Myna Catering & Events Organizasyon Hakkında

Kaliteli ve Yaratıcı Düğün organizasyonu için, Myna Catering organizasyon ve planlamada düşüncelerinizi ön planda tutarak, detaycı ve yaratıcı öneriler sunarak bu özel gününüzü hem siz hem misafirleriniz için unutulmaz kılıyor. Günceli yakalayan düğün organizasyonu konseptleri, titiz, planlı, dürüst çalışmayla kusursuz organizasyonlar için Myna Catering yanınızda.

Myna olarak sizlere izmir ve Kuşadası'ndaki düğün mekanları seçeneklerimizle zahmetten kurtarıyor, hayalinizdeki düğün konseptini eşsiz düğün mekanlarımızda gerçeğe dönüştürüyoruz. İzmir’in ve Kuşadası’nın en gözde mekanlarında ister yemyeşil bir ortamda kır düğünü, ister denize sıfır bir plaj düğünü ya da doğal taş dekorasyonu ile otantik bir ortamlarda düğününüzü planlayalım.

Hizmet ve malzemelerimizdeki kalite ve bütünlük farkını, toplam kaliteye verdiğimiz önemi her aşamada göreceğinizi sizlere garanti ediyoruz. Size özel farkları yaratmak için sizleri ofis ve showroomumuza bekliyoruz.

DÜĞÜN ORGANİZASYONU İÇİN DEĞİŞİK FİKİRLER

Düğün organizasyonu bize göre sıradanlığın dışına çıkması gereken bir organizasyon çünkü hayatınız boyunca unutamayacağınız bu günün sizin için unutulmaz olması kadar düğününüze gelen misafirlerin de bu özel gününüzü unutmasını istemediğinizi biliyoruz. O yüzden sizi insanların düğünde sadece oynayıp diğer zamanlarda sıkıldığı düğünlerden birisi olmaması için hazırladığımız onlarca yaratıcı, değişik fikirler ile hazırladığımız farklı düğün konseptleri ile herkes için unutulmaz bir güne imza atacağımızı biliyoruz.

EN MUTLU GÜNÜNÜZÜ ŞANSA BIRAKMAYIN!

Myna Catering & Evets Organizasyon Firma Detayları

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 2.500-5.000 TL
 • Ne Kadar Önce Görüşülmeli?: 4 hafta
 • Hizmet İçeriği: Demo Masa, Konsept / Tema Geliştirme, Şehirdışında Hizmet
 • Yol Tarifi: --

Sırala

 1. Avatar
  Erim & Meltem
  Puan

  Klasik düğünlerden hoşlanmadığım için hep düğünümün farklı olmasını dilemiştim. Müziği, yemekleri, tasarımı farklı olmalıydı. İsteklerimi kırmadan ilgiyle karşıladıkları için teşekkür ediyorum. Belki de nadir olarak böyle değişik tarzlarla karşılıyorlar. Ancak farklı olan beni bile bu özel günümde böyle sevindirdikleri için daha ne diyebilirim ki. Farklılıklar güzeldir önemli olan bunları yapabilmek. Tekrardan teşekkürler…

 2. Avatar
  Hande B.
  Puan

  Kına gecem için tercih etmiştim. Yemekli ve canlı müzikli olmsaı tercihimdi ve aynen de öyle oldu. 04.02.2018’de tüm ekip benimle üst düzey ilgilendi ve hep yanımdaydılar. Kına gecemde bana verdikleri hediyeyi hep sağlayacağım..

 3. Avatar
  Pelin & Sedat
  Puan

  Kardeşimin kına gecesi burada olmuştu benimde düğünüm burada oldu sanırım her organizasyonumuzu burada gerçekleştireceğiz ailecek seviyoruz 🙂 hem deniz manzaralı hem kır salonu ve hizmet kalitesiyle de birleşince neden vazgeçemediğimiz ortada sanırım

 4. Avatar
  Selda
  Puan

  Harika fikirlerinizle rüya gibi bir kına gecem oldu. Tabi ki bu sizin ve ekibiniz sayesinde. Birçok organizasyon şirketi ile konuştum fakat aklıma yatan en profesyonel olan sizdiniz. İyi ki de sizi tercih etmişim.

Yorum yaz