Mutlu Düğün Sarayı

Hiçbir baskı altında kalmadan, sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için, kocaman “Evet” cevabını gelin, özgürce, Mutlu Düğün Sarayı ’nda söyleyin!

Mutlu Düğün Sarayı, hayallerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Çeşitli etkinlikleriniz için en uygun fiyatlı adres şüphesiz ki, Mutlu Düğün Sarayı’dır. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek yola çıkan düğün salonumuzun en temel amacı, İstanbul’da en çok tercih edilen düğün salonlarından bir tanesi olmaktır.

Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

Kapasitesi 500 ila 750 kişi arasında değişen düğün salonumuz, İstanbul’un merkezindedir. Uzman ve yetenekli kadrosuyla birlikte çalışan düğün salonumuzda istediğiniz etkinliği uygun fiyatlarda gerçekleştirebilirsiniz! Evet, doğru okudunuz! Mutlu Düğün Sarayı ’nda gerçekleştireceğiniz etkinliklerin ve düğünlerin fiyatları bütçenize olumlu olarak yansıyacak! Fiyatlarımız müşterilerimizi zorlamayacak şekilde düzenlenmiştir. En mutlu gününüzü en uygun fiyatlarda gerçekleştirmek için tek adres Mutlu Düğün Sarayı’dır.

Mutlu Düğün Sarayı’ndaki Hizmetlerimizi Biliyor Musunuz?

Mutlu Düğün Sarayı hafta içi veya hafta sonu, yemekli ve yemeksiz organizasyonlara uygundur. Yemekli organizasyonlarınızdaki yemekler tamamen profesyonel, uzman ve titiz aşçılarımız tarafından hazırlanmaktadır. Hazırlanan ikramlar ve atıştırmalıklar ise, şef garsonlarımız tarafından etkinliğinizin sonuna kadar sürekli olarak servis edilmektedir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Tuzla ilçesinde bulunan düğün salonumuza taksi, dolmuş, otobüs ve şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz. Aracınızla gelecekseniz, Mutlu Düğün Sarayı' nın geniş kapasiteli kapalı otoparkından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz!

Bunun dışında toplu taşıma aracıyla gelmek istiyorsanız, 132T, 34AS, 401T, 401, 3A ve KM10 numaralı İETT otobüslerini kullanabilirsiniz. Belirtilen bu hatlar, tercih edebileceğiniz pek çok hattan sadece bazılarıdır. Düğün salonumuzun yakınından geçen diğer otobüs ve dolmuş hatlarını öğrenmek istiyorsanız, bizimle iletişime de geçebilirsiniz.

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

Mutlu Düğün Sarayı olarak çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaparak, sizleri memnun ediyoruz! Eğer, hâlâ karar veremediyseniz, sayfamızda bulunan videoları izleyebilir, videolara diğer müşterilerimizin yapmış olduğu yorumları inceleyerek karar verebilirsiniz. Bizler kaliteli, özgür ve anlayışlı bir düğün salonu olarak her türlü yoruma açığız.

İşte sizler için hizmet verdiğimiz organizasyonlarımızdan bazıları:

 • Kutlamalar
 • Konserler
 • Sünnet Düğünleri
 • Düğün Organizasyonları
 • Asker Eğlenceleri
 • Bayi Toplantıları
 • Kına Geceleri
 • Doğum Günü Partileri
 • Yemekli ve Yemeksiz Bütün Davetler
 • Baby Shower
 • Açılışlar
 • Okuma Bayramları
 • Partiler

Tercihinizi Neden Mutlu Düğün Salonu’ndan Yana Kullanmıyorsunuz?

Şehrin merkezinde bulunan düğün salonumuzda, çeşitli konseptlerle organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz. Davetlilerinizin kusursuz bir şekilde ağırlanmasını istiyorsanız, tercihinizi Mutlu Düğün Sarayı ’ndan yana kullanabilirsiniz.

Anılarınızı, mutluluklarınızı ve sevinçlerinizi ölümsüz bir âna dönüştürüyoruz. Etkinliğinizin başladığı saniyeden itibaren HD video kameramız ile birlikte görüntülerinizi kayıt alına alıyoruz. Sizlere de etkinlik bitişinde teslim ediyoruz. Böylece etkinliğinizi hatırlamak istediğinizde hafızanızı zorlamak yerine, size verdiğimiz video kaydını izleyebileceksiniz!

 

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Düğünümüz için baktığımız yerlerden Mutlu Düğün Salonunu seçtik. Benim ve eşimin tam arzu ettiği gibi bir düğün oldu. Hem eşimin hem de benim ailem salonu ve düğünümüzü çok çok beğendi.

 2. Puan

  Tuzlada onlarca düğün salonu olabilir ama Mutlu düğün sarayı hepsine fark atar 🙂 Çok klas ve kaliteli bir salon hepinize tavsiye ederim

Yorum yaz