İstanbul Kına Gecesi Mekanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
60 ₺
Hafta İçi
80 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
40 ₺
Hafta İçi
60 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
100
Min
500
Max
Otopark
100
Araç

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Supla
 • Yapay çIçek süsleme
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Gelin tagı ve mekan süsleme
 • Gelin yolu
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Şehir merkezinde
 • Kapalı salon
 • Şehir manzaralı

İmkanlar

Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Dj ve müzik grubu temini
Video ve fotoğraf çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik seçeneğI
Organizasyon danışmanlığı
Otopark
Düğün pastası
Sahne sistemleri, ses ve ışık
Servis elemanı
Orkestra
Yemek servisi
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Mutlu 6 Düğün Salonu Hakkında

İstanbul Bahçelievler konumunda bulunan Mutlu 6 Düğün Salonu, en özel günlerinizden biri olan kına gecesi için sizi ve davetlilerinizi en iyi şekilde misafir ediyor. Rahat ve geniş kapalı salonunda, dilediğiniz süsleme ve dekorasyon seçenekleri ile sevdiklerinizle bir arada olabilirsiniz. Kişi başı 40 TL'den başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz.

Özellikleri ve Kapasitesi

Mutlu 6 Düğün Salonu, kına gecesi organizasyonlarınız için kapalı salonda, konforlu ve eğlenceli bir davet gerçekleştirme şansı sunuyor. Sahnesi, ışık ve sistemlerinin yanı sıra kolonsuz bir alanı bulunan mekan, gönlünüzce eğlenmenizi sağlıyor. Şık sandalye ve masa süslemelerinin yer aldığı mekanda, hazırlık odaları ve gelin yolu da mekanı şık ve avantajlı bir hale getiriyor.

Organizasyonunuzda, tüm sevdiklerinizle olabilmeniz için mekanın 500 kişilik bir oturma kapasitesi bulunuyor. Buna ek olarak davetlilerinizin ulaşım açısından zorlanmaması için 100 araçlık bir de otopark bulunuyor.

Mutlu 6 Düğün Salonu Kına Gecesi Fiyatları

Unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlayan mekan, uygun fiyat seçenekleri sunuyor. Yemekli kına gecesi davetlerinizde hafta içi kişi başı 60 TL, hafta sonu kişi başı 80 TL’den başlayan fiyat seçenekleri bulunuyor. Kokteyl organizasyonlarınızda ise hafta içi kişi başı 40 TL, hafta sonu kişi başı 60 TL olan fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Mutlu 6 Düğün Salonu kına gecesi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Yemekli etkinlikleriniz için mekanın yemekli servisinden faydalanırsanız tüm menü oluşturma ve hazırlık süreçlerinde yer alabilirsiniz. Menüde tadım ve menüde değişiklik yapabileceğiniz gibi dilerseniz dışarıdan bir catering firması ile de anlaşabilirsiniz. Her iki seçenekte de mekanın deneyimli servis elemanları sayesinde, eksiksiz ve hızlı servislerle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlama imkanınız bulunuyor. Yemeğin ardından daha hareketli ve eğlenceli bir davet düşünüyorsanız da sahne, ses, ışık ve orkestra seçenekleriniz bulunuyor.

Kına gecesi organizasyonunuzu baştan planlamak ve tümüyle bir konsept oluşturmak için dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşma yapabilirsiniz. Düğün ve diğer özel günlerinizde de bu mekanı tercih edebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Özel günleriniz için tercih edebileceğiniz Mutlu Düğün Salonu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde bulunuyor. Otoparkı ve kolay ulaşımı sayesinde kişisel araçlarınızla pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz mekana 36CY numaralı belediye otobüsü ile de ulaşabilirsiniz.

Adres: Soğanlı, 34183 Bahçelievler/İstanbul.

Sorular

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Hd kamera ile video çekimi.

Orkestra ve Müzik Seçenekleri nelerdir?

Piyanist, sanatçı.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

23.00

Mutlu 6 Düğün Salonu kına gecesi fiyatları ne kadar?

Mutlu 6 Düğün Salonu kına gecesi fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 40 TL, hafta içi yemekli kişi başı 60 TL, Mutlu 6 Düğün Salonu kına gecesi fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 60 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 80 TL,

Mutlu 6 Düğün Salonu Kaç kişilik kına gecesi kapasitesine sahiptir?

Mutlu 6 Düğün Salonu kapalı alan kapasitesi 100 - 500 kişiliktir,

Yorumlar

Sırala

 1. Puan

  Mekan merkezi bir konumda ulaşım kolay, yemekler lezzetli ve fiyatları çok uygundu. Teşekkür ederiz

 2. Puan

  bahçelievlerde ulaşımı kolay bir noktada ve bölgenin tartışmasız en iyi salonu

Yorum yaz