Şafak Mahallesi, 843. Sk., 06830 Gölbaşı/Ankara'dır.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Necip Fazıl salonu gayet güzel bir mekan.geniş ve ferah bir salonu var.eglence yeri de geniş.salonun havalandırması çokiyiydi.bol eğlenceli bir düğün yaptık.emeği geçencelere tesekkurler.

Yorum yaz