Mutlu 6 Düğün Salonu

Geniş bir salonda gönlünüz istediğinizce eğlenmek ve başlayacağınız yeni hayata mükemmel bir organizasyon eşliğinde adım atmak ister misiniz? O zaman Mutlu 6 Düğün Salonu’nun size sunduğu tekliflere bir göz atmaya ne dersiniz? İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde, Soğanlı Mahallesi’nde yer alan Mutlu 6 Düğün Salonu, bölgede tercih edilir olma unvanını sunduğu hizmetlerden edinmekte. İster düğün ister daha farklı bir organizasyon, her ihtiyacınıza uygun bir çözüm var!

Düğün bir çiftin en önemli anlarından bir tanesini oluşturur. Salon düğünü düşünenler için kusursuz bir düğün hayali çok yakın.

En Özel Düğünler İçin

Düğün sırasında motivasyonunuzun düşmemesi, eğlencenizin bölünmemesi için akışın işleyişinde aksama olmaması büyük önem taşır. Mutlu 6 Düğün Salonu yetkilileri ve personeli adım adım bütün aşamaları takip ederek olabilecek bütün sorunların çok öncesinde önüne geçer. Sizler eğlenmenizi sürdürürken, düğün programınız da hiç aksama olmadan devam eder. Yaz ya da kış mevsimlerinde salon düğün yapmak için uygundur. Güçlü bir klima ve havalandırma sistemine sahip olan Mutlu 6 Düğün Salonu, havasızlık, sıcak ya da soğuk gibi olumsuzlukları yaşatmaz. Kışın soğuğunda salon sıcacık, yaz mevsiminde ise serin bir hava ile sizleri bekler.

Neler Var?

Salonun havalandırma sisteminden bahsetmiştik. Peki bunlar dışında sizleri bekleyen neler var? Öncelikle isteğinize bağlı olarak düğün ya da diğer davetleriniz için bir müzik programı oluşturulabilir. Canlı müzik eşliğinde eğlenmeyi kim istemez? Müzik yapacak ekibi de sizler için Mutlu 6 Düğün Salonu sizler için ayarlayabilir. Mükemmel ses sistemi de işin içine girince salonun her köşesinden net bir şekilde duyulan ve aynı etkiyi yaratan bir müzik ziyafeti de sizleri bekler. Bunlar dışında servis edilecek yiyecek ve içecekler de salon tarafından hazırlanır. Servis uzman bir personel kadrosu tarafından gerçekleştirilir. Mutlu 6 Düğün Salonu’nda davetleriniz sırasında aksama olmadan bütün misafirlerinize servis süresi içerisinde sunduklarınız ulaşır. Fotoğraf ve video çekimleri de salon tarafından yapılabilir.

Uygun Fiyat, Özenli Hizmet

Salonun fiyat listesi seçeceğiniz pakete ve düğün menüsü içeriğine göre değişiklik gösterir. Konuk sayınız ve organizasyonunuz için tercihiniz fiyatı belirleyen unsurlar arasında yer alır. Belirtmek gerekir ki Mutlu 6 Düğün Salonu, uygun fiyat ve özenli hizmet anlayışı ile hizmet verir. Fiyat seçeneklerini karşılaştırmak için teklif istemeniz yeterli. Yemekler için catering firması ile de çalışma şansınız vardır.

Soğanlı, Bahçelievler’in en bilinen merkezlerinden bir tanesidir. Nasıl gidilir sorusu da cevabı oldukça basit bir sorudur.  Bahçelievler’e ulaşmak için birçok alternatif güzergah ve sistem mevcuttur. Özel araç tercih edilebilir. Salonun otopark sorunu olmadığı için konuklarınız araçlarını park etme sıkıntısı da yaşamazlar. Özel araç kullanmak istemeyenler ise toplu ulaşım araçları ya da diğer ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirler. Son derece merkezi bir lokasyonda bulunan Mutlu 6 Düğün Salonu ulaşım noktasında da rahat etmek isteyenler için tercih edilecek bir seçenektir.

Tüm Organizasyonlarınız İçin

Mutlu 6 Düğün Salonu, düğün dışındaki organizasyonlarınız için de sizlerle. Sünnet düğünleri, kına geceleri, nişanlar, kokteyl, mezuniyet baloları ya da bunlar dışında düzenlemek istediğiniz tüm faaliyetlerinize ev sahipliği yapabilecek kapasitededir. Bütün organizasyon çeşitleri için ayrı paket seçenekleri de mevcuttur. Salon sorumlusu ile görüşerek ayrıntıları planlayabilirsiniz. Konu ne olursa olsun size sunulan kalite hep aynı olacaktır.

Tercih Etmek İçin Nedeniniz Çok

 • Mutlu 6 Düğün Salonu farklı organizasyonlar için tercih edilebilir
 • Uygun fiyatlar bütçenizi zorlamaz
 • Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda yer alır
 • Fotoğraf çekimi, orkestra gibi hizmetler alabilirsiniz
 • Havalandırma ve klima sistemi salonda olumsuz bir hava oluşmasının önüne geçer
 • Yüksek performanslı ses sistemi ile müzik bütün salona ulaşır

Paket Fiyatları: Pakete göre değişmekte.

Otopark: Araç park sorunu yok. 

Firmanın Verebileceği Hizmetler: Fotoğraf, Canlı Müzik

Mekan Özellikleri: Kapalı mekan, Klima ve Havalandırma

Lokasyon: Merkezi Konum

Organizasyon Türleri: Düğün, kına gecesi, sünnet, toplantı, mezuniyet balosu.

Adres: Soğanlı Mahallesi, MUTLU 6 Düğün Salonu, Bahçelievler/İstanbul

Yorumlar

Sırala

 1. Avatar
  Selin & Şahin
  Puan

  Süsleme ve konsept tam istediğim gibiydi. Elinize sağlık.

Yorum yaz