Muğla Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

Başlangıç Paketi
10000 ₺
Her Şey Dahil Paket
12000 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Şehir dışı hizmet
Dans ekibi
Davul şov
Dj temini
Ekipman
Karşılama müzik grubu
Kişiye özel müzik listesi
Orkestra

Müzikal Mutfak Hakkında

Muğla’nın Merkez ilçesinde yer alan Müzikal Mutfak Organizasyon, yaklaşık uzun zamandır birbirinden yetenekli kadrosuyla sizlere hizmet veriyor. Farklı organizasyonları renklendiren ekip, yeni hayatınıza başlayacağınız bu özel günde sizlerle olmak için sabırsızlanıyor. Başarıyla tamamladıkları organizasyonlarıyla tanınan grup başlangıç ve her şey dahil paket fiyatları sunuyor.10.000 TL’den başlayan fiyatlarla düğün orkestrası hizmeti alabiliyorsunuz.

Özellikleri

Müzikal Mutfak, solo performanstan düğün bandosuna kadar farklı performans hizmetleri verebildiği kalabalık bir grup sunuyor. Düğün organizasyonunuzun gerçekleşeceği mekana göre hazırlıklar yapılıyor. Davetin konseptine uygun bir yayın akışı hazırlanıyor.

Sabit düğün paketlerinin içeriklerinde değişiklikler yapılabiliyor. Tangodan balkan coğrafyasına kadar geniş bir yelpazede konsept seçeneğiniz bulunuyor. Ekibin, yetenekli düğün orkestrası, tüm programı sizin önceliklerinize göre belirliyor. Organizasyon ekibi ile 2 hafta önce iletişime geçerek planlama için rezervasyon yaptırabiliyorsunuz.

Müzikal Mutfak Düğün Orkestrası Fiyatları

Müzik ekibi, hizmetlerini hem başlangıç paketi ile hem de ek avantajlı seçeneklerle sunuyor. Repertuar ve müzik konsept seçenekleri ek avantajlar arasında yer alıyor. Farklı düğün konseptlerine uygun başlangıç paketler 10.000 TL’de başlıyor.

Sizlere özel fiyatlardan yararlanmak için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz. Düğün orkestrasının sizlere sunacağı hizmet seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için “DüğünBuketi.com” danışmanlarından destek alabilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Müzikal Mutfak ekibi, ilk olarak sizlerle bir ön görüşme toplantısı organize ederek, düğün detaylarınız hakkında bilgi ediniyor. Ardından düğün konseptinize ve isteklerinize uygun olarak bir hazırlık süreci geçirip, sizlere bir  düğün programı sunuluyor. Bu akışta dilediğiniz değişikleri yapabiliyorsunuz.

Müzikal Mutfak, memnuniyetiniz için sizlerin hazırladığı müzik listesi dışında bir dans ekibi temin ediyor. Davul şov ise geceye damga vuran etkinlikler arasında yerini alıyor. Gecenin enerjisi bir an olsun düşmüyor. Herkes müzik ve dans eşliğinde eğlenceli anlar yaşıyor.

Bu geceyi gülümseyerek hatırlayacağınız size özel bir beste hazırlanıyor. Video ve fotoğraflarla ölümsüzleştirilen bu anlar uzun süre hafızalardan çıkmıyor. Düğün töreninizin ardından after party planlıyorsanız DJ performansı ile geceyi noktalayabiliyorsunuz. Unutulmaz bir davet vermek için bu ekiple çalışabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Muğla’nın Merkez ilçesinde bulunan Müzikal Mutfak organizasyonun adresine şehir merkezinden kalkan dolmuşlarla veya özel aracınızla ulaşabilirsiniz. Ekip davet vereceğiniz mekanda gece sonuna kadar size eşlik ediyor.

Adres Bilgisi: Muğla / Merkez.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Şehir içi ve şehir dışında da hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Kurumsal etkinlikler, toplantılar, motivasyon geceleri, mezuniyet partisi, doğum günü, kına gecesi, sünnet töreni gibi organizasyonlarınızda hizmet veriliyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Çiftlere özel beste ek avantajlar arasında yer alıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Size özel müzik listesi hazırlama, ekipman kurulumu başlangıç paketi içerisinde yer alıyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Dans ekibi, davul şov, farklı dillerde repertuar seçeceği her şey dahil pakette yer alıyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

-

Müzikal Mutfak düğün fiyatları ne kadar?

Müzikal Mutfak düğün fiyatları Müzikal Mutfak düğün fiyatları Müzikal Mutfak organizasyon fiyatları ise 10000 - 12000 TL arasında değişmektedir.

Müzikal Mutfak Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Müzikal Mutfak

Yorum yaz