Mutlu 5 Düğün Davet Salonu

Farklı konseptler ve düğün önerileriyle gecenize Mutlu 5 Düğün Davet Salonu’nun sihirli değneği dokunsun! Benzersiz hizmet anlayışında çiftlerin mutluluğunu hedefleyen salonumuz her ihtiyacınıza cevap verecek profesyonel bir kadroya sahiptir. Gecenizi daha da anlamlı hale getirmek için çalışacak geniş ekibimizle özgün çizgide hazırlanan salon konsepti birleştiğinde yıllarca unutulmayacak bir düğünle ve dillere destan aşkınızla anılacaksınız.

Mutlu 5 Düğün Davet Salonu olarak amacımız farklı olanı gecenize taşımak ve konuklarınıza benzersiz düğün sürprizleriyle unutulmaz bir gece yaşatmak. Bunun için sizden çok önce hazırlıklara başlayacak ve kusursuzluğu sizlere yaşatacağız. Siz sadece en güzel gününüzün doyasıya keyfini çıkarın ve yaşadığınız anları öncelikle zihninize kaydedin. Hiçbir aksaklık gecenize uğramayıp sadece danslarınız ve aşkınız konuşulacak!

Mutlu 5 Düğün Davet Salonu Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1993 yılından bu yana 750 ile 800 kişi arasında hizmet veren salonumuz konuklarına oldukça değer veren ve fikirlerini önemseyen bir yapıya sahiptir. Düğün organizasyonunuz yapılacağı zaman öncelikle nasıl renklerle döşenmiş bir salon ve konsept isteklerinizi öğrenip ona göre dekorasyon oluşturacağız. Hazırlıkların her aşamasının sizler için çok önemli olduğunu bildiğimiz içinde mutlaka her detaydan haberdar olacaksınız.

Konforlu masaların geniş aralıklarla yerleştirildiği düğün alanında ortada bulunan pistimizde dostlarınızla dans ve yöresel oyunlarınızı çok rahat şekilde gerçekleştireceksiniz. Pistin etrafında kolon bulunmaması size ekstra rahatlık sağlayacak. Huzura yol alıp mutluluğa ilk adımlarınızı atarken Mutlu 5 ailesi gelin yolunuzu da ışıklarla donatacak. Özel volkan konseptindeki ışık seliyle salona gelerek konuklarınıza adeta görsel şölen yaşatacaksınız.

Düğün öncesinde gelin hazırlanma odanız hazır edilerek rahatınız için her detay titizlikle tamamlanacak. Özellikle gelinlerin hizmetinde olan kuaförümüz duygusal anlardaki makyaj akmasına veya saçınızın düğün saatine yaklaşırken bozulma ihtimaline karşı tetikte olup hemen müdahale edecek. Kusursuz görünümünüzün bozulmasına asla izin vermeyeceğiz!

Konuk masalarında servis personeli tarafından yerleştirilecek kuru pasta ve kuruyemiş ikram çeşitleri taze şekilde konuklarınızla buluşacak, yardımcı bayan hostesimiz de masalardaki eksilen ikramları hemen tamamlayacaktır. Çünkü hiçbir eksikliğin gecenize uğramayacağına söz verdik ve başladığımız günden beri mutluluğunuz en büyük sermayemiz oldu.

Mutlu 5 Düğün Nerededir? Mutlu 5 Düğün Davet Salonu’na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Zeytinburnu bölgesinde bulunan salonumuza özel aracınızla ulaşmak için Alemdar ve Zübeyde Hanım caddelerini kullanmak sizlere oldukça kolay bir yol haritası oluşturmanızı sağlayacaktır. Toplu taşıma kullanmak isteyen konuklarımız içinde MR10 numaralı otobüs karşı yakadan geçişler için kolaylık sağlarken Eyüp tarafından da 39B numaralı otobüse binip oradan 34BZ hattını kullanmak rahat ve kolay ulaşım sağlayacaktır. Merkez konumda bulunduğumuz için otobüs, dolmuş, metro gibi ulaşım türlerini rahatça kullanabilecek ve gece dönüşlerde vasıta problemi yaşamayacaksınız. Özel aracınızla geldiğinizde de otopark probleminiz kesinlikle olmayacaktır. Mutlu 5 Düğün Davet Salonu adresi: Kazlıçeşme Mahallesi, Mutlu 5 Düğün Sarayı, Balıklı Kazlıçeşme Yolu Caddesi, Zeytinburnu/İstanbul.

Yorumlar

Sırala

  1. Puan

    Mutlu 5 düğün salonu hem mimari açısından hem de teknolojik açısından çok yeterli ve güzel bir salon orkestra çok yetenekli ve son teknoloji ses sistemleri var biz çok beğendik tavsiye ederiz

  2. Puan

    düğün günüm mükemmel olsun diye herkes tercih etmeli bence personelinin anlayışı ve mekanın tertemiz oluşu çok hoşumuza gitti ikramlar hazırlanan mutfaktan lavobolara kadar kontrol ettim herşeyiyle 4xx4lük

Yorum yaz