Natural 1 Düğün Salonu

Düğününüzde gerçekleşecek hazırlıklarınız Natural 1 Düğün Salonu çatısı altında toplansın ve farklı olmanın keyfini bir ömür yaşayın! Düğün davetleri her ne kadar 1 gece yapılıp bitse de etkisi uzun yıllar sürer ve kalıcılığını korur. Bizde bu kadar önemli ve değerli olan düğün geceleriniz için sektöre girdiğimiz günden beri işimizi aşkla yaparak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hazırlanacak organizasyon ve konseptler hakkında fikir alışverişleri yaparak neyin nasıl olması gerektiğini tekrar tekrar masaya yatırdıktan sonra sizlerin karşısına çıkartıyoruz. Kazandığımız modern ve yenilikçi çizgi yıllar süren titiz çalışmalarımızın en somut ürünüdür. Diğer kazancımız ise sizleri memnun etmek ve yüzünüzdeki tebessümde payımızın olması.

Sizlere sunacağımız davet hizmetlerimiz düğün dışında kına, sünnet, nişan, söz organizasyonlarıdır ve hepsinde aynı heyecanı göreceğinize emin olabilirsiniz. Tüm organize etmek isteyeceğiniz geceler için farklı fikirlerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Bu bizi daha da heyecanlandıracak ve bünyemize farklı bir çizgi katmamızı sağlayacaktır.

Natural 1 Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

500 ile 750 kişilik konuk kapasitesine sahip salonumuzda daha gece başlamadan hizmetlerimiz başlayacak. Düğün öncesinde dinlenip son hazırlıkları tamamlayacağınız gelin hazırlanma odasında servis personellerimiz hizmetinizde olacak ve dilediğiniz servisi anında gerçekleştirecektir. Konforun temel alındığı odada koltuk takımı, makyaj aynası, geniş orta sehpa ve boy aynası bulunmaktadır.

Modernlikte zirvede olan salon alanımızsa tamamen yenilikçi çizgilerle dekore edilmiştir. Aydınlatmalı tavanları ayna döşenmiş kolonlar izleyecek ve kolonlar pistin çevresinde değil masaların arasında bulunacak. Pistin hemen arkasında bulunan sahneye orkestra ekibimiz yerleşip en güzel aşk şarkılarını ve içinizi oynatacak düğün müziklerini sizler için seslendirecek. Geceye danslarınızla damga vururken piste getirilecek 7 katlı özel yapım pastanız salon ekibimizin yardımlarıyla kesilirken bu anlar fotoğrafçımız tarafından ölümsüzleştirilecek. Gece boyu kayıtta olacak hd kameramız düğününüzü yıllar boyu saklayacağınız aşkın belgesi haline getirecek.

Düğün organizasyon akışına uyacak saatte masalara ikram ve içecek servisi asla gecikmeyip pasta kesildikten sonra servis edilecek. Yıllar sürecek kucak dolusu mutluluklar için Natural 1 Düğün Salonu farkıyla bizi tercih etmeye devam ettiğiniz sürece davetlerinize şık dokunuşlar yapmaya devam edecek ve sizlerin yanında olacağız!

Natural 1 Düğün Salonu Nerededir? Natural 1 Düğün Salonu'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Çekmeköy bölgesinde bulunan muazzam salonumuza özel aracıyla ulaşmak isteyen değerli konuklarımız E80 karayolu veya Divan yolu caddesini kullanarak ulaşabilirler. Toplu taşıma kullanacak konuklarımız ise Kadıköy-Ümraniye dolmuşlarına binip oradan 138 numaralı otobüslerle ulaşabilirler. Hamza Yerlikaya’dan hareket eden 14 numaralı otobüse binip sonra 138 numarayı kullanarak da ulaşabilecekleri gibi direkt Kadıköy’den de 138 numaralı otobüse binebilirler. Daha ayrıntılı bilgi için webden yardım alabilir veya iletişim adresimizden bizlere ulaşarak bulunduğunuz bölgeden ulaşım için ayrıntılı yol tarifi alabilirsiniz.

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  CİHANGİR
  Puan

  Çalışanları çok profesyohel herkesle tek tek ilgilendiler ben böyle bir ilgi alaka görmedim maşallah

 2. Avatar
  Cem
  Puan

  İLgi ve alaka mükemmel ben böyle bir hizmet görmedim tüm misafirimle teker teker igilendiler helal olsun

Yorum yaz