Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri

Manisa Salihli’de kır düğünü konseptinde misafirlerini ağırlayan Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri muhteşem atmosferiyle görenleri adeta büyülüyor. Narlıbahçe Tesisleri, kır düğünü ve açık hava organizasyonlarında Manisa’nın önde gelen mekanları arasında yer alıyor. Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri’nde düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, açılış toplantı ve davet gibi özel gün etkinlikleri gerçekleştiriliyor. Özellikle kır düğünü konseptinde son derece iddialı olan Narlıbahçe Kır Düğünü Tesisleri dini düğün organizasyonlarıyla da adından övgüyle bahsettiriyor. Oldukça geniş bir alana kurulu Kır Düğün Tesisleri 2 farklı salon seçeneği sunuyor. 2007 yılından bu yana Manisa Salihli’de konuklarını ağırlayan Kır Düğün Tesisleri ihtişamı ve şıklığı ile fark yaratıyor. Tesisler yemyeşil bahçesi, lezzetli ikramları ve zarif dekorasyonuyla Manisa Salihli’nin en seçkin düğünlerine ev sahipliği yapıyor.

Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri’nde Sunulan İmkanlar

Manisa Salihli’de sizleri ve değerli davetlilerinizi Ege’nin yemyeşil doğasıyla buluşturan Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri yüksek standartlardaki hizmet kalitesiyle dikkat çekiyor. Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri; açık alanda 1500 kişilik ve 750 kişilik olmak üzere 2 farklı bahçe seçeneği sunuyor. Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri geniş, konforlu ve yemyeşil bahçelerde hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Tüm organizasyon çeşitleri düşünülerek tasarlanmış tesis düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet, toplantı, davet gibi etkinlikler için ilk sıralarda tercih ediliyor.

Pasta ve içecekten oluşan düğün menülerinin yanı sıra zengin içerikli yemekli menüler de sunan Kır Düğün Tesisleri sunumlarıyla göz dolduruyor. Son derece lezzetli ikramlar sunan Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri konforu ve şıklığı ile adından övgüyle bahsettiriyor. Konforlu gelin odası, geniş otoparkı, vale hizmeti, çocuk oyun alanı ve mescidiyle Salihli kır düğünü mekanları arasında bir adım öne çıkıyor. Doğanın kendi renklerine tesisin zarif süslemelerinin eklendiği Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri, her açıdan görsel bir şölen sunuyor. Düğün organizasyonlarında deneyimli tesis; ışık, ses, sahne sistemi, geniş pisti ve canlı müzik orkestrası ile Manisa’nın en eğlenceli düğün organizasyonlarını gerçekleştiriyor. Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri; gelin yolu, gelin damat tahtı, projeksiyon, barkovizyon gibi görsel sunumlarla en mutlu gününüzü unutulmaz hatıralara dönüştürüyor. Kır Düğün Tesisleri hem muhteşem doğası hem de samimi hizmeti ile Manisa Salihli’nin en romantik düğünlerine sahne oluyor.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Fiyatlar

Manisa Salihli’de açık alanda kır düğünü yapmak isteyenlerin ilk sıralarda tercih ettiği Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri cazip fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri, son derece lüx ve konforlu olmasının yanı sıra her bütçeye uygun düğün fiyatları sunuyor. Kır Düğün Tesisleri düğün fiyatları, organizasyonun çeşidine ve davetli sayısına göre değişiyor. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlar için farklı fiyat alternatifleri sunan Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri ekonomik düğün fiyatları sebebiyle yoğun ilgi görüyor. Konsept açısından son derece şık ve zarif bir atmosfer, damak tadı açısından ise son derece lezzetli menülere sahip mekan her zevke ve her bütçeye hitap ediyor.

Ege’nin en güzel illerinden Manisa’nin Salihli ilçesinde hizmet veren Narlıbahçe Kır Düğün Tesisleri ulaşım açısından da merkezi bir noktada yer alıyor. Özel araçla zahmetsizce ulaşabileceğiniz Kır Düğün Tesisleri düğün, nişan, sünnet, kına, mezuniyet, açılış ve toplantı gibi özel gün etkinlikleriniz için açık alanda hizmet veriyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında gerçekleştirdiği organizasyonlarla adından sıkça bahsettiren tesisler konforu ve şıklığıyla fark yaratıyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    HARİKA BİR KIR DÜĞÜNÜ OLDU KONSEPTE BAYILDIM HİZMET KALİTELİ TAVSİYE EDİYORUM.

Yorum yaz