İstanbul Beykoz Mutlu Düğün Salonu

İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel semtlerinden Beykoz’da hayallerinizdeki salon düğünü için tercih edebileceğiniz Mutlu Düğün Salonu, uygun fiyatlarıyla sizlere yardımcı oluyor. Düğün, kına gecesi, sünnet, mezuniyet gibi çeşitli organizasyonlarınızı gerçekleştirme imkanı veren Mutlu Düğün Salonu, sizlere kolaylık sağlıyor. Unutulmaz bir gün yaşamanız için gerekli koşulları alanında uzman çalışanlarıyla sizlerin hizmetine sunuyor. Benzersiz bir deneyim yaşamanız için alanında uzman çalışanları sizlerin mutluluğu için çalışıyor ve özel gününüz çok daha büyük bir anlam kazanıyor.

Beykoz Paşabahçe İskelesi’ne çok yakın bir konumda bulunan Mutlu Düğün Salonu, kapalı alanıyla salon düğünleriniz için oldukça cazip bir alan sunuyor. Organizasyon tercihinize ve isteklerinize göre yaklaşık olarak 300-400 kişiyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip olan mekan, organizasyonunuzu  isteklerinize göre düzenleyebilme imkanı sağlıyor. Oturma düzeni, konuk sayınıza uygun olarak düzenleniyor. Özel gününüzü özel yemekli menüsü ya da yemeksiz bir kokteyl ile gerçekleştirebilmenize olarak sağlıyor. Yemekli bir organizasyon hayal ediyorsanız, catering firması ile anlaşarak kendi isteklerinize uygun bir menü belirleyebiliyorsunuz. Ya da mekandan catering hizmeti talep edebiliyorsunuz. Mutlu Düğün Salonu’nu yemeksiz organizasyonlarınız için de kiralayabilme imkanı bulabilirsiniz. Örneğin bayi toplantınızı 450 kişiye kadar artabilen kapasitesi ile kokteyl eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

Kusursuz Hizmet Garantisi

Uygun fiyatlarıyla sizlere avantajlı kampanyalar sağlayan Mutlu Düğün Salonu, olağanüstü bir etkinlik yapabilmenize fırsat sağlıyor. Kına gecesi, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi özel günlerinizde de tercih edebileceğiniz düğün salonu, bütçenize yönelik bir gün geçirebilmenize olanak sağlıyor. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilkesi olarak benimseyen Mutlu Düğün Salonu, taleplerinizi eksiksiz bir şekilde sizler için gerçekleştiriyor. Kapalı olarak faaliyet göstermekte olan Mutlu Düğün Salonu farklı organizasyon seçenekleri ile sizlere harika bir özel gün geçirme garantisi veriyor.

Mutlu Düğün Salonu’nun tavanında renkli ışıklandırmalar bulunuyor, bu ışıklandırmalar ile pist renklendiriliyor. Masa ve sandalyelerin renkli tüllerle süslenmesi işlemini de ister zevk sahibi çalışanlara bırakabilir ister kendiniz organize edebilirsiniz. Düğün salonu siz missafirlerimizin istekleri doğrultusunda renklendirmeyi zevkinize göre değiştirebilme imkanı sunuyor. Düğün salonu hakkında fikir sahibi olmak ve ayrıntılı detayları öğrenmek için ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz ve her bütçeye uygun bir etkinlik yapabilmenize olanak sağlıyor. Tek yapmanız gereken ihtiyaçlarınızı belirlemek ve bizimle iletişime geçmek. Kararlarınız doğrultusunda mekan çalışanları düğün salonunu en ince ayrıntısına dek özen göstererek hazır hale getiriyor.

Mutlu Düğün Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan Mutlu Düğün Salonu, Paşabahçe İskelesi’nin hemen yanıbaşında yer alıyor. Hem Anadolu Yakası’ndan hem de Avrupa Yakası’ndan toplu taşıma araçlarını kullanarak düğün salonuna ulaşabilirsiniz. Beykoz Devlet Hastanesi’nin yanıbaşında bulunan Mutlu Düğün Salonu’na saat tarifeleri kontrol edilerek deniz ulaşımı ile gitmek de mümkün. İstinye-Paşabahçe vapuru düğün salonunun elli metre yakınına yanaşıyor. Özel aracıyla gelmek isteyen misafirlerin öncelikle Anadolu Yakası’nda bulunmaları ve Beykoz oklarını takip etmeleri yeterli olacaktır. Ulaşım anlamında nasıl gidilir sorununu ortadan kaldıran bir konuma sahip olan Mutlu Düğün Salonu’nda otopark bulunmuyor, ancak çevresinde özel otoparklar ve park alanları mevcut.

İstanbul’un mavi denizinin yanıbaşında bulunan Mutlu Düğün Salonu, hayallerinizdeki gibi bir düğün etkinliği gerçekleştirebilmenizi ve olabildiğince eğlenmenizi amaçlıyor. Sizlere özel kampanyaları ve uygun fiyatları, avantajlı paketleriyle sizlere yardımcı olan bu düğün salonu, hayallerinizdeki özel günü organize ediyor. Tecrübeli çalışanları ve yılların deneyimiyle muhteşem bir salon düğününün garantisini veren Mutlu Düğün Salonu sizleri bekliyor.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Salon süslemeleri çok güzeldi. Tam istediğim gibi yapmışlar. Özel olarak ilgilendiler bizimle. Çok memnun kaldık . Çok güzel oldu düğün Teşekkür ederiz.

  2. Puan

    oturma düzeninden ikram sunumlarına kadar her ayrıntısı özenilmiş ve güzel bir salondu mekan sahipleri de hiç bir eksik çıkmasına mağal vermeden bize destek oldu harika bir geceydi sonsuz teşekkürler

  3. Puan

    Güzel hazılanmış ve özenilmiş dekorasyonu var ayrıca zemini ve tuvaletleri de çok temiz benim temizlik takıntım olduğu için iyice inceledim çok beğendim ellerinize sağlık

Yorum yaz