Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçıları Fiyatları

Başlangıç Paketi
1000 ₺
Her Şey Dahil Paket
1500 ₺

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

İmkanlar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Mutluluk Photo Films Hakkında

İstanbul içerisinde en iyi nişan ve düğün fotoğrafçısı olarak bilinen Mutluluk Photo Films, Bayrampaşa ilçesindeki merkezi konumuyla sizleri bekliyor. Dış çekim veya düğün, nişan gibi özel günlerde her anınızın kaydedilmesini istiyorsanız uğramanız gereken yerlerden biri oluyor. Kendi sektöründe ismini profesyonelliği, kalitesi ve sıcakkanlı ekibi ile duyuran firma, en güzel gününüzde sizlerle beraber yol alıyor. Firmanın dış çekim fiyatları 1.000 TL’den başlıyor.

Fotoğrafçının Sunduğu Olanaklar

Stüdyo çekimi yapmak yerini tüm kareleri doğal ortamda yakalamak isteyen Mutluluk Photo Films, doğanın içerisinde en mükemmel şekilde sizleri çekiyor. Profesyonel ekibiyle beraber her şeyi eksiksiz bir şekilde yapmak üzere çabasını sarf eden fotoğrafçılık, memnuniyetinizi önemsiyor.

Türkiye’nin her noktasında dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kimliği ile hizmetini sunan firma, çekimden 4 hafta sonra orijinal fotoğraf teslimi yapıyor. Bunun haricinde düğün veya davetiniz için bir anlaşma gerçekleştireceğiniz zaman yaklaşık 4 hafta önceden iletişime geçmeniz de gün kararlaştırmanızı oldukça kolaylaştırıyor.

Mutluluk Photo Films Bayrampaşa Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Düğününüzden en az 4 hafta önce iletişime geçerek gün belirlemeniz gereken düğün fotoğrafçısı, ücret kriterlerini ve fiyatları verdiği hizmete göre belirliyor. Genel olarak değerlendirildiğinde minimum düğün paketi fiyatları 1.000 ile 1.500 TL arasında değişiyor. Firmanın her şey dahil fiyatları da bu doğrultuda 2.500 TL’den başlıyor. Fiyatlara veya mekan hakkında daha fazla detaya sahip olmak istiyorsanız ‘"Ücretsiz Teklif Al" butonuna basabilirsiniz.

Verilen Çekim Hizmetleri

En iyi nişan ve düğün fotoğrafçısı olarak İstanbul sınırları içerisinde isim yapmış olan Mutluluk Fotoğrafçılık, şehir dışında da çiftlerin anlaştığı bir yer oluyor. Hayatınızın dönüm noktası olarak nitelendirebileceğiniz bu eşsiz günde fotoğraflarınız en iyi şekilde çekiliyor.

Düğün fotoğraf albümü haricinde düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayesi de hazırlayan ekip, save the date ve trashday hizmetleriyle de beğeni topluyor. Aynı zamanda manzara, mekan, defile çekimleri gibi ekstra çekim hizmetleri sunuyor olması, dış çekim ve düğün fotoğrafçısı kimliğinden bir şey götürmüyor.

Nerede?

İstanbul ilinin kolayca bulunabilen bir konumunda hizmet veren düğün fotoğrafçısı, ulaşım açısından kolaylık sağlayan merkezi bir konumda bulunuyor. Çeşitli toplu taşıma aracıyla gidilebilen Mutluluk Photo Films kendi aracınızla gitmek için de uygun bir noktada yer alıyor.

Yıldırım Mahallesi, Kemal Paşa Sok. No:4 34045 Bayrampaşa / İstanbul.

Sorular

Hizmet verilen şehirler?

Türkiye'nin her noktasına gidilebiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Manzara, mekan ve defile fotoğrafçılığı hizmetleri sunuluyor.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Save the date ve trashday çekimi yapılıyor.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Dış çekim, orijinal fotoğraf teslimi ve ekip temini bulunuyor.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Düğün belgeseli, fotoğraf albümü, nişan çekimi gibi hizmetler bulunuyor.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Genellikle dış çekim yapan fotoğrafçı, doğanın içerisinde doğal çekimler yapmayı tercich ediyor.

Ürünün teslim süresi nedir?

4 hafta.

Mutluluk Photo Films düğün fiyatları ne kadar?

Mutluluk Photo Films düğün fiyatları Mutluluk Photo Films düğün fiyatları Mutluluk Photo Films organizasyon fiyatları ise 1000 - 1500 TL arasında değişmektedir.

Mutluluk Photo Films Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mutluluk Photo Films

Yorum yaz