Nazlı Kır Bahçesi

Ankara’da bulunan Nazlı Kır Bahçesi, özellikle kır düğünü düşlerini gerçeğe taşıyan özel bir mekan. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet gibi etkinlikler Nazlı Kır Bahçesi’nde organize edilebiliyor. Kurumlara yönelik barbekü parti, piknik, lansman gibi etkinlikler de mekanda gerçekleştirilebiliyor. Orman içinde, doğanın tüm güzelliğini gözler önüne seren Nazlı Kır Bahçesi, naturel dünyaya ilgi duyanlara güzel duygular yaşatıyor. Çim zemini, eşsiz bitki örtüsü, orman, nehir ve göl manzarası ile Nazlı Kır Bahçesi, bambaşka bir dünyanın kapılarını konuklarına aralıyor.

Nazlı Kır Bahçesi, oldukça geniş bir alana sahip. 750 kişiye kadar davetli, bu doğal alanda sorunsuzca ağırlanabiliyor. Büyük şehirlerde yüksek sayıda davetli topluluklarının ağırlanabildiği mekanların oldukça azaldığı günümüzde, Nazlı Kır Bahçesi, özellikle kalabalık aileler için uygun bir çözüm noktası. Mekanda kokteyl menüden yemekli düğün menülerine kadar tüm seçenekler sunulmuş. Uygun fiyatlı lezzetli menüleriyle doğal güzellik bir araya gelince, hissedilen keyif doruğa çıkıyor.

Düğün Öykünüzü Şimdiden Oluşturun!

Mekan, düğün yapacak çiftlere organizasyon konsepti ile ilgili de ilham veren bir ruha sahip. Geniş coğrafi koşulları, düğün organizasyonunda davetlileri rahat sığdırmanın ötesinde, teknik donatılar ve farklı konsept dekorasyon unsurlarının kolaylıkla yerleşebilmesini sağlıyor. Kapalı salonlarda ve küçük bahçelerde düğün tasarlarken feragat edilen tüm fikirler, Nazlı Kır Bahçesi ’nde özgürce uygulanabiliyor.

İsterseniz modern bir kır düğünü tasarlayabilir, bir kürsüde nikahınızı gerçekleştirip, kalabalık davetlilerinize ayakta kokteyl ve parti düzenleyebilirsiniz. Yüksek kalitede bir ses ışık sistemi, görkemli bir sahne ve canlı bir müzik grubu ile adeta eğlencenin doruğuna çıkabilirsiniz. Geleneksel bir düğüne ne dersiniz? At üstünde mekana arz-ı endam edebilir, yörenize uygun tüm unsurlarla, halayınız, dansınız, davul zurnanızla adeta zaman tünelinde otantik bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Dediğimiz gibi, alan birçok farklı düşünceyi oluşturabileceğiniz özelliklere sahip. Ya da klasik Nazlı Kır Bahçesi ’nde oturmalı yemek düzeninde düğün planlayabilir, tüm masaları mekan ruhuyla uyumlu doğal ürünlerden oluşan bir setle dekore edebilirsiniz.Nazlı Kır Bahçesi’nde Bir nikah şekeri köşesi yapabilir, çeşitli şekerler ve ikramlıkları davetlilerinize sunabilirsiniz. Hediye köşesi ya da anı köşesi yapabilirsiniz. Fotoğraf köşesi dekore edebilir, aileniz ve tüm konuklarınızla geceyi hafızalarda unutulmaz kılacak fotoğraflar çektirebilir, hatta röportajlar yaptırabilirsiniz.

En Şık Davet Seçenekleri

Nazlı Kır Bahçesi’nde her mevsim düğün yapmak mümkün. Mekanın kapalı salonu salon düğünleri için ihtiyaç duyulan tüm unsurlar düşünülerek tasarlanmış. Dilerseniz alabildiğine sınırsız bahçe ortamında kır düğününüzü yapabilirsiniz. Dilerseniz de bu eşsiz manzarayı karşınıza alıp, ihtiyaç duyulan tüm teknik olanakları sağlayan ve her türlü hava olumsuzluklarını bertaraf eden bu şık salonda dünya evine girebilirsiniz.

Nazlı Kır Bahçesi ’nde after party yapma olanağı da bulunuyor. Ağır davetlilerinizi uğurlayın. Arkadaş grubunuz ile eğlenceyi ileri saatlere taşıyın! Kına gecesi ve nişan da bu salonda kolaylıkla yapılabilir. Özellikle kına gecesi için bu özel alanda yine farklı konseptte bir eğlence düzenlemek çok kolay olacak. Mekana organizasyon firması getirme şansınız var. İşletme size organizasyon sorumlusu atayarak düğününüzün hazırlık sürecinden düğün bitimine kadar tüm detayları planlamak konusunda yardımcı oluyor. Bu güzel doğa parçasında, düğün dış çekiminizi yapabilir, alanın her köşesini anılarınızda kalıcı hale getirebilirsiniz.

Nazlı Kır Bahçesi işletmecileri, düğün öncesi menü tadımı imkanı da sunuyor. Kusursuz olmasını istediğiniz o en mutlu gününüzü sürprizlere açık bırakmamak için, davet günü öncesinde müstakbel eşinizle birlikte menü alternatiflerini tadarak ideal menünüzü oluşturabilirsiniz.

Nerededir?

Nazlı Kır Bahçesi Ankara Çankaya’da bulunuyor. Adres :Yeşilkent Mh. 555. Cad. 195 Çankaya

Sırala

  1. Avatar
    Nevra & Sinan
    Puan

    Nazlı kır bahçesinde piknik havasında yemyeşil bir ortamda güzel bir kır dügunü yaptık.bizim için güzel bir deneyim oldu. hep hayalimizdi kır düğünü.en 500 kişilik yemekli oldu.yemek menülerini daha önce tattık ve dedikleri gibiydi lezzeti.fotoğraflarımız çok güzel,ortam zaten foto için güzel bir yer.

Yorum yaz