Nazar Düğün Salonu Hakkında

Modern tasarımı, şık ve lüks düğün salonu dekorasyonu ile Şişli’de faaliyet gösteren Nazar Düğün Salonu’muz, siz değerli ziyaretçilerine her gün kapılarını aralıyor. Aşıkların kavuşmasına şahitlik ettiğimiz her gün bizlerin en mutlu günleridir.

Düğün telaşınızın arasında düğün salonu seçmek ise en zor olanlardan birisi olsa gerek. Kır düğünü mü yoksa kapalı düğün salonları mı? Merdivenli ve kolonsuz bir pist mi? Hayallerinizdeki gibi bir düğün mekanına sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey, Nazar Düğün Salonu’nu ziyaret etmek.

Sizlere özel sunacağımız düğün fiyatları ve diğer seçeneklerimiz ile hayallerinizden de öte bir düğünü yapacak, misafirlerinizi size ve düğününüze hayran bırakacaksınız! Nazar Düğün Salonu’nun en profesyonel organizasyon kadrosu ile kötü şansa yer yok! Bu nedenle, planladığınız her ne varsa kuşkusuz Nazar Düğün Salonu sizler için gerçekleştirecek.

Nazar Düğün Salonu Kaç Kişilik Olarak Hizmet Verebiliyor?

500-600 kişiye aynı anda hizmet verebilen Nazar Düğün Salonu’nda geniş pist bulunmaktadır. Daracık ve konforsuz düğün mekanlarına son veren Nazar Düğün Salonu’nda ferah ve geniş masalarda misafirlerinizi ağırlayın. Yemekli veya yemeksiz olarak vereceğiniz davet ve kutlamalarda ekstra seçenek sunan Nazar Düğün Salonu’nda 500-600 kişilik davetlilerinizi karşılayabiliriz.

Nazar Düğün Salonu’nun yakınlarında bulunan özel otoparklara kolaylıkla araçlarınızı park edebilir, dilerseniz size özel vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Nazar Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir? Nazar Düğün Salonu Nerede Bulunuyor?

Şişli’de bulunan Nazar Düğün Salonu’muza siz ve davetlilerinizin gelebilmesi oldukça kolaydır. Gerek araçlarınızla gerekse de özel toplu taşıma araçlarıyla Nazar Düğün Salonu’na kısa sürede gelebilirsiniz.

Nazar Düğün Salonu’na toplu taşıma araçları ile nasıl gidilir?

Metro ve Otobüs Hatları;

* Metro - M2, Otobüs - 34, Otobüs - 38T, Otobüs - EM1, Tren - MARMARAY ile gidebilirsiniz.

Nazar Düğün Salonu’na Okçular Tekkesi ve Kaptanpaşa K.Kursu gibi en yakın duraklarda inerek kısa sürede 1-2 dakika yürüyerek varabilirsiniz. Nazar Düğün Salonu’nun adresi ile ilgili herhangi takıldığınız bir noktada dilerseniz haritamıza göz atabilir, telefon veya mail gibi iletişim kanallarımızdan bizlere direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Düğününüzü Profesyonellerle Planlayın, Yaşayacağınız Tüm Aksilikler Sizden Uzak Olsun!

Aylarca hatta yıllarca beklediğiniz düğün merasiminizde elbette ki hiçbir aksilik olmasını istemezsiniz. Ancak, mevsimden tutun da mekandaki teknik arızalar düğünüze gölge düşürebiliyor. Nazar Düğün Salonu’muzda bulunan jeneratörlerden diğer çözümlerimize kadar her detay sizler için düşünülüyor. Böylece, aşkınıza kavuştuğunuz gecede hiçbir aksiliğe izin vermiyoruz!

Menülerde Değişiklik İmkanı İle Davetlilerinize En Özel Lezzetleri Siz Sunun!

Nazar Düğün Salonu ile kalıplaşmış ikramlara son! Birbirinden maharetli ve deneyimli aşçılarımızla birlikte sizler için en özel menüleri hazırlıyor ve taze olarak davetlilerinize sunuyoruz. Dilerseniz catering firması ile çalışma imkanı sunan Nazar Düğün Salonu’nda her isteğiniz ve hayaliniz gerçek olacak!

Davetlilerinize Özel Jestler Yapın, Onları Mutlu Edin!

Nazar Düğün Salonu ile Şişli’deki düğün salonlarının tamamını gezmeyecek, aradığınız en iyi hizmet kalitesini bizde bulacaksınız. Nazar Düğün Salonu’nun profesyonel organizasyon yönetimi ile düğün ya da özel gününüz için her şey sizin ve davetlileriniz için detaylı bir şekilde özenle hazırlanır.

Belki bir nikah şekeri, belki bir ikram çeşidi... Misafirleriniz için özel olarak hazırlayacağınız jestler ile onları şaşırtmak sizin elinizde! Vale hizmeti ile özel karşılamadan havai fişeklere kadar her detaya siz karar verin, düğün günü istemediğiniz sürprizlerle karşılaşmayın!

 

Sırala

 1. Avatar
  Beril& Cem
  Puan

  Kına gecemizin harika geçmesini sağlayan Nazar Düğün Salonuna çok çok teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimiz çok eğlendiklerini ve harika bir gece olduğunu söylediler. Bizde çok memnun kaldık. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

 2. Avatar
  Gülce Ö.
  Puan

  Vale hizmetinden tutunda ücretsiz otoparka kdr herşey güzeldi. Cocuklar için palyoço vardı ve gönüllerince eğlendiler. Pasta, orkestra kısacası bir düğün salonunda bulabileceğiniz herşey eksiksiz ve kusursuzdu

Yorum yaz