İstanbul Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Başlangıç Paketi
800 ₺
Her Şey Dahil Paket
1000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Gelin başı
Manikür - pedikür
Porselen makyaj
Saç tasarım
Takma kirpik uygulaması

Namık Gedik Kuaför Philip Martins

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy konumunda bulunan Namık Gedik Kuaför Philip Martins farklı saç modelleri ve makyaj sanatı ile ön plana çıkıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı kapsamında lider olan firma fiyatları ise 800 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Firma birçok alternatifle hizmet sunuyor.Namık Gedik en güzel gelin başı modelleri konseptini layıkıyla yerine getiriyor. Yelpazesinde topuz gelin başı modelinden tutunda, salınık gelin saçı, açık gelin saçı duvaklı gelin başı gibi birçok modele yer veriyor.

Gelin tacı ve gelin saçı aksesuarları seçenekleri ile Namık Gedik kuaförde kaliteli hizmet alabiliyorsunuz.

Porselen gelin makyajı seçeneğiyle kaliteli zaman garantisi veren firma porselen cilt makyajı hizmetiyle de kusursuz fotoğraf karesine ulaşmanızı sağlıyor. Kır düğünü tercihinize önerdiği doğal makyaj ile duru bir güzelliğe sahip olabilirsiniz. Dış çekim fotoğraf albümü oluştururken de Namık Gedik önderliğinde sade gelin makyajı seçeneğini tercih edebilirsiniz.

En güzel makyaj modelleri ile hizmet sunan firmada ela göz makyajı ile odağa anlamlı bakışlarınızı alabilir. Esmer gelin makyajı seçeneğiyle soft renklerin dansına şahit olabilirsiniz.

Namık Gedik Kuaför ve Philip Martins Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Tercih ettiğiniz hizmete göre değişkenlik gösteren fiyatlar paket sistemi ile belirleniyor. Başlangıç paket fiyatı 800 TL olan Namık Gedik Kuaför Philip Martins' de her şey dahil paket fiyatı 1000 TL olabiliyor.

Değişkenlik gösteren fiyatlar ve hizmet içerikleri hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan Namık Gedik Philip Martins ekibi yüz şeklinize ve saç modelinize göre bir harita çıkarıyor. Alternatifler arasından bir model seçebildiğiniz gibi hayalinizdeki modele de ulaşma şansınız oluyor.

Gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında cilt bakımı hizmeti sağlayan ekip sayesinde yenilenmiş hissedeceksiniz. Manikür ve pedikür hizmetiyle huzurlu hissedebilir. Takma kirpik hizmetiyle ise keskin bakışlara kavuşabilirsiniz.

Namık Gedik Kuaför ve Philip Martins Nerededir?

İstanbul Kadıköy lokasyonunda bulunan firmaya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabildiğiniz gibi özel aracınızla da ulaşabiliyorsunuz. Deniz yolu ile de ulaşılabilen firma ulaşım konusunda sıkıntı yaşatmıyor. Firmanın açık adresi şöyle;

Bostancı, Teyyareci Resmi Sokak No:22 Kadıköy / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Firma İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Cilt bakımı gibi hizmetler veriliyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetlerini içerir.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında cilt bakımı, manikür ve pedikür hizmeti, takma kirpik gibi içerikleri içerir.

Namık Gedik Kuaför / Philip Martins organizasyon fiyatları ne kadar?

Namık Gedik Kuaför / Philip Martins organizasyon fiyatları Namık Gedik Kuaför / Philip Martins organizasyon fiyatları Namık Gedik Kuaför / Philip Martins organizasyon fiyatları ise 800 - 1000 TL arasında değişmektedir.

Namık Gedik Kuaför / Philip Martins Kaç kişilik organizasyon kapasitesine sahiptir?

Namık Gedik Kuaför / Philip Martins

Yorum yaz