Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Açık Davet Alanı
750
Min
1000
Max
Kır Bahçesi Alanı
750
Min
1000
Max

Naz Tekne Organizasyon

Hayallerinizi süsleyen teknede düğün organizasyonu için harikulade bir seçim yapmaya hazır olun! Naz Tekne Organizasyon, İstanbul’un eşsiz manzarası eşliğinde evliliğinizi sevdiklerinizle birlikte coşkuyla kutlayabileceğiniz bir düğün vadediyor. Eğer siz de düğününüzü şık bir teknede deniz sefası yaparak benzersiz bir kutlama ile gerçekleştirmek istiyorsanız bu tekne tam size göre! Naz Tekne’de düğün organizasyonuzu yemekli, kokteyl ya da after party konseptinde gerçekleştirmek tamamen sizin tercihinize kalmış. Üstelik firmanın cazip fiyatları ve avantajlı düğün paketleri de cabası.

Naz Tekne, düğünlerin yanı sıra, kına, sünnet düğünü, mezuniyet partisi, doğum günü kutlamaları gibi eğlencelere de ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bunların yanı sıra iş yemekleri, lansman gibi kurumsal etkinlikler için de hizmet sağlamaktadır. Firmanın hizmet detaylarını öğrenmek ve düğün organizasyonunuz için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattından bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca bu rüya gibi teknenin size özel organizasyon paketleri ve için sayfamızda yer alan “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

Düğününüze İstanbul’un İhtişamı Eşlik Edecek

Naz Tekne Organizasyon, düğün, evlilik kutlaması ve nikah sonrası yemeklerini tekne gezintisi ile birleştirmek isteyenler için oldukça ideal. Firmanın açık ya da kapalı davet alanlarında şehrin enfes manzarası eşliğinde kutlama yapabilirsiniz. Göz alıcı bir organizasyon ile dünya evine girmenin keyfini doyasıya yaşamanız mümkün. Bu gösterişli ve bir o kadar da ihtişamlı teknede düğün planlamanızı ister yemekli ister kokteyl eşliğinde gerçekleştirmeniz mümkündür. Üstelik işlerinde uzman organizasyon planlama ve hizmet ekibi ile düğününüz bu teknede hayallerinizi süsleyen konseptin de ilerisinde olacaktır.

Naz Tekne, yedi yüz elli ile bin kişilik açık ve kapalı alan olmak üzere iki adet davet alanından meydana gelmektedir. Teknenin her iki davet alanında da yine 750-1000 kişilik yemekli ya da kokteyl konseptli düğün organizasyonları hayata geçirilebilmektedir. Masa süslemelerinden mekan düzenlemelerine, ikramlardan müziklere düğün için gerekli olan her ayrıntının özenle hazırlandığı bu özel teknede unutamayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Firma düğün planlama ayrıntıları hakkında detaylı bilgi için bizimle bir telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Şirketin düğün fiyat teklifleri için ise “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz.

Naz Tekne Organizasyon Düğün Fiyatları

Naz Tekne Organizasyon, beş yıldızlı hizmet standartları, leziz menü ve ikramlık seçeneklerinin yanında profesyonel düğün organizasyonları ile İstanbul’un en çok tercih edilen etkinlik teknelerindendir. Kusursuz hizmeti cazip fiyatlara sunmayı anlayış haline getirmiş olan firma tam on dokuz yıldır düğünleri Marmara Denizi’nde keyifli bir gezinti ile bir araya getirmektedir. Bu özel teknede düğün ve kutlama organizasyonları yemekli ya da kokteyl eşliğinde veya yemeksiz olarak düzenlenebilmektedir. Düğün organizasyonları yanı sıra kına, nişan, söz ,doğum günü veya after party gibi birçok organizasyon için de farklı kampanyalar ve hizmet paketleri sunmaktadır.

Firma her zevke ve her cebe hitap eden hizmet paketleri sunmaktadır. Üstelik bu birbirinden avantajlı paketlerin içerisinde, sahne ekibi, organizasyon planlama, konsepte uygun mekan süsleme, mutfak ve servis ekibi de yer almaktadır. Seksen lira ile yüz lira arasında değişen kişi başı başlangıç düğün paketleri ile şirket, idealinizdeki tekne düğününü cazip fiyatlara gerçekleştirmenize olanak sağlamaktadır. Firmanın düğün fiyatları ve teknede düğün hizmetleri hakkında detaylı bilgi için Düğün Buketi wedding planner ekibimiz ile bir telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 Nerededir?

Naz Tekne Organizasyon İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde hizmet sunan davet ve organizasyonlara özel ev sahipliği yapan bir firmadır. Firmanın kendisine ait iki yüz elli araçlık otoparkı ve vale hizmeti, tekne davetine katılacak olan misafirlerin araçlarını park sıkıntısı yaşamamalarına olanak sağlamaktadır.

Naz Tekne’nin açık adresi ise şöyle: Bebek Mahallesi Cevdet Paşa Caddesi Vezir Köşkü Sokak Numara: 22 Posta Kodu: 34342 Beşiktaş / İstanbul

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    eşimin isteğiyle düğünümüzü teknede yaptık. nikah sonrası kutlama gibi planladık aslında. Naz teknenin sahibine ve çalışan ekibe sonsuz teşekkürler. muhteşem bir gün ve gece geçirdik. İnanılmaz bir eğlence oldu 🙂 sırf teknede düğün için evlenmek isteyen arkadaşlarımız çıktı 🙂 kesinlikle tavsıye ederiz:)

Yorum yaz