Bursa Davet Alanları Fiyatları

Yemekli Fiyat
150 ₺
Hafta İçi
200 ₺
Hafta Sonu
Kokteyl Fiyat
100 ₺
Hafta İçi
150 ₺
Hafta Sonu

Başlangıç fiyatlarıdır, güncel fiyatlar için Ücretsiz Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
10
Min
50
Max
Açık Davet Alanı
100
Min
200
Max
Kır Bahçesi Alanı
100
Min
200
Max
Havuz Başı Davet Alanı
100
Min
200
Max
Otopark
75
Araç

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Çim zemin
 • Engelliye uygun giriş
 • Gelin - damat odası
 • Kır bahçesi
 • Kolonsuz salon
 • Masa şamdan seçenekleri
 • Orman Içinde
 • Yüksek tavan
 • Açık alan
 • Kapalı salon
 • Havuz başı alanı
 • Doğa manzaralı

İmkanlar

After party organizasyonu
Catering
Masa süsleme ve dekorasyon
Menü tadımı
Etkinlik sorumlusu
Kişiye özel konsept
Servis elemanı
Vale
Mekan dışı fotoğrafçı getirme
Mekan dışı catering getirme
Mekan dışı organizasyon getirme

Mütevelli Çiftliği Hakkında

Bursa’nın Mudanya ilçesinde yer alan Mütevelli Çiftliği, az sayıdaki misafirine davet vermek isteyenlere nezih bir ortam sunuyor. Davet mekanının yemekli fiyatı hafta içi ve hafta sonu 150-200 TL arasında değişiklik gösteriyor. Kokteyl sunulan davetlerde ise hafta içi ve hafta sonu fiyatları 100-150 TL arasında değişiyor. Orman içinde bulunan mekan, havuz başındaki alanı ve yemyeşil bahçesi ile misafirlerini büyülüyor. Mütevelli Çiftliği, Bursa’da davet vermek isteyen kişilerin en çok tercih ettikleri mekanlar arasında yer alıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Mütevelli Çiftliği, butik kır düğünü yapmak isteyen çiftlerin de tercih ettiği noktalar arasında bulunuyor. Havuz başında, güzel bir bahçede davet vermek isteyen kişiler için mekan, 50-100 kişiye yemekli davet verebiliyor. Kokteyl düzeninde ise mekanın kapasitesi 200 kişiyi buluyor. 50 kişiden az davetlinin olduğu organizasyonlar için de mekanın kapalı çiftlik evi bulunuyor.

Mekanda doğa ortamına uygun olarak ahşap dikdörtgen masalar ve napolyon sandalyeler kullanılıyor. Masalar beyaz porselen suplalar, çiçekler ve ışıklı fenerlerle dekore ediliyor. İç mekanda ise ahşap sandalye ve masalar, çiçek ve gümüş renkli şamdanlarla süsleniyor.

Sunulan İmkanlar

Mütevelli Çiftliği, müşterilerin isteklerine göre konseptini hazırlıyor. Davet boyunca müşterilerin isteğine göre oluşturulan çalma listeleri oynatılıyor ve keyifli bir ortam oluşturuluyor. Mekanda, güçlü ışık ve ses sistemi ile özel olarak dizayn edilen sahne bulunuyor.

Davet mekanı, Le Cordon Bleu Sydney’de eğitim almış şefleriyle yemek hizmeti veriyor. Mütevelli Çiftliği’nin beyaz ve kırmızı etli menüleri, deniz mahsülleri, salata ve makarna çeşitleri oldukça rağbet görüyor. Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örneklerinin sunulduğu mekanda alkol ve içecek servisi de yapılıyor.

Mütevelli Çiftliği Düğün Davet Fiyatları

Bursa’da az katılımcılı davet vermek isteyen kişilere hizmet veren Mütevelli Çiftliği’nde hafta içi ve hafta sonu yemekli menü fiyatları 150-200 TL arasında değişiyor. Hafta içi ve hafta sonu seçilen ikrama göre farklılık gösteren kokteyl fiyatları 100-150 TL olarak belirleniyor.

Mekanın güncel fiyatlarını öğrenmek ve size özel teklifleri değerlendirmek için ‘Fiyat Teklifi Al’ butonuna tıklayabilir ya da DüğünBuketi.com danışmanlarıyla ücretsiz olarak iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Bursa’nın Mudanya ilçesinde yer alan Mütevelli Çiftliği, Tirilye’ye 7 km mesafede bulunuyor. Mekana, Balat üzerinden 25 km gidilerek özel araçla ulaşılabiliyor. Mekanda 75 araç kapasiteli otopark bulunuyor.

Adres: Kaymakoba Mah. 17. Sk. No:20 Mudanya/Bursa.

Sorular

Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde dışarıdan catering, fotoğrafçı ve organizasyon firması getirilebilmektedir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mütevelli çiftliğinde kır düğünü, açılış, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, piknik ve sünnet düğünü düzenlenebilmektedir.

Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde menü tadımı ve menü değişikliği imkanı bulunmaktadır.

Başlangıç paketin içeriği nedir?

Mütevelli Çiftliği'nin başlangıç paketinde yemek servisi, masa ve sahne süsleme imkanı bulunmaktadır.

Her şey dahil paketin içeriği nedir?

Mütevelli Çiftliği'nin her şey dahil paketinde menü tadımı ve menü değişikliği, kişiye özel konsept imkanı bulunmaktadır.

Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde dışarıdan fotoğraf ve video ekibi getirilebilmektedir.

Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde açık davet alanı havuz başında yer almaktadır. Kapalı davet alanı, kolonsuz salon ve yüksek tavan özelliğine sahiptir.

Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde dünya lezzetlerinin sunulduğu yemekli ve kokteyl menü seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

Mütevelli Çiftliği'nde müzik yayını ve servis 23.00'te sona ermektedir.

Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

Mütevelli Çiftliği'nde kişiye özel konsept hazırlanmaktadır.

Mütevelli Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Mütevelli Çiftliği düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 100 TL, hafta içi yemekli kişi başı 150 TL, Mütevelli Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 150 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 200 TL,

Mütevelli Çiftliği Kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Mütevelli Çiftliği açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 10 - 50 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 100 - 200 kişiliktir,

Yorum yaz