Müzikhol Düğün Salonu Hakkında

Müzikhol Düğün Salonu olarak bizler evliliğe attığınız o ilk adımda her zaman sizlerin yanınızdayız. Firma olarak en temel amacımız, düğün sonunda sizlerin yüzünde tebessüm oluşturmak!

Müzikhol Düğün Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Müzikhol Düğün Salonu, uzun yıllardan beri 1000 ile 2000 kişilik kapasitesi ile birlikte sizlere hizmet vermektedir. Düzenlemek istediğiniz organizasyonları yemekli veya da yemeksiz olarak dilediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Ankara’da kaliteli ve profesyonel bir düğün salon arıyorsanız, bütün yollar sizleri Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Müzikhol Düğün Salonu’na getirecektir. Uygun fiyatlarda kaliteli bir düğün yapmak sizlerin de hakkı! Verdiğimiz hizmetler sayesinde Yenimahalle’nin en çok tercih edilen düğün salonlarından biriyiz!

Müzikhol Düğün Salonu Nerededir? Müzikhol Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

Müzikhol Düğün Salon, Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunmaktadır. Ankara’nın merkezi olan Kızılay üzerinden geçen bütün toplu taşıma araçlarını kullanarak Yenimahalle’de bulunan Müzikhol Düğün Salonu’na varabilirsiniz. Salona dilerseniz de kendi araçlarınızla gelebilirsiniz. Müzikhol Düğün Salonu’na ait kapalı otopark bulunmaktadır. Gelen misafirleriniz artık araçları için sokak sokak park yeri aramak zorunda kalmayacak.

Aynı zamanda misafirlerinizin düğün sırasında sıkılmadan beklemesin istiyorsanız, salonumuzda bulunan sinevizyon özelliği sayesinde fotoğraflarınızdan oluşan düğün klibinizi misafirlerinize seyrettirebilirsiniz! Sadece sizlerin değil, misafirlerinizin de keyifli zaman geçirmesi bizler için çok önemli!

Gözünüzün Arkada Kalmayacağı Bir Organizasyon Ekibine Mi İhtiyacınız Var?

Ankara’nın en nezih semtlerinin birinde bulunan Müzikhol Düğün Salonu, uzun yıllardan beri müşterilerine hizmet vermektedir. Hayalini kurduğunuz bütün organizasyonlarınızda Müzikhol Düğün Salonu yanınızda! Siz sadece hayal edeceksiniz, bizler Müzikhol Düğün Salonu olarak sizlere hizmet edeceğiz!

Planlanmayan organizasyonlarda istenmeyen bazı durumlar olabilir. Özel gününüz için günlerce, aylarca ve belki de yıllarca beklediniz. Her şeyin tastamam olmasını istiyorsunuz! İşte bizler de bu konuda devreye giriyoruz ve düzenlemek istediğiniz organizasyonlarınızı dilerseniz beraber planlıyoruz. Seçtiğiniz konsepte göre düğün salonunu yeni baştan düzenliyoruz. Kısacası o gün Müzikhol Düğün Salonu’nu sizlere adıyoruz!

Yüzlerce düğün ve organizasyonu arkasında mutlu müşterileri bırakarak tamamlayan Müzikhol Düğün Salonu’nda sizleri de mutlu etmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz! Her detayı ve problemi anında çözen ve kurgulayan bir ekibe ihtiyacınız var ise, Müzikhol Düğün Salonu daima sizlerin yanında olacak!

Müzikhol Düğün Salonu’nda Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Doğum Günü Partileri
 • Nişan Merasimi
 • Kına Geceleri
 • Düğünler
 • Partiler
 • Baby Shower
 • Mezuniyet Balosu
 • Seminerler
 • Nikah Törenleri
 • Bayi Yemekleri
 • Asker Eğlenceleri gibi çeşitli pek çok organizasyonlarınızda sizlere ev sahipliği yaparak, özel günlerinizi sizlere özel olarak sunacağımız organizasyon hizmetimizle birlikte özel anılara çeviriyoruz.

Müzikhol Düğün Salonu hakkında detaylı bilgiye tarafsız olarak ulaşabilmek için yorumlarımızı ve videolarımızı izleyebilirsiniz. Daha önce bizleri tercih eden müşterilerimizin bizler hakkında yapmış olduğu yorumlar sizlere büyük ışık tutacak, eminiz.

İstediğiniz Düğün veya Organizasyon Konseptine Göre Düğün Salonunu Düzenliyoruz!

Gelinliğinizi düğün mekanına göre değil, düğün mekanınızı gelinliğinize göre dizayn etmek Müzikhol Düğün Salonu ile mümkün!  Konseptten renklere, masa süslemesinden en ufak bir peçeteye kadar her detayı yönetebileceğiniz bir hizmet sunan Müzikhol Düğün Salonu ile benzersiz bir düğün yapmak ister misiniz?

Zengin ikramlar, ısıtma ve soğutma sistemleri, her türlü durum için hazır olarak bekletilen jeneratör devresi, animasyon ve ışık gösterisi gibi pek çok hizmeti sizlere uygun fiyatlarla sunuyor, kalbinizi kazanmak istiyoruz!

 

Sırala

 1. Avatar
  Nisan & Baykal
  Puan

  Müzikhol’de güzel bir nişan törenimiz oldu.normalde ikramlı bir nişan olacaktı ama yemekli davet için de uygun bir fiyat verdiler ve yemekli yaptık.nişan yüzüklerimizi burada taktığımız için memnunuz.kınamız ve düğünümüz için de burası ile görüşeceğiz.tesekkurler.

Yorum yaz