İstanbul Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
2000 ₺
Her Şey Dahil Paket
3000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Davul şov
Düğün öncesi planlama toplantısı
Dj temini
Ekipman
Fasıl ekipleri
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Müzik grubu
Orkestra

Müzisyenbul Organizasyon Hakkında

Müzisyenbul Organizasyon, 2006 yılında çıktığı serüvenle birlikte edindiği tecrübeyle düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor. İlk günkü kalitesiyle devam eden firma, yaklaşık 4500 kişilik profesyonel müzisyen kadrosunu bünyesinde barındırıyor. Kadrosunda müzisyenlerin dışında ses ve görüntü uzmanları, dansçılar ve animatörler de yer alıyor. İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan firma, Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veriyor. Düğün orkestrası fiyatları 2000 TL’den başlıyor.

Olanakları

Müzisyenbul Organizasyon sizleri doyasıya eğlendirirken birçok olanağı da barındırıyor. Düğün orkestrası ve DJ alanında başarılı olan firma ayrıca hizmette de sınır tanımıyor. Her detayı ayrıntılı şekilde düşünerek hareket ediyor. Sadece müzikte değil, aynı zamanda dilediğiniz konsepte göre mekan giydirmelerinde ve dekorasyonlarında da hizmet veriyor. Davetinizi açık alanda yapacaksanız Müzisyenbul Organizasyon yine yanınızda oluyor. Firma, açık havada performans sergiliyor hatta bununla kalmayıp sizlerin isteği doğrultusunda parçalar çalıyor. En özel gününüzde unutulmaz anlar yaratmakta etkili rol oynuyor.

Şehir dışı hizmeti de bulunan firma, İstanbul Beyoğlu’nda yer alsa da davetinizi nerede yapacaksanız oraya geliyor. Ayrıca davetinizi yaptığınız yerde ekipman yoksa hiç sorun değil! Firma, sahip olduğu kaliteli ekipmanlarıyla birlikte gecenize renk katıyor. Organizasyonunuzun kusursuz ve eksiksiz olması firma için oldukça önemli rol oynuyor. Bu yüzden de öncesinde planlama toplantısı gerçekleştirme imkanı sunarak her ayrıntıyı planlıyor. Hayallerinizdeki geceyi yaşamanız için katkı sağlıyor.

Müzisyenbul Organizasyon Düğün Orkestrası ve DJ Fiyatları

Davetinizden en az bir hafta öncesine kadar Müzisyenbul Organizasyon ile iletişime geçmeniz öneriliyor. Düğün orkestrası ve dj için firmanın başlangıç fiyatları 2000 TL’den başlıyor. Firmanın fiyatlandırması müzisyen sayısına ve etkinlik türüne göre değişiklik gösteriyor. Müzisyenbul Organizasyon’un sizlere özel tekliflerini öğrenmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsiniz.

Ek Hizmetler

Müzisyenbul Organizasyon, birçok hizmeti bünyesinde barındırıyor. Geniş yelpazesiyle rol oynayan firma, tarzınıza ve isteğinize göre hareket ediyor. Davul, DJ, orkestra, enstrüman solo performansı, düğün bandosu ve karşılama/kokteyl grubu ile birçok seçeneği sizlere sunuyor. Bununla birlikte firma birçok konsept müziğini de bünyesinde barındırıyor. Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko ve Tango gibi birçok zengin içeriği sizlere sunuyor.

Firma, çeşitli repertuar dillerinde müziğini sergiliyor. Türkçe dışında İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca ve daha birçok dilde parçalar söylüyor. Sergiledikleri müzik türü seçkileri de bir o kadar geniş oluyor. Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Sanat Müziği ve daha birçok müzik türünü sizler için çalıyor. Sizlerin istekleri doğrultusunda düğün orkestrası ve DJ hizmetinde bulunuyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Müzisyenbul Organizasyon, İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunuyor. İstanbul ile sınırlı kalmayarak tüm Türkiye’de düğün orkestrası ve DJ alanında hizmet veriyor.

Adresi: Cumhuriyet Cad. Papa Roncalli Sok. 14 Elmadağ, Beyoğlu/İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

İstanbul Beyoğlu'nda bulunan firma şehrin tüm bölgelerinde hizmet verebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama, toplantısı, kendi müzik listesini oluşturma, ekipman, dışarıya ekipman kiralama, interaktif sahne performansı ve konsepte uygun kostüm hizmetleri yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Davetinizden en az bir hafta öncesinden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Enstrüman solo performans, düğün bandosu, karşılama/kokteyl grubu, davul/perküsyon şov, DJ, fasıl grubu ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Kendi müzik listenizi oluşturma, sahne sistemleri, ses, ışık ve ekipman hizmetleri yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Barkovizyon ve led ekran, animasyon ve şov grupları, DJ, fasıl grupları ve orkestra seçenekleri bulunuyor.

Müzisyenbul Organizasyon düğün fiyatları ne kadar?

Müzisyenbul Organizasyon düğün fiyatları Müzisyenbul Organizasyon düğün fiyatları Müzisyenbul Organizasyon organizasyon fiyatları ise 2000 - 3000 TL arasında değişmektedir.

Müzisyenbul Organizasyon Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Müzisyenbul Organizasyon

Yorum yaz