Nasırlılar Düğün Sarayı

İhtişamlı bir düğünün kapısını Nasırlılar Düğün Sarayı sizler için aralıyor! Yıllardır içinde bulunduğumuz sektörde farklı bir vizyon edinerek bunları sizlerin düğünleri için tasarlıyoruz. Davet fikirleriniz ve yeni bakış açılarınız bizi oldukça heyecanlandırmaktadır. Sizlerin isteklerini karşılıksız bırakmamak için salonumuzu her daim trendlere uygun olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Düğün paketleri, cazip fiyatlar ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli konuklarımızın karşısına eksiksiz bir şekilde çıkıyoruz. Tutkulu aşkınızı tüm sevenlerinize duyurmak ve dostlarınızla yıllardır planladığınız bu gecede doyasıya eğlenebilmek için Nasırlılar Düğün Sarayı en kusursuz hizmeti verecektir. Kendinizi tamamen rahat hissedeceğiniz ve güvenle davet detaylarınızı emanet edebileceğiniz bir ekip ile çalışmak sizleri oldukça rahat hissettirecektir.

Nasırlılar Düğün Sarayı Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

750 kişilik konuk kapasitesi bulunan salonumuzda birçok keyifli an sizlerle buluşacak. Gelin ve damadımızın gelin yolundan aşk ile yürüyüp dostlarının arasına gelecekleri dakikalarda sis gösterisi ve meşaleler görsel bir şölen oluşturacaktır. Kırmızı halı ile bezeli bu aşk yolunda her iki kenarda bulunan şamdanlardan ışık huzmeleri yükselecek.İlk düğün dansı edilirken sizler için canlı performans sergileyecek orkestramız sizler için aşk şarkıları söyleyerek bu ölümsüz dakikalara eşlik edecekler.

Geniş gelin ve damat odasında özel ikramlar olacak ve ekibimiz çiftimizin istekleri için kontrollerde bulunacaklardır. Bildiğiniz havasız ve küçük salonları unutun! Maksimum kişi sayısına uygun olan havalandırmalarımız size rahat ve tamamen temiz hava içerisinde olan bir eğlence sağlayacak. Bu özel gecenin eğlencesinde olmazsa olmaz son teknoloji ses sistemi geniş pistimizde sizlere hayatınızın en güzel eğlencesini yaşatacak!

Pistimizdeki spot ışıklarının altında sevdiğiniz ile birlikte aşkın dansını ederken sevdikleriniz mutlu bakışları altında aşkınıza mutluluk katmak için çalışıyoruz. Hayattaki en güzel duygunun finalini ve daha güzel bir hayatın başlangıcını yaşamak için Elisacem Düğün Salonu ile mutlaka tanışmalısınız!

Yemekli organizasyon tercih edecek konuklarımız için et veya tavuk seçenekleriniz bulunacak. Ana yemeklerin haricinde çorba, mezeler ve diğer atıştırmalıklar masalarda yerini alacak. Dilerseniz çeşitli ekleme veya çıkarmalar yapılarak mükellef düğün yemeği menüleri oluşturacaksınız. Organizasyonunuzu bir bütün olarak tasarlıyor ve bu sayede hiçbir detayı atlamıyoruz.

Nasırlılar Düğün Sarayı Nerededir? Nasırlılar Düğün Sarayı’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Gaziosmanpaşa semtinde bulunan salonumuza ulaşmak bir hayli kolaydır. Eyüp tarafından direkt minibüsler ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi 37numaralı veya 37Y numaralı otobüsler ile de Eminönü, Fatih semtlerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz. Veya metro ile Bereç durağına gelerek çok az bir yürüme mesafesi ila ulaşım sağlayacaksınız. Özel aracı ile gelmek isteyen konuklarımız Eyüp-Feshane sahil yolundan veya Kağıthane yolundan gelecek şekilde bir güzergah izleyerek salonumuza ulaşacaksınız. Merkezi bir noktada bulunmamızın en büyük avantajlarından biri Küçükköy gibi çevre semtlerden kolay bir şekilde ulaşım sağlanıyor olmasıdır. Adresimiz: Mevlana Mah. İmam Hatip Lisesi Cad. No:27, Su Deposu, 34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul’dur.

Aşkınız için en kusursuz organizasyonlar Nasırlılar Düğün Sarayına emanet!

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Başta orkestradan müzisyen arkadaşlar olmak üzere bu güzel gecemize neşe katan tüm ekibe teşekkürlerimizi yolluyoruz ilk gördüğümüz anda anlamıştık zaten bu kadar güzel bir hizmet alacağımızı ::)

  2. Puan

    Salon çok geniş ve ferah. Hizmet kaliytesi yüksek. Ses sitemi gayet iyi. Orkestra çok coşkulu gönlümüzce dans ettik. Güzel bir düğün gecesi oldu emeğinize sağlık.

  3. Puan

    Son derece şık ve klas bir mekan özellikle dore tonlarında giydirilmiş masa süslemelerine bayıldım iç mimarisi de çok güzel Gaziosmanpaşadaki en şık salonlardan birisi tavsiye ederim

Yorum yaz