Ankara Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
50 ₺
Hafta İçi
100 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
Min
400
Max

Süslemeler & Ekstralar

 • Hint kınası
 • Kına / nedime ekibi
 • Kına halısı
 • Kına mumu
 • Kına seti
 • Kına tepsisi

Mekan Özellikleri

 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Kolonsuz salon
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Servis elemanı
Mekan dışı organizasyon getirme

Mydonose Weddings & Meetings Hakkında

Mydonose Weddings & Meetings Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer almaktadır. 20 yılı aşkın süredir hayatta olan mekan öncelikle A’la Carte Restaurant olarak, son 10 yıldır ise organizasyon hizmetleri vermektedir. Mekan farklı salonlarıyla farklı etkinlikleri düzenlemenize olanak sağlamaktadır. Mekan kına gecesi alanında tecrübelidir. Ulaşımı kolay olan bir konumda yer alması mekanı ön plana çıkarmaktadır. Mekanın yemekli organizasyon fiyatları 30 TL ile 50 TL aralığındadır.

Özellikleri

Mydonose Weddings & Meetings kapalı alanıyla hizmet vermektedir. Mekan yapısı iki katlıdır. Mekan içerisinde 400 kişilik yemek kapasitesi vardır. 600 kişiye kadar kokteyl düzeni kurulabilir. Mekan içi tasarımı beyaz ve krem yapısındadır. Üzerinde dilediğiniz renkte farklılık yapılabilir. Süslemeler yapılabilir. Masa şamdan seçenekleri, gelin yolu ve ışık seçenekleriyle çok şık bir yapıya sahiptir. Özel resim çekilme alanları ve dilediğiniz hizmetleri talep edebileceğiniz bir yapı hakimdir.

Mekan ile unutulmaz bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Yemekli organizasyonlarınızda uzun yıllardır çalışmakta olan usta şefler tarafından yapılmaktadır. Yemeklerin lezzeti gecenize damgasını vuracaktır. Önceden gelip menü tadımı yapabilirsiniz. Dilediğiniz seçeneklerde değişiklik talep edebilirsiniz. Gecenizin tüm detayları önceden planlanmış ve kusursuz olabilecektir. Hazırlanmış ikramlar profesyonel ekipler tarafından kusursuz bir dağıtım ile ikram edilecektir.

Mydonose size aksesuar kiralama seçeneği sunmaktadır. Tüm aksesuarlar alabileceğiniz uygunlukta size sunulmaktadır. Orkestra ve ses hizmetleri siz eğlencenizi hiç bölmeyin diye dilediğiniz gibi devam edecektir. Orkestranın size sunduğu geniş yelpaze müzik seçenekleri bulunmaktadır. Bu sayede misafirlerinizle sınırsız bir eğlence yaşayabilirsiniz.

Mydonose Weddings & Meetings Kına Gecesi Fiyatları

Mydonese Weddings & Meetings ile düzenleyeceğiniz kına gecesi uygun fiyatlardadır. Mekanın size sunduğu şıklığı ile fiyatları ters orantılıdır. Mekanda yapacağınız yemekli organizasyonlar hafta içi 30 TL ile 50 TL aralığında değişmektedir. Hafta sonu yapacağınız yemekli organizasyon fiyatları 50 TL ile 100 TL aralığında yer almaktadır. Değişiklik taleplerinize göre fiyatlarda değişiklik yapılabilecektir.

Mydonose Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mydonose mekanı Ankara'da kolay ulaşılabilir bir konumdadır. Bu bölgede çok bilinmekte olan Toyota Plaza'da 2. katta bulunmaktadır. Misafirleriniz toplu taşıma araçlarıyla kolaylıkla gelebilirler. Kendi araçlarıyla gelmek isteyen misafirlerin için aynı şekilde kolayca bulunabilir.

Çetin Emeç Bulvarı No: 75 / 2 Toyota Plaza 2. Kat Öveçler Yenimahalle / Ankara.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Dışarıdan organizasyon firması getirilebilir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, nişan, parti, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, kurumsal etkinlik, bayi toplantısı, açılışlar, baby shower yapılabilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Malzeme kiralama ve satın alma seçeneği sunulmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Menü başlangıç paketi içerisinde mekan süsleme, servis elemanı, ışık hizmetleri ve organizasyon sorumlusu bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Her şey dahil paket içerisinde yemek servisi, menü tadım ve değişikliği, orkestra hizmetleri ve ses hizmetleri verilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Kapalı davet alanına sahiptir. İki katlıdır.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

DJ ve orkestra hizmeti verilmektedir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Normal menü seçenekleri ve çocuklara özel menü vardır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Servis hizmeti 23:00'a kadar, müzik yayını 23:30'a kadar devam etmektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Masa süsleme, gümüş ve altın tema seçenekleri vardır.

Mydonose Weddings & Meetings kına gecesi fiyatları ne kadar?

Mydonose Weddings & Meetings kına gecesi fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, Mydonose Weddings & Meetings kına gecesi fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL,

Mydonose Weddings & Meetings Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Mydonose Weddings & Meetings kapalı alan kapasitesi 300 - 400 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  nişanımı mydonose da yapmaya karar verirken başta yönetici Hülya Hanım ve Serpil Hanım ekibi ile gözümü arkada bırakmadılar istediğim her konuda bir çözüm vardı geç saatlerde bile ulaşabildiğim bir ekip olduğunuz için ve beni bu güzel günümde mutluluguma huzur ve rahatlık kattığınız için tüm mydonose ailesine çok teşekkür ederim.bence herkes o günün tadını çıkarabilmek için Hülya Hanım ve Serpil Hanım ile muhakkak görüşmeli dedim tekrar tüm ekibinize teşekkür ederim

Yorum yaz