İzmir Evlilik Teklifi Organizasyonu Firmaları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2500 ₺
Her Şey Dahil Paket
5000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Süslemeler & Ekstralar

  • Evlilik teklifi seti

İmkanlar

Rent a car
Catering
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Kişiye özel konsept
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık

Nazlı Wedding Organizasyon Hakkında

İzmir'in Konak ilçesinde yer alan Nazlı Wedding Organizasyon, farklı davet türlerinde desteğiyle yanınızda yer alıyor. Evlilik teklifi etmeye hazırlanan damat adayları için hemen her hizmeti vermesiyle gelin adaylarının unutamayacağı bir planlama ortaya çıkarıyor. Çiftler tarafından beğeni toplayan firmanın evlilik teklifi fiyatları da 2.500 TL başlangıç olarak belirleniyor.

Firma Özellikleri

Şehir merkezinde konumlanan Nazlı Wedding, evlilik teklifinin yanı sıra gelin hamamı hizmetiyle de tercih ediliyor. Firmanın pek çok hizmet ve organizasyon seçeneği bulunuyor. Gelin hamamı için de vazgeçilmez olanakları çatısı altında sunuyor.

Evlilik teklifi için masa ve sandalye hazırlığından mekan giydirme ve süslemeye kadar birçok noktaya el atıyor. Demo masa ve konsept / tema geliştirme çalışmaları ile titiz bir performans sergiliyor. Başarılı çalışmalara imza atan firma, ekibiyle beraber özel gün ve anlarınızda bu hizmetlerle yanınızda yer alıyor.

Nazlı Wedding Organizasyon Evlilik Teklifi Fiyatları

Organizasyon firmasının evlilik teklifi fiyatları standart ve her şey dahil paketler üzerinden belirleniyor. Belirli hizmetlerin yer aldığı başlangıç paket fiyatları 2.500 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil, tüm hizmetlerin yer aldığı paket fiyatı ise 5.000 TL.

Firmanın size özel tekliflerini öğrenmek için ''Fiyat Teklifi Al'' butonuna tıklayarak ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Nazlı Wedding Organizasyon, tüm davetlerde olduğu gibi evlilik teklifi için de anlaştığınız mekanda tercihinize göre hazırlık yapıyor. Araç kiralamadan catering hizmetine; çiçek, dekor, pasta ve süsleme hizmetlerinden fotoğraf ve video çekimine kadar her şey düşünülüyor.

Ses, sahne ve ışık ekipmanları ile mekandaki eksikler tam anlamıyla gideriliyor veya istediğiniz şekilde düzenleniyor. Mekan giydirme hizmetiyle de ortam tercih ettiğiniz şekilde dekore ediliyor. Firma sayesinde kına gecesi, nişan ve düğün organizasyonlarınızı da planlayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Nazlı Wedding, İzmir'in Konak ilçesinde yer alıyor. Tramvay, metro ve ESHOT aracılığıyla firmaya en yakın duraklarda inebilirsiniz. Ulaşım araçlarından indikten sonra yürüme mesafesiyle rahatça gidebilirsiniz. Özel araçla da kolayca ulaşılabilen firmanın açık adresi şu şekildedir;

Konak, 909. Sk. No:2, 35250 Konak / İzmir.

Sorular

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 ay önce iletişime geçilmelidir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Araç kiralama, catering, çiçek, dekor, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, pasta ve süsleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Demo masa, konsept / tema geliştirme seçenekleri mevcuttur.

Nazlı Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ne kadar?

Nazlı Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Nazlı Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları Nazlı Wedding Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2500 - 5000 TL arasında değişmektedir.

Nazlı Wedding Organizasyon Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Nazlı Wedding Organizasyon

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    evlilik teklifi sürprizi yapmak istiyorsanız gözleriniz kapalı güvenebilirsiniz.

  2. Puan

    Eşimin evlilik teklifini Nazlı Wedding’le planladık her an yardımcı oldular. Kararsız kaldığım her noktada çözüm ürettiler teşekkürler

Yorum yaz